atraiskreditsDažādi pakalpojumi privātpersonu kreditēšanas jomā ir ļoti populāras Latvijā. Tomēr mūsdienu pasaule piedāvā daudz vairāk, nekā jūs varat atļauties, dzīvojot tikai uz savu algu. Aizdevums risina daudzas problēmas, ja vien, protams, jūs ņēmat to saprātīgi.

Īpaši populāri ir ātrie kredīti Latvijā. Tie ir kredīti, kuru noformēšanai nav jāapmeklē kredītiestādi, nav jāaizpilda kaudzi ar papīriem, nav jāmeklē galvotājus vai jādomā, kādu īpašumu var atstāt kā depozītu. Lēmums par aizdevuma piešķiršanu tiek pieņemts 10-15 minūšu laikā, un ir jāaizpilda tikai vienu anketu. Anketu var aizpildīt uzņēmuma mājaslapā, turpat var noformēt aizdevuma pieteikumu.

Parasti, summas ir nelielas – līdz 500-1000 eiro. Aizdevuma termiņš arī neliels, līz 30 dienām.

Daudzi Latvijas uzņēmumi piedāvā ekspress kredītus bez darbavietas. Tas ir iespējams pateicoties centralizētai datu bāzei, kurā ir visa kredīta vēsture, kurš kad esot ņēmis kredītus Latvijā. Pateicoties šādai datu bāzei, saņemt informāciju par aizņēmēju var dažas minūtes laikā, un ja jūsu kredītvēsture ir laba, jums tika dots aizdevums, pat ja jums tagad nav pastāvīga ienākuma avota. Ja jūs ņemat aizdevumu, tas liecinā par to, ka jūs varēsiet to atmaksāt tieši laikā.

Bet šādus nosacījumus nepiedāvā visi kredītuzņēmumi Latvijā. Vairākuma aizņēmēja prasībās ir stabils ienākuma avots, lai gan ienākuma izziņa nav vajadzīga. Tāpat kā arī citi dokumenti – pieteikums tiek iesniegts tiešsaistē, un uzņēmumam pietiek informācijas, kuru jūs ievādat anketā.