Auto kredīts Latvijā

Kurš no mums nesapņo par personīgo automobili? Diemžēl, atliekot zināmu naudas summu no savas darba algas, uzkrāt naudu savam sapnim var ne visi, bet ir ziņa, kas izpaužas tā, ka daudzas Latvijas kredītiestādes Latvijā, gatavas izsniegt kredītņēmējiem kredītu, ieķīlājot automašīnu.

автолизингKāpēc auto kredīts saistīts tieši ar automašīnas ķīlu? Vai aizņēmējiem vajadzēs meklēt citu automobili, kuru ieķīlāt, lai varētu saņemt naudu savas automašīnas iegādei? Nē! Vis ir daudz vienkāršāk – ka kredīta nodrošinājums ir tieši iegādājamais automobilis. Citiem vārdiem sākot, kamēr kredīta summa un kredīta procenti netiks atmaksāti, Jūs varēsiet lietot automobili, bet nevarēsiet to pārdod, apmainīt vai dāvināt, jo viņš būs kā ķīla kredītiestādē.

Kas ir auto kredīts?

Lai to saprastu, pietiekoši saprast, kas ir “auto kredīts”. Kredīts pret auto ķīlu – tas ir kredīts, kuru izsniedz kredītiestāde automašīnas iegādei pret šī auto ķīlu. Galvenie šī aizdevuma pazīmes: Mērķis (līdzekļi var būt izmantoti tikai automobiļa iegādei), aizdevuma nodrošinājuma raksturs (kredīta izsniegšanas priekšnoteikums ir automobiļa ieķīlāšana, ka nodrošinājums kredīta summas atmaksai), kredīta izsniegšana vienīgi fiziskajam personām.

Auto kredīts un auto līzings Latvijā

Viens no labākajiem nosacījumiem Latvijas auto kreditēšanas tirgū piedāvā sekojoši biroji:

Vita Credit

vitacredit Auto kredītsIestāde piedāvā ikvienam, kurš vēlas, noformēt auto kredītu uz summu līdz 20 000 euro. Kreditēšanas termiņš ne ilgāk par 72 mēnešiem. Tiek piedāvāta iespēja kredīta pirmstermiņa dzēšana, ka arī iespēja noformēt līzinga brīvdienas.

Lai noformētu auto kredītu kompānijā Vita Credit, nepieciešams iesniegt norēķinu konta izdruku par 6 mēnešiem vai izziņu no VSAA. Auto kredīta pieteikumu var aizpildīt tieši iestādes mājas lapā.

Iepazīties ar nosacījumiem

Mogo

mogo Auto kredīts Kompānija piedāvā noformēt auto kredītā 1 (vienas) stundas laikā. Tiek izskatīti pieteikumi kredīta saņemšanai summā līdz 15 000 euro. līdz 50 000 euro – pieteikuma izskatīšana notiek individuālajā kārtā.

Kas attiecas uz auto līzingu, kompānijas programmas ietvaros var saņemt līdz 17 000 euro, apmaksājot pirmo iemaksu tikai 1700 euro. Mājas lapā ir ērts kredīta kalkulators ikmēneša maksājuma aprēķināšanai.

Iepazīties ar nosacījumiem

Аutososcredit

autosos Auto kredītsKompānija piedāvā saviem klientiem iespēju noformēt kredītu līdz 3000 euro automašīnas iegādei. Kredīta izsniegšanas termiņš – no 1 (viena) mēneša līdz 2 (diviem) gadiem. Atšķirīga īpatnība ir tā, ka tiek pieņemti pieteikumi automašīnām ar izlaiduma gadu, sākot no 1999. gada.

Tikai 60 minūtes un Jūs saņemsiet lēmumu par kredītu. Ātri un bez liekām problēmām. Izdevīgas procentu likmes, papildus komisiju trūkums garantēts.

Iepazīties ar nosacījumiem