Nebanku kreditēšanas sektora pārstāvis Creamfinance Latvia prezentēja savu jauno servisu – Creamcredit.lv. Šī ir inovatīva kredītplatforma, kas darbojas tiešsaistē.

Kas tad šajā kredītplatformā ir jauns, kas nav citās platformās?

Pirmkārt, tas ir vērtēšanas process. Kredītrisks šajā platformā tiek vērtēts, pamatojoties uz “datu zinātni”, kas ļaus uzņēmuma klientiem saņemt individuālu kredīta piedāvājumu pēc iespējas ātrākos termiņos – tikai 5-10 minūtes. Nekādas ilgas gaidīšanas, klienti saņems tieši tos noteikumus, kas viņiem būs optimāli.

Creamfinance.com

Creamcredit.lv izstrādātajās jaunākajās tehnoloģijās piedalījās labākie IT speciālisti un pieredzējuši profesionāļi, kas zina visu par kredītriskiem.

Pie tam uzņēmums neaprobežojās tikai ar saviem resursiem, bet gan vērsās pie citu uzņēmumu speciālistiem, kas strādā dažādās pasaules valstīs, lai pārņemtu viņu pieredzi un izmantotu speciālistu zināšanas un prasmes. Un, protams, īstenojot šādu plaša mēroga projektu, bija nepieciešams liels ieguldījums. Projektā jau tagad ir ieguldīts vairāk nekā 2 000 000 eiro, paredzamais investīciju atmaksas periods ir 5 gadi.

Platforma Creamcredit.lv lieliski apvieno Creamfinance Latvija speciālistu un citu uzņēmumu uzkrātās zināšanas un pieredzi, kas ir iegūta, veicot kredītu tirgus pētījumus pēdējo 5 gadu laikā. Šī pieredze tika uzkrāta kredītiestāžu darbiniekiem, strādājot Dienvidamerikā un Eiropā, pārsvarā ilgtermiņa patēriņa kreditēšanas nozarē. Visu savu pieredzi un zināšanas šie speciālisti varēja ieguldīt inovāciju sistēmā, kas ļauj ātri novērtēt visus esošos kredīta riskus, un šis novērtējums nav subjektīvs, bet gan balstīts uz analītiskajiem principiem, sauktu par “gudrajiem datiem” vai smart data.

Kā darbojas Creamcredit.lv

Creamfinance Latvija ne uz mirkli neaizmirst par atbildīgas kreditēšanas principiem. No klienta saņemtā kredīta pieteikuma izskatīšanas process neaizņem daudz laika, un lēmums par pieteikumu atnāk ļoti ātri. Ja tas ir pozitīvs, un kredītu var izsniegt, tad klienta rīcībā būs 2 dienas, lai rūpīgi apsvērtu visu un pieņemtu galīgo lēmumu.

48 stundas būs pietiekamas, lai izanalizētu katru niansi un kredīta noteikumus – sākot no aizdevuma procentiem un beidzot ar atmaksas grafiku un aizdevuma summu.

Kredītrisku novērtēšanas process ir nozīmīgs platformas jaunums, bet ne vienīgais. Tāpat, katrā kreditēšanas posmā klients varēs iegūt informāciju par uzņēmuma pakalpojumu cenām, pateicoties tam, neviens svarīgs kreditēšanas nosacījums netiks nepamanīts. Kā arī Creamfinance Latvia labi apzinās, ka aizdevuma apmaksas procesā klienta finansiālais stāvoklis var mainīties.

Nevienam no mums netiek garantēta 100% drošība nākotnei, tāpēc, nepieciešamības gadījumā, klients vienmēr varēs mainīt kredīta atmaksas noteikumus.

Pieņemsim, ka klients ir saņēmis papildu ienākumus, vai viņa alga ir palielinājusies. Šajā gadījumā viņam tiek dota iespēja veikt liela apjoma aizdevuma maksājumus vai pat pirms termiņa atmaksāt aizdevumu pilnā apjomā bez papildus komisijas maksas un soda naudas.

Ja klienta finansiālā situācija ir mainījusies uz slikto pusi (kas notiek diezgan bieži), viņš var pagarināt ikmēneša maksājumu termiņu ik pēc sešiem mēnešiem, bet tikai tādā gadījumā, ja ir patiešām svarīgi iemesli.

Par Creamfinance Latvija

Creamfinance Latvia ir nopietns uzņēmums Latvijas nebanku kreditēšanas tirgū. Uzņēmums ir Creamfinance grupas daļa, un, lai gan savu darbu ir uzsācis salīdzinoši nesen (tikai 2012. gadā), šodien tās pakalpojumus izmanto vairāk nekā 2 miljoni klientu tādās valstīs, kā piemēram, Spānijā, Polijā, Meksikā, Dānijā, Čehijā, Gruzijā, un, protams, Latvijā.

Kompānijā strādā apmēram 400 profesionāļu, kuri cenšas piedāvāt Creamfinance Latvia klientiem augstāko apkalpošanas līmeni un katru dienu kļūstt pieejamāki saviem klientiem.

Avota saite