Jums steidzami vajadzīga naudu, bet jūs nezināt, kādu uzņēmumu izvēlēties? Tas ir ļoti svarīgi nesteigties ar lēmumu, jo katrs kredītu birojs Latvijā, piedāvā savus kreditēšanas nosacījumus, un nav svarīgi, vai tie ir ātrie kredīti bez izziņām, kredīti ar sliktu kredītvēsturi vai patēriņa kredīti Latvijā, kas var būt noformēti uz diezgan lielu summu – līdz pat 10 000 eiro. Lūdzu, sazinieties ar Creamcredit.lv.

 

Creamcredit

Kredīti Latvijā lielu summu apmērā bez ķīlas- tā ir realitāte ar Creamcredit.lv

Protams, pirmais jautājums, kas var rasties aizņēmējam – vai tiešām 10 000 eiro aizdevumu var izsniegt bez nekustamā īpašuma ķīlas. Jā, un bez garantētājiem arī, ja jūsu kreditors ir Creamcredit.lv! Šī kompānija ir ne tikai kreditors un labi pazīstama Latvijas nebanku kreditēšanas tirgus dalībniece, bet arī firma, kas ir gatava sniegt savus konsultēšanas pakalpojumus visiem, kam tie ir nepieciešami. Kā tas ir iespējams?

Tas ir vienkārši – creamcredit ir finanšu ekspertu radīta, kuri ir apvienojušies ar vienu mērķi – palīdzēt cilvēkiem atrisināt viņu finansiālās problēmas. Tāpēc katram klientam ir izvēlēti individuālie kredītu piedāvājumi un tie kreditēšanas nosacījumi, kas viņam vislabāk atbilst. Un pat ja klientam rodas grūtības maksāt ikmēneša maksājumu, viņš vienmēr varēs vērsties pie creamcredit.lv speciālistiem, un viņi izvēlēsies labāko veidu, kā atrisināt problēmu.

Maksimālais atklātums, vēlme piedāvāt klientiem vislabākos patēriņa kredītus Latvijā un visu kreditēšanas nosacījumu pārredzamība – tas ir tas, kas atšķir creamcredit no citiem kreditoriem.

Patēriņa kredīti Latvijā no creamcredit.lv un prasības aizņēmējam

Kādas ir pamatprasības aizņēmējiem no šīs kredītiestādes?

Tās ir vienkāršas un būtiski neatšķiras no citu uzņēmumu prasībām:

 1. Aizņēmējam jābūt 20 gadu vecam, un viņš nedrīkst būt vecāks par 70 gadiem. Nepieciešami ātrie kredīti personām no 20 gadu vecuma? Nosūtiet pieteikumu uz creamcredit, un jūs ātri saņemsiet atbildi uz to
 2. Latvijas pilsonība un pastāvīgās uzturēšanās atļauja šajā valstī
 3. Aktīvs bankas konts vienā no Latvijas bankām
 4. Mobilā tālruņa numurs un e-pasta adrese
 5. Oficiālie ienākumi. Kaut gan uzņēmums nepieprasa potenciālajiem aizņēmējiem sniegt ienākumu izziņu, viņiem ir jābūt oficiālai darba vietai un pastāvīgam ienākumu avotam. Šo informāciju pārbauda ļoti vienkārši un ātri, un, ja pastāvīga ienākuma nav, klientam tiek atteikta kredīta saņemšana.
 6. Nav parādu par citiem aizdevumiem un nevainojama kredītvēsture

Tāpat ir svarīgi atzīmēt, ka, pat ja jums šobrīd nav aktīvu aizdevumu, bet jūs esiet galvotājs citiem aizdevumiem, jūsu izredzes iegūt kredītu creamcredit.lv samazinās. Iemesls ir vienkāršs – aprēķinot aizņēmēja maksātspēju tiek izskatītas visas viņa kredītsaistības, tostarp tās, kas radušās no citiem kredītiem, kuros persona darbojas kā finanšu galvotājs

Kreditēšanas nosacījumi creamcredit.lv

Kā jau minējām iepriekš, maksimālā kredīta summa, uz ko var cerēt creamcredit klients, ir 10 000 eiro. Tas tiek izsniegts bez ķīlas un galvotājiem. Minimālā summa, ko klients var saņemt kredītā, ir 500 eiro. Kreditēšanas periods svārstās no 6 līdz 36 mēnešiem, un pats uzņēmums piedāvās Jums vislabvēlīgākos nosacījumus.

Klienti paši var izvēlēties kredīta summu un vēlamo ikmēneša maksājumu, izmantojot kredīta kalkulatoru kompānijas oficiālajā mājas lapā.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka aizdevuma kalkulatora rādītāji un visi aprēķini ir aptuveni un balstās uz minimālo procentu likmi 2,4% gadā. Uzņēmuma aizdevumu procentu likme ir no 2,4% līdz 6% un tiek piemērota katram aizdevumam atsevišķi, pamatojoties uz kredītreitinga datiem.

Ātra kredīta izsniegšana ir viena no kreditēšanas priekšrocībām creamcredit.lv. No reģistrācijas brīža, līdz kredīta saņemšanai paies ne vairāk kā 1 stunda, un, atšķirībā no daudziem citiem kreditēšanas uzņēmumiem, creamcredit eksperti nesteidzina savus klientus, pieprasot viņiem, parakstīt aizdevuma līgumu, cik drīz vien iespējams. Gluži pretēji, vadoties no atbildīgas kreditēšanas principiem, uzņēmums saviem klientiem piedāvā 48 stundas, lai visu pārdomātu un apsvērtu.

Jo kreditēšanas procesā klients ne tikai saņem kontā nepieciešamo naudas summu, bet arī finansiālas saistības, kas viņam jāpilda. Un creamcredit darbinieki dara visu iespējamo, lai piedāvātu vislabākos kreditēšanas noteikumus aizņēmējiem, un lai nākotnē šis kredīts klientam nekļūtu par smagu slogu.

Tikai 10 minūtes – tik ilgs laiks būs nepieciešams nogaidīt aizņēmējam, lai no uzņēmuma saņemtu individuālu kredīta piedāvājumu ar labākiem nosacījumiem. Tas vēlreiz apstiprina, ka creamcredit novērtē savu klientu dārgo laiku. Patērētāju kredīts Latvijā tiek izsniegts jebkurām vajadzībām, darbinieki nekontrolē mērķtiecīgu līdzekļu izmantošanu.

Vēl viens plus – lai parakstītu aizdevuma līgumu, jums vienkārši jāieiet pie savā profilā. Ievietojam parakstu – un nauda tiek nekavējoties pārsūtīta uz jūsu kontu. Kopā ar creamcredit.lv, kreditēšanas process ir ne tikai pārredzams, bet arī maksimāli saprotams un vienkāršs.

Aizpildiet kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju Creamcredit.lv un tās kontaktinformācija

 • Nosaukums SIA Creamfinance Latvia
 • Juridiskā adrese Uriekstes iela 2a -24, Rīga, LV-1005, Latvija
 • Tālrunis +371 27231100
 • E-pasts info@creamcredit.lv
 • Darba laiks: Darba dienās: no 08:00 līdz 22:00, Brīvdienās: no 10:00 līdz 20:00

Doties uz kreditora vietni