Jūs jau sen gribējāt izpildīt kādu ilgstošu sapni, piemēram, iegādāties savu automašīnu, bet vienmēr atlikāt šī sapņa realizāciju viena vai cita iemesla dēļ.

Pateicoties labvēlīgiem BigBank kreditēšanas nosacījumiem, jums vairs nevajadzēs meklēt attaisnojumus. Turklāt uzņēmums šobrīd piedāvā saviem klientiem labvēlīgus nosacījumus attiecībā uz auto kredītiem.

 

bigbank

Jūs atradīsiet pašus labvēlīgākos nosacījumus BigBank auto kreditēšanai.

Daudzus gadus pēc kārtas BigBank piedāvā saviem klientiem auto kredītus uz pašiem visizdevīgākajiem nosacījumiem. Liekas nebūtu iespējams saņemt tos uz vēl izdevīgākiem nosacījumiem? Tomēr tagad uzņēmums veic lielu auto kredītu izpārdošanu, kas ilgs līdz 2018. gada 30. novembrim. Kredītu nosacījumi, kas ir pieejami klientiem, ir kļuvuši vēl izdevīgāki, auto kredīts tiek izsniegts summā no 1000 līdz 25 000 eiro, uz laiku no 6 mēnešiem līdz 7 gadiem. Procentu likme ir standarta un nemainās – 7% gadā.

Pie tam klienti saņem lēmumu par pieteikumu vienas darba dienas laikā, bet tikai tad, ja viņi ir nodrošinājuši kreditoru ar visiem nepieciešamajiem dokumentiem. Automašīnas novērtēšana un KASKO līguma noslēgšana nav obligāta, arī pirmā iemaksa nav paredzēta.

Pateicoties kredīta kalkulatoram, klients var aprēķināt efektīvo procentu likmi un ikmēneša maksājumu. Automašīna nekavējoties nonāk klienta rīcībā.

Auto kredīts: prasības klientam

Lai paļautos uz auto kredīta pieteikuma veiksmīgu apstiprināšanu, klientam jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai viņam jābūt pastāvīgai uzturēšanās atļaujai. Tāpat viņam jābūt atvērtam kontam kādā no Latvijas bankām, mobilajam tālrunim un e-pastam. Tomēr galvenās prasības, kas klientam jāievēro, ir vecuma un ienākumu līmeņa prasības. Tātad, BigBank apsver pieteikumus no klientiem, kuri ir sasnieguši 20 gadu vecumu vai vecāki, kuriem ir regulāri ienākumi vismaz 270 eiro vai vairāk (pēc tam, kad ir samaksāti visi nodokļi). Tomēr tas attiecas tikai uz kredīta summu apmēru līdz 15 000 eiro. Ja klients ir ieinteresēts kredītā no 15 000 līdz 20 000 eiro, viņa ikmēneša ienākumi nedrīkst būt mazāki par 1500 eiro, un, ja kredīta summa ir lielāka par 20 000 eiro, mēneša ienākumiem jābūt sākot no 2000 eiro vai vairāk.

Ja kredīta summa nepārsniedz 2999 eiro, maksimālais kredīta termiņš ir 72 mēneši. Kredīta atmaksas brīdī klients nedrīkst būt vecāks par 73 gadiem.

Šajā gadījumā klientam jāņem vērā arī papildu izmaksu esamība. Piemēram, maksa par līguma reģistrāciju būs 7% no kredīta summas, bet ne mazāka kā 100 eiro, ikmēneša administrācijas maksa būs 7 eiro.

Pieteikties kredītam var uzņēmuma oficiālajā mājas lapā vai vienā no kreditora birojiem. Ja klients nolemj ātrāk atmaksāt kredīta parādu, samazinot kopējo pārmaksu, viņš pēc savas iniciatīvas var samazināt kredīta atmaksas termiņu.

Ko vēl interesantu ir gatavs piedāvāt uzņēmums BigBank?

Atšķirībā no daudzām citām kredītiestādēm, kas darbojas Latvijas tirgū, BigBank ne tikai saviem klientiem piedāvā dažādus kredītus, piemēram, patēriņa kredītus, ātros kredītus un citus, kā arī pieņem noguldījumus no tiem. Šodien klienti var ieguldīt uzņēmumā uz laiku no 2 līdz 10 gadiem. Jo augstāks ir periods, uz kuru klients izvieto savus līdzekļus depozītā, jo augstāks ir saņemtais procents. Tādējādi 2 gadu likme ir 1,45%, bet uz 10 gadiem – 2,25%.

Turklāt uzņēmumam ir īpaša privilēģiju programma, pateicoties kurai klienti iegūst iespēju uzkrāt prēmijas punktus par savu aktivitāti un saņemot par tiem īpašas atlaides. Tātad, noformējot kredītu uzņēmumā un atmaksājot visus parādus savlaicīgi un pilnībā, klients saņems 30 procentu atlaidi uzņēmumā par nākamā kredīta noformēšanu. Ja šis kredīts tiks atmaksāts savlaicīgi un bez kavēšanās, nākamreiz atlaide tiks palielināta līdz 50%.

Kopumā ir jāsaka, ka BigBank kompānija ir ļoti populāra klientu vidū. Klienti patiesi novērtē tās augsti kvalitatīvo apkalpošanu, labvēlīgus kreditēšanas nosacījumus, kā arī ātro pieteikuma izskatīšanas un naudas summas ieskatīšanu kontā.

Tajā pašā laikā šis uzņēmums neapstājas pie viena pakalpojuma, cenšoties piedāvāt klientiem pat tās kredītu programmas, kuru nav konkurentiem, piemēram, viena no šādām programmām ir zaļās enerģijas kredīts, kas paredzēts elektrisko transportlīdzekļu, elektrisko motorolleru, elektrisko velosipēdu, kolektoru un saules paneļu iegādei.

Un katru reizi BigBank ne vārdos, bet praksē pierāda saviem klientiem, ka tai var uzticēties.

Aizpildīt kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju BigBank un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums Bigbank AS Latvijas filiāle
  • Juridiskā adrese Stacijas laukums 2, Rīga, LV-1050 (T / C “Origo”, 2. stāvs)
  • Tālrunis 8338 vai +371 6711 6063
  • E-pasts info@bigbank.lv

Doties uz kreditora vietni