Creditus

Saņemt ātro bezprocentu aizdevumu Latvijā? Protams, tas ir iespējams – atliek vien izvēlēties uzticamu kredītkompāniju, kas strādā kreditēšanas tirgū ne pirmo gadu un klientiem piedāvātu izdevīgus aizdevuma nosacījumus. Šāds uzņēmums daudziem Latvijas iedzīvotājiem ir Creditus.

Kredītēšanas nosacījumi un Creditus pamatpunkti

Jaunajiem klientiem Creditus.lv piedāvā iespēju noformēt ātru aizdevumu līdz pat 425 eiro uz termiņu līdz 30 dienāmbez procentiem. Maksimālais aizdevuma termiņš ir 3 mēneši, bet jau no 31 dienas klientiem būs jāmaksā procenti par aizdevuma izmantošanu; summu var uzzināt, izmantojot kredītkalkulatoru uzņēmuma mājas lapā. Piemēram, aizņemoties 425 eiro uz 3 mēnešiem, katru mēnesi klients atmaksās summu 159 eiro apmērā. Kopējais maksājums par visu kredīta periodu ir 477 eiro, un pārmaksa ir 52 eiro. Izsniedzot kredītu 425 eiro apmērā līdz 30 dienām ieskaitot, jums būs jāatmaksā tikai 425 eiro – summa, ko esat aizņēmies no uzņēmuma. Minimālais aizdevuma termiņš ir tikai 1 diena!

Aizdevums personām no 18 gadiem uzņēmumā creditus.lv ir pieejams, ja aizņēmējs atbilst pārējām prasībām, kas ir standarta prasības lielākajai daļai kredītbiroju:

  • Vecums no 18 gadu vecuma
  • Pastāvīgā dzīvesvieta Latvijas teritorijā
  • Ienākumu avota esamība aizdevuma atmaksāšanai (kredītiestāde nepārbauda, izziņa par algu netiek pieprasīta);
  • Mobilā tālruņa numurs un bankas konts atvērts vienā no Latvijas bankām

Pārbaudījāt visas prasības, un, ja jūs tām atbilstat, taddroši aizpildiet pieteikumu aizdevumam, kas tiks uzskatīts 1-2 minūšu laikā. Vēl viena unikāla iezīme uzņēmuma kredītiem ir gandrīz tūlītēja līdzekļu ieskaitīšanu bankas kontā, nepārsniedz 10 minūtes.

Uzņēmumsizskata visus kredīta pieteikumus individuāli, piedāvājot klientiem individuālus risinājumus, ņemot vērā klientu ienākumulīmeni, kredītvēsturi un citu svarīgu informāciju.

Par kompāniju Creditus

Preču zīme CREDITUS pieder IPF Digital Latvija. Digital IPF Latvija daļēji pieder kompānijai International Personal Finance, kas reģistrēta Lielbritānijā un kuras vērtspapīri kotējas Londonas Fondu biržā. Vairāk informācijas -vietnē www.ipfdigital.com.

Digital IPF Latvija ir reģistrēta Latvijā. Reģistrācijas datums 10.04.2007 , reģistrācijas numuru ir 50003913651 un PVN reģistrācijas numuru- LV50003913651.
2016. gada novembrī, no Patērētāju Tiesību Aizsardzības Centra, uzņēmums ieguva licenci № NK-2016-042, kas ir svarīgs pierādījums tam, ka Creditus.lv ir uzticams uzņēmums un atbildīgs aizdevējs, kas darbojas saskaņā ar likumu.

Saņemt aizdevumu

Informācija par kompāniju Creditus.lv untās kontaktinformācija

  • Nosaukums SIA IPF Digital Latvia
  • Reģistrācijas numurs LV50003913651
  • Juridiskā adrese Rīga, 13. janvāra iela 3, LV-1050
  • Tālrunis 8824
  • E-pasts: info@credit24.lv
  • Darba laiks: katru dienu no plkst. 8:00 līdz plkst. 22:00

Pāriet uz kreditora vietni