Ātrie kredīti no 18 gadiem

Latvijā pilngadīgas personas, tas ir tie, kuriem jau ir 18 gadi, var saņemt aizdevumus. Tomēr ātrie kredīti no 18 gadiem – tas ir pakalpojums, kuru sniedz tikai daži latvijas uzņēmumi. Piemēram, Latvijā no 18 gadiem aizdevumus izsniedz tikai trīs uzņēmumi: Creditus, Credit24 un Mogo.lv.

Creditus

Aizdevēju nevelēšanās izsniegt aizdevumus 18-gadīgiem ir skaidri saprotama lieta. 18 gados cilvēks vēl mācās, un pat ja strādā, tad viņu ienākumus nevar nosaukt par stabiliem un pietiekamiem, lai varētu runāt par savlaicīgu aizdevuma atmaksu. Un ja jums ir problēmas ar aizdevuma atmaksu, aizdevējam ir tiesības nodot parādnieku uzņēmumam, kurš atgūva parādus. Nākamais solis – tiesa, parādnieka īpašuma ierobežojumi. Šajā gadījumā parāda summa palielinājas, jo pie aizdevuma summas un procentiem vēl nāk klāt juridiskās izmaksas un izmaksas par uzņēmuma pakalpojumiem. Protams, parādnieka kredītvēsture ir sabojāta, kas rada nespēju saņemt kredītu nākotnē (tad, kad aizdevums ir vajadzīgs vēlāk par 18-19 gadiem).

credit24

Tieši tāpēc Latvijā lielākā uzņēmumu daļa sniedz ātros kredītus tikai tiem, kam jau ir 20-21 gads.

Ja jūs esat nolēmuši tomēr saņemt aizdevumu līdz 20 gadu vecumam, tas ir viegli izdarāms. Jādodas uz augšminētajā uzņēmuma mājaslapu, jāpiereģistrējas, jāaizpilda anketu un jānosūta pieteikumu līdzekļu saņemšanai. Ja pieteikums būs apstiprināts, jūs saņēmsiet naudu uz savu bankas kontu jau pēc 15 minūtēm.