banknote

Kā tikai 15 minūtes saņemt ātro aizdevumu Latvijā 100 eiro apmērā uz 30 dienām, pie tam nepārmaksāt procentos? Atbilde uz šo jautājumu jau ir atrodama banknote.lv, jo pie augstākminētajiem nosacījumiem jūs atdosiet kredītorganizācijai tikai 103 eiro. 3 eiro – tie ir jūsu procenti par visu mēnesi izmantojot aizdevumu!

Protams, ir daudz labāk saņemt ātru aizdevumu bez procentiem, pilnīgi neko nepārmaksājot. Un Banknote nodrošina šo iespēju saviem jaunajiem klientiem. Nosacījumi ir vienkārši – mēs izpildam visas mūsu kredītsaistības bez pārkāpumiem, un viss būs kārtībā. Mēs noformējam, piemēram, 400 eiro uz 30 dienām, un atdodam to pašu summu. Atkārtoti aizņemoties jau būs jāatdod 412 eiro jau, bet šie aprēķini ir provizoriski, un pēc jauna klienta reģistrācijas banknote.lv mājas lapā, uzņēmums izsūtīs individuālu un izdevīgāku kredīta piedāvājumu.

Kreditēšanas noteikumi uzņēmumā banknote.lv

Ikvienam, kurš vēlas noformēt ātru aizdevumu Latvijā, bez ienākumu izziņas un galvojuma ir jāzina, ka griežoties uzņēmumā Banknote viņš var rēķināties ar aizdevuma summas saņemšanu no 50 līdz 2000 eiro. Vairāk – tikai klientiem ar nevainojamu kredītvēsturi un individuālu saskaņošanu. Iespējamie kreditēšanas termiņi ir 1, 4, 6, 12, 24 un 36 mēneši. Jo ilgāks kreditēšanas periods, jo lielāks būs pārmaksājums, un ikmēneša maksājumi būs mazāki, un otrādi. Ir iespējama arī pirmstermiņa aizdevuma atmaksa bez soda naudas un papildus maksājumiem. Tāpat pastāv arī iespēja pagarināt aizdevuma termiņu par 14, 30 vai 60 dienām.

Par šo pakalpojumu klientam būs jāmaksā 1,75 eiro, 3,75 eiro vai 7,50 eiro, attiecīgi, atkarībā no laika pagarinājuma. Kā arī kredītiestāde patur tiesības atteikt klientam šo pakalpojumu, ja vinš nav savlaicīgi un pilnībā veicis ikmēneša maksājumus par aizdevumu.

Iegūt nepieciešamo kredītlīdzekļu summu klients var vienā no diviem veidiem – ar pārskaitījumu uz bankas kontu, kas atvērts kādā no Latvijas bankām, tiešsaistē vai skaidrā naudā, vienā no uzņēmuma filiālēm.

Papildus patēriņa kredītam banknote.lv noformē aizdevumus senioriem, dodot iespēju saņemt aizdevumu līdz pat EUR 1500 pensionāriem uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Vienkārši izvēlieties aizdevuma summu un laika periodu un sistēma veiks visus aprēķinus un parādīs jums ikmēneša maksājuma summu. Aizdevums senioriem uz 1 mēnesi ir pieejams tikai līdz 140 eiro. Ja jums ir nepieciešama lielāka kredīta summa, jums vajadzētu izvēlēties ilgāku kreditēšanas periodu – no 4 līdz 36 mēnešiem.

Svarīgas kreditēšanas īpatnības uzņēmumā banknote.lv

Tāpat kā daudziem citiem Latvijas kredītuzņēmumiem, uzņēmumam banknote ir noslēgts līgums ar četrām valsts bankas – Swedbank, Citadele, Luminor, Norvik. Ja klientam ir bankas konts, kas atvērts vienā no šīm bankām, tas ievērojami paātrinās procesu, jo tas ļaus viņam saņemt naudu 15 minūšu laikā. Ja konts ir atvērts citā bankā, līdzekļu pārskaitījums var ieilgt līdz 4 stundām, bet uz “Latvijas Pasts” filiāli – no 1 līdz 3 dienām.

Kaut gan patērētāju kredītu uzņēmumā Banknote.Lv var noformēt līdz pat 2000 eiro, pirmais bezprocentu aizdevums ir ierobežots, līdz 800 eiro. Aizdevums pensionāriem bez procentiem arī ir iespējams, bet individuāli un līdz pat 500 eiro uz 30 dienām.

Lai uzzinātu savu kredīta limitu, jums jāaizpilda pieteikums un jānosūta izskatīšanai. Katrs kredītlimits tiek saskaņots individuāli un tikai pēc detalizētas klienta iesniegto datu izpētes.

Otro aizdevumu uzņēmumā banknote.lv neizdosies noformēt līdz brīdim, kamēr klients nav izpildījis savas saistības saskaņā ar pirmo līgumu. Tomēr, ja klients vēlas, viņš vienmēr var pieprasīt kredīta limita paaugstināšanu pašreizējam aizdevumam, zvanot pa tālruni 66116688.

Aizpildiet aizdevuma pieteikumu

Informācija par kompāniju Banknote.lv un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums SIA ExpressCredit
  • Reģistrācijas numurs 40103252854
  • Juridiskā adrese Rīga, Raunas iela 44 k-1, LV-1039
  • Tālrunis +371 66116688
  • E-pasts info@banknote.lv
  • Darba laiks: no plkst. 8:00 līdz plkst. 22:00

Pāriet uz kreditora vietni