Ātrais kredīts bez procentiem

Ātrais kredīts bez procentiem – pakalpojums, kuru sniedz daudzi uzņēmumi Latvijā.

Jā, ir iespējams saņemt ātru aizdevumu ar nulles procentu likmi. Nav nekādu netīru triku vai slēpto interešu: paņem aizdevumu 100 eiro – atgrieziet 100 eiro.

VISU ĀTRO KREDĪTU SALIDZINĀŠANA ŠEIT

Bet ir nianse: ātro aizdevumu bez procentiem jūs saņemsiet tikai ar nosacījumu, ka tas ir jūsu pirmais aizdevums, un summa nepārsniedz 200-250 eiro (katrā uzņēmumā ir savs limits). Otro reizi bezmaksa aizdevuma nebūs.

Visos citos aspektos aizdevuma iegūšanas un atmaksāšanas nosacījumi ir standarti visiem uzņēmumiem, kas piedāvā ātros kredītus.

Pirmkārt, ātrais kredīts – īstermiņa. Parasti, aizdevuma termiņa atmaksāšana – līdz 30 dienām, lai gan daudzi uzņēmumi piedāvā atmaksas pagarināšanu (nav bezmaksas).

Otrkārt, jūs varat saņemt līdzekļus 15 minūšu laikā pēc pieteikuma nosūtīšanas. Jūs varat pieteikties uzņēmuma mājaslapā, iepriekš piereģistrējoties. Obligāti ir jāaizpilda anketu – pretējā gadījumā jūsu pieteikums būs atcelts. Aizdevuma atmaksāšana notiek ar vienu maksājumu, noteiktā termiņā. Aizdevuma summu un termiņu jums vajag izvēlēties pašiem – atbildīgi jāapdomā šo jautājumu, rūpīgi aprēķinot finansiālo “spēku”.

Kas attiecās uz kredītņēmēju prasībām, tie ir standarti: Latvijas Republikas pilsonība, vecums no 20-21 līdz 70-75 gadiem, laba kredītvēsture, pastāvīgs ienākuma avots.

Galvotāji, ķīla vai ienākumu izziņa nav nepieciešami.