bino

Bino aizdevumu priekšrocības un īpašības, vai kāpēc ir vērts apskatīties šīs kompānijas piedāvājumus?

Kur Latvijā var saņemt ātro kredītu, ātri un bez liekiem sarežģījumiem? Šo jautājumu uzdod gandrīz katrs šīs valsts iedzīvotājs, un nevienreiz vien. Un, kā tas bieži notiek, cilvēks var izvēlēties vienu no diviem veidiem – garāko vai īsāko. Garākais ceļš ir salīdzināt dažādu kredītorganizāciju kreditēšanas nosacījumus un izvēlēties sev vispiemērotāko. Īsākais ceļš ir vērsties pie kompānijas, kurai uzticas tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju. Piemēram, Bino.

Kāpēc tad tieši Bino aizdevums ir jūsu uzmanībasvērts,redzot, ka šodien savus pakalpojumus potenciālajiem aizņēmējiem piedāvā desmitiem citu kredītorganizāciju?

Atbilde ir ļoti vienkārša–dotā kompānija Bino ir lieliska iespēja tiem, kas vēlas ātru aizdevumu uz īsu laika termiņu, bez lielām procentu pārmaksām. Bino izskata pieteikumu 1 minūtes laikā, un jau 10 minūšu laikānepieciešamā summa būs jūsu rīcībā. Bet ir viena svarīga nianse: lai saņemtu aizdevuma summu jūsu bankas kontā 10 minūšu laikā, jūsu bankas kontam ir jabūt atvērtamtādās bankās, kā, Swedbank, Luminor, Citadele, un SEB. Ja konts ir atvērts citā bankā, tad nauda tiks ieskaitīta bankas kontā 3 darba dienu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža.

Augsta klientu apkalpošanas kvalitāte ir vēl viena Bino priekšrocība. Katrs klients īsā laika posmā var saņemt atbildi uz jebkuriem viņu interesējošajiem jautājumiem, zvanot pa tālruni 80 20 5030, kā arīsūtot e-pastu vai jautājot čatā. Turklāt šī kompānija ir Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas pastāvīgais biedrs, kas vēlreiz apliecina uzticamību un atbildību katra klienta labā.

Nepieciešams ātrais aizdevums bez procentiem? Bino jau ir parūpējies par vislabvēlīgākajiem nosacījumiem Jums!

Jaunajiem klientiem uzņēmums piedāvā lielisku iespēju- izsniegt pirmo ātro aizdevumu bez procentiem. Tādējādi ikviens,kas vēlas, var aizņemties naudu un atmaksāt tieši tādu pašu summu, kādu viņš bija aizņēmies. Bet, tāpat kā arī citos uzņēmumos, šis piedāvājums ir spēkā tikai vienu reizi. Aizņēmāties 300 eiro – pēc 30 dienām atgriežat 300 eiro, bez pārmaksām.

Svarīgi!: šis piedāvājums, pašā uzņēmumā,tiek saukts par “revolucionāru”un attiecas uz jaunajiem klientiem, tikai līdz 6 mēnešiem pēc reģistrācijas, kā arī gadījumos, kad klients ir savlaicīgiizpildījis Bino noteikumus.

Jūs nespējiet savlaicīgi atmaksāt kredītu? Tad nav jāuztraucas – pastāvīgajiem klientiem ar labu kredītvēsturi Bino.lv ir vienmēr gatavs apsvērt iespēju pagarināt atmaksas periodu bez naudas sodu uzlikšanas. Lai pagarinātu aizdevuma termiņu par 30 dienām, klientam būs jāiemaksā uzņēmuma kontā iemaksa. Maksājuma summa par šo pakalpojumu ir atkarīga no klienta aizdevuma summas un aizdevuma termiņa. Aprēķināt to ir ļoti vienkārši, izmantojot ērtu kredīta kalkulatoru bino.lvvietnē. Ar maksimālo aizdevuma summu 425 eiro un kredīta periodu 30 dienas, šī summa ir 31,88 eiro.

Saņemt patēriņa kredītu vai jebkuru citu aizdevumu Bino.lv, ir pavisam vienkārši, un tam ir nepieciešams tikai mobilā tālruņa numurs un bankas konts, kas atvērts vienā no Latvijas bankām.

Vai ir iespējams saņemt aizdevumu uzņēmumā Bino, personai ar sliktu kredītvēsturi? Diemžēl, šī kompānija izskata klientu pieteikumus tikai ar nevainojamu kredītvēsturi un savlaicīgu maksājumu vēsturi.

 Bino kreditēšanas nosacījumi

Lai saņemtu aizdevumu no šīs kredītiestādes, aizņēmējam jāatbilst šādām prasībām:

 • Vecums – no 20 līdz 75 gadiem
 • Nav ierakstīts parādnieku reģistrā un ir nevainojama kredītvēsture
 • Nav citu aizdevumu Bino.lv uzņēmumā. Saskaņā ar uzņēmuma noteikumiem, klientiem var būt tikai viens aktīvais aizdevums. Ja tomēr klientam ir nepieciešama lielāka aizdevuma summa, viņš vienmēr var pieteikties papildu summai klāt esošajam līgumam, izmantojot savu profilu, vai zvanot pa tālruni 80 20 5030
 • Jābūt par Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju

Maksimālā kredīta summa, kuru var saņemt katrs jaunais Bino klients, ir 425 eiro. Aizdevuma periods ir līdz 30 dienām. Minimālie ierobežojumi ir attiecīgi 50 eiro un 10 dienas. Pirmā aizņēmuma komisija – 0%, bet nākamā – no 8,8% mēnesī. Aktivizācijas izmaksas ir 0,01 EUR.

Lai Latvijā saņemtu ātro kredītu uzņēmumā Bino, jums nebūs nepieciešama izziņa par ienākumiem, galvojums vai nekustamā īpašuma ķīla. Maksājumus par kredītu klienti var veikt trijos dažādos veidos – jebkuras bankas filiālē, vienā no Latvijas Pasta filiālēm vai izmantojot internetbanku. Ja klients vēlas, viņš vienmēr var atmaksāt aizdevumu pirms laika, neveicot papildu iemaksas vai komisijas maksas.

Saņemt aizdevumu

Informācija par kompāniju Bino.lv un tās kontaktinformācija

 • Nosaukums             SIA EXTRA CREDIT
 • Reģistrācijas numurs             40103548796
 • PVN reģistrācijas numurs LV40103548796
 • Juridiskā adrese Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
 • Biroja adrese: Mūkusalas iela 41, 4.st., Rīga, LV-1004
 • Tālrunis 80 20 5030 (visi zvani ir bezmaksas)
 • E-pasts info@bino.lv
 • Darba laiks katru dienu no 7:00 līdz 23:00

Pāriet uz kreditora vietni