Vēlreiz lūdziet bankai izsniegt kredītu, bet galu galā jūs vienkārši tērējiet savu laiku, iesniedzot lielu skaitu dokumentu un ilgi gaidot lēmumu. Nost ar papīriem. Novērtējiet savu laiku, jo tas ir  neaizstājams resurss, atšķirībā no naudas. Bet naudas jautājumus palīdzēs atrisināt credit24.com. Ātri, vienkārši, bez nevajadzīgiem satraukumiem.

credit24

Un ko var piedāvāt uzņēmumā Credit24?

Naudu uz ļoti izdevīgiem nosacījumiem! Un atšķirībā no daudziem konkurentiem, kuri bieži vien ierobežo klientus ar maksimālo summu 425 eiro, tikai dažreiz izdodot lielāku summu, Credit24 piedāvā saviem klientiem maksimālo summu 4000 eiro apmērā. Lai to izdarītu, vienkārši velciet slīdni pa labi un jūs varēsiet redzēt ikmēneša maksājuma summu, kas tiek aprēķināta automātiski. Tad jums vienkārši jānospiež poga uz “Iesniegt pieteikumu” un aizpildīt veidlapas laukus.

Kad klienti pirmo reizi nonāk credit24.com mājas lapā, kredīta kalkulatorā tie redz tikai līniju ar kredīta summu, pie tam ierastais slīdnis ar kredītēšanas periodu neeksistē. Nebrīnieties, jo atbildi jūs vcarēsiet atrast tabulā, zemāk, kas norāda, ka produktu “Kredītlīnija” un “Aizdevums” atmaksas termiņš ir līdz 36 mēnešiem. Atmaksājāt kredītu tieši laikā – samaksājāt procentus par pilnu termiņu, atmaksājāt agrāk – ietaupījāt uz procentiem, bet, ja nespējāt iekļauties norādītajā laika posmā …

Un šeit mēs nonākam pie vēl viena šī uzņēmuma iezīmes – nav kredīta pagarināšanas iespējas. Tieši vietnē mēs varam lasīt: “Nosacījumi kredīta pagarināšanai. Credit24 neatbalsta kredītu pagarināšanu, un tamlīdzīgus pakalpojumus nepiedāvā. ”

Ko tad lai dara? Atbilde ir viena – stingri ievērot kreditēšanas nosacījumus un nepieļaut kavējumus. Pretējā gadījumā tas ir saistīts ar saziņu ar uzņēmuma darbiniekiem, kuri centīsies atgūt parādu atmaksu un negatīvu kredītvēsturi jums.

Credit24 kredīta priekšrocības. Pirmais kredīts ir bez maksas.

Bet ir arī patīkamas Credit24 kreditēšanas īpatnības. Piemēram, pirmais kredītlīnijas aizdevums ar termiņu līdz 30 dienām ir bez maksas. Tālāk – no 0,12% dienā. Maksimālā kredīta summa ir 4000 eiro, kā jau iepriekš minējām.

Tādi pakalpojumi, kā piemēram, kredītlīnijas noformēšana, tiek sniegti bez maksas. Maksas par apkalpošanu un komisijas maksas par naudas izmaksu arī nav.

Liels kredītlīnijas plus ir iespēja to izsniegt maksimālās summas līdz 4000 eiro apmērā, bet klientam nav obligāti jāizmanto visa summa. Viņš var izmantot tikai daļu līdzekļu, piemēram, 1000 eiro, un viņš maksās procentus tikai par šiem 1000 eiro. Ne vairāk, ne mazāk. Nepieskaramies naudai – neko nemaksājam.

Klientu ērtībai tika izveidots īpaša mobilā aplikācija, kuras iespējas neaprobežojas tikai ar maksājumu vēstures apskatīšanu – tās ir daudz plašākas.

Lai iesniegtu kredīta pieteikumu šai kredītorganizācijai, jums nav nepieciešama piekļuve datoram ar interneta pieslēgumu – pietiek, ja ir pieejams tikai mobilais tālrunis.

Tātad, ja jums būs vajadzīga nauda, ​​jūs precīzi zināsiet, kur to var iegūt ātri, bez izziņām par ienākumiem, ķīlas un galvotājiem – tas ir Credit24!

Aizpildiet kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju Credit24 un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums SIA IPF Digital Latvia
  • Juridiskā adrese janvāra iela 3, Rīga, LV-1050
  • Tālrunis 8824
  • E-pasts info@credit24.lv
  • Darba laiks: darba dienas 8:00-22:00,brīvdienas: 09:00 – 20:00, Pieteikumu izskatīšana no 8:00 līdz 22:00

Doties uz kreditora vietni


Credit24.ee