Katrs no mums var nonākt neparedzētā situācijā, kad mums pēkšņi ir vajadzīga nauda. Jo bez tās ir diezgan grūti atrisināt kaut vai vienu svarīgu jautājumu. Bet kur to dabūt? Crediton.lv palīdzēs atrisināt šo problēmu tikai dažu minūšu laikā.

CreditOn

Kādai mērķauditorijai paredzēti Crediton kredīti?

Pirmkārt, visiem, kam vajadzīga nauda, ​​nevis rīt, vai pēc mēneša, bet gan pāris stundu laikā. Neuztraucieties – veiksmīgas saskaņošanas gadījumā (kuras iespējamība ir ļoti augsta), jūs saņemsit naudu jau stundas laikā, pēc pieteikuma nosūtīšanas. 15 minūtes un jums ir nauda. Formula ir vienkārša, jums nav nepieciešams neko sarežģīt. Galvenais nosacījums ir nemēģināt maldināt kredītorganizāciju un nav iekavētu parādu kredīta ņemšanas laikā.

Otrkārt, Latvijas iedzīvotājiem, kuru vecums ir ne mazāks par 20 gadiem, un ne lielāks kā 75 gadi.

Treškārt, tiem, kuriem nepatīk neskaidrības, un nevēlas ilgi izprast sarežģītās un nesaprotamās shēmas. Ar Crediton viss būs ne tikai ātri, bet arī vienkārši. Jūs skaidri redzēsiet, kāds procents un līdz kādam datumam jāsamaksā.

Ceturtkārt, tiem, kas novērtē savu naudu. Pateicoties labvēlīgiem kredīta nosacījumiem no Crediton, jums noteikti nebūs jāpārmaksā papildus procenti par kredītu, kas nozīmē, ka jūs varēsiet ietaupīt. Ja jūs nolemsiet atmaksāt parādu ātrāk, jūs ietaupīsiet vēl vairāk naudas.

Piektkārt, tiem, kuri pirms tam nekad nav izmantojuši kredītus. Lai cik dīvaini tas varētu izklausīties, bet dažreiz aizņemties – tas ir ļoti izdevīgi, it īpaši nelielu summu un uz īsu laika periodu. Jo tādējādi jūs saņemat kredītēšanas pieredzi, un agrāk vai vēlāk jums iespējams būs jāpaņem kredīts, un tad jums var rasties ļoti daudz jautājumu. Tātad pat minimālais Crediton.lv kredīts ir sava veida pieredze.

Kāpēc tieši Crediton, un ne kāds cits kreditors?

Diezgan saprātīgs jautājums – kāpēc jāizvēlas Crediton, nevis citu kredītorganizāciju? Tam ir vairāki iemesli: 

 • Pieteikuma saskaņošana ir ļoti ātra, kā arī naudas līdzekļu ieskaitīšana klienta kontā
 • Nekādas izziņas, ķīlas un galvojumi – tikai mobilā tālruņa numurs, e-pasts un konts atvērts jebkurā Latvijas bankā
 • Pieejami īpaši, vēl izdevīgāki piedāvājumi pastāvīgajiem klientiem
 • Iespēja pagarināt parāda atmaksas termiņu (ja rodas šāda nepieciešamība)
 • Pārredzami kreditēšanas nosacījumi
 • Individuāla pieeja katram klientam

Crediton.lv kreditēšanas veidi

Kādi kreditēšanas veidi ir pieejami šī uzņēmuma klientiem?

Pirmkārt, tā ir kredītlīnija. Ļauj aizņemties no 50 līdz 1000 eiro. Līdz 2018. gada 15. jūnijam Crediton piedāvā akciju – 20% atlaide pirmajai kredītlīnijai. Iespēja maksāt vēl mazākus procentus jums patiks.

Otrkārt, tas ir īstermiņa ātrais kredīts. To izsniedz uz laiku no 1 dienas līdz 24 mēnešiem, summa ir no 5 eiro līdz 700 eiro. Jaunajiem klientiem ir iespēja pieteikties īstermiņa kredītam uz 30 dienām ar 0% likmi. Bet maksimālā summa jaunajiem klientiem ir 425 eiro, lai iegūtu vairāk, jums jāienāk savā profilā vai jāizvēlas kredītlīnija.

Lai saņemtu maksimālo summu 2000 eiro apmērā, ir vērts izvēlēties patēriņa kredītu. Procenti par to ir augstāki, tāpat kā prasības par aizņēmēja maksātspēju, bet, izvēloties to, jūs varēsiet bez ķīlas saņemt diezgan ievērojamu aizdevumu.

Iesniegt kedīta pieteikumu ir ļoti vienkārši – pietiks ar reģistrāciju uzņēmuma mājas lapā un ļoti vienkāršas veidlapas aizpildīšanu. Apstipriniet reģistrāciju, pagaidiet dažas minūtes – un nauda tiks ieskaitīta kontā. Protams, ja kredīta pieteikums ir veiksmīgi saskaņots

Aizpildiet kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju crediton.lv un tās kontaktinformācija

 • Nosaukums SIA “Creamfinance Latvia”
 • Juridiskā adrese Uriekstes iela 2a-24, Rīga, LV-1005,
 • Tālrunis 27250001
 • E-pasts: info@crediton.lv
 • Darba laiks: darba dienās no 08:00 līdz 22:00, nedēļas nogalēs no plkst. 10:00 līdz 20:00

Doties uz kreditora vietni