Tajā laikā, kad daudzi kredītņēmēji cenšas pārsteigt savus klientus ar plašu pakalpojumu klāstu, lai gan tie tiek sniegti atklāti zemā līmenī uz nelabvēlīgiem nosacījumiem, Autososcredit ir nolēmis sniegt klientiem tikai divus pakalpojumus – tie ir kredīti pret auto ķīlu un patēriņa kredīti, bet tajā pašā laikā izdarīt tā, lai katrs klients saņemtu tikai vislabākos iespējamos nosacījumus.

 

autososcredit

Kāpēc ir vērts sadarboties ar Autososcredit?

Protams, var runāt cik bieži vien iespējams par uzņēmuma nevainojamo reputāciju un to, ka uzņēmumu izvēlas daudzi klienti visā pasaulē un ar to var lepoties daudzi. Klientu visvairāk interesē tas, ko viņš var saņemt no uzņēmuma,proti priekšrocības, ko viņam nevar izsniegt neviens cits kreditors. No daudzu esošo uzņēmuma klientu viedokļa,uzņēmums  Autososcredit ir gatavs piedāvāt vienu no zemākajām procentu likmēm tirgū, kā rezultātā pārmaksa ir neliela.

Klientu pašapkalpošanās notiek ļoti ātri, un uzņēmums sazinās ar aizņēmējiem burtiski pāris minūšu laikā, pēc tam kad klienti iesniedz pieprasījuma. Salīdzinājumam, daži uzņēmumi reaģē daudz lēnāk, un aizņēmējiem jāgaida stundu vai vairāk, līdz viņi saņems atbildi uz viņus interesējošo jautājumu. Šis uzņēmums ir uzticīgs katram savam klientam. Pat ja klienta kredītvēsture nav nevainojama, Autososcredit joprojām centīsies piedāvāt potenciālajam aizņēmējam izdevīgus nosacījumus kredīta piešķiršanai pret automašīnas ķīlu.

Šajā uzņēmumā nav slēptu komisijas maksu un maksājumu, un visi maksājumi, kas klientam jāmaksā, ir atrunāti, pirms viņš paraksta kredīta līgumu. Tāpēc, mēs varam runāt par uzņēmuma maksimālo pārredzamību uz tā godīgumu. Pieteikšanās kredītam ir neticami vienkārša – tā ir arī viena no uzņēmuma Autososcredit priekšrocībām. Lai to izdarītu, jums vienkārši ir jāaizpilda veidlapa, un darba dienas laikā saņemsiet atbildi uz pieteikumu, noslēgsiet līgumu un saņemsiet naudu savā kontā.

Attiecībā uz kredīta summu, tā svārstās no 60 līdz 70% no transportlīdzekļa vidējās tirgus vērtības, ko persona sniedz kā nodrošinājumu. To nevar uzskatīt par priekšrocību, jo daudzi uzņēmumi ir gatavi sniegt klientiem kredītus 90-100% apmērā no automašīnas izmaksām.

Turklāt, ja klients laicīgi izpilda savus kredīta pienākumus, viņam ir tiesības pieteikties uz papildu kredītu. Un tie nav visi iemesli, kādēļ ir vērts sadarboties ar Autososcredit.

Kad klients paraksta kredīta līgumu un saņem naudu savā kontā, transportlīdzeklis paliek pilnā viņa rīcībā, un viņš to var brīvi izmantot. Vienīgais ierobežojums, kas pastāv kredīta nosacījumu termiņa laikā nav iespējams pārdot transportlīdzekli, kā arī izbraukt ar to ārpus Latvijas. Tehniskā pase nav jāmaina, jo aizņēmējs joprojām ir automašīnas īpašnieks.

Kredītu pret auto ķīlu pakalpojumu sniegšanas nosacījumi

Pirmais, kas jāatceras klientam, kurš vēlas pieteikties kredītam, ir tas, ka uzņēmums apsver pieteikumus tikai no klientiem, kuriem pieder automašīnas, ne vecākas par 2000. gadu.

Kredīta summa, ar kuru klients var rēķināties, svārstās no 200 līdz 3000 eiro. Kredīta termiņš – no 1 mēneša līdz 2 gadiem. Tāpat kredītuzņēmums var apsvērt iespēju izsniegt kredītu aizņēmējam uz 36 mēnešiem, bet tikai uz summu sākot no 1500 eiro.

Kredīta pieteikumā aizņēmējam jāuzrāda personas dati, kā arī dati par ieķīlājamo automašīnu,it  īpaši, tā marka, modelis, numurs, izgatavošanas gads, virsbūves tips, motora izmērs, jauda, ​​degviela, pārnesumkārba, nobraukums, ādas salons, klimatkontrole un citi dati. Tikai uzrādot visus datus, kā arī piekrītot personas datu apstrādei, klients var iesniegt pieteikumu un sagaidīt rezultātu.

Prasības kredītņēmējiem uzņēmumā Autososcredit ir diezgan standarta. Tātad, kredīti tiek izsniegti personām, kas vecākas par 21 gadu, pie tam aizņēmējam ir jābūt oficiāliem ienākumiem vismaz 6 mēnešus. Atvērts bankas konts, mobilais tālrunis, e-pasts, kā arī Latvijas dzīvesvietas deklarācija ir obligāta. Turklāt, ja kreditors uzskata par nepieciešamu, viņš var pieprasīt no aizņēmēja trešās puses galvojumu. Prasības galvotājiem ir līdzīgas prasībām kredītņēmējiem. Kas attiecas uz kredītvēsturi, ir ļoti svarīgi, lai kredītņēmējiem agrāk nebūtu bijuši tiesas procesi.

Uzņēmums Autososcredit jau ilgu laiku esot tirgū ir sevi apliecinājis kā uzticams aizdevējs, kurš ir gatavs nodrošināt klientus ar visizdevīgākajiem kreditēšanas nosacījumiem, vienlaicīgi pieprasot klientam ievērot maksājumu disciplīnu un savlaicīgi atmaksāt savas kredītsaistības.

Aizpildīt kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju Autososcredit.lv un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums Sia “DSA INVEST”
  • Juridiskā adrese Zemitāna iela 2b, kab. 306, p.k.27, LV-1012, Rīga
  • Tālrunis +371 673 15 002
  • E-pasts info@autososcredit.lv

Doties uz kreditora vietni