Jums steidzami ir nepieciešama summa, kas nepārsniedz 600 eiro, bet jūs nevēlaties maksāt par to komisijas maksu? Tad jums vajadzētu precīzāk iepazīties ar to, ko piedāvā uzņēmums Ferratum Bank, jo līdz 2018. gada 12. augustam jums ir iespēja noformēt 600 eiro bez pārmaksām. Akcija ir spēkā tikai jaunajiem uzņēmuma klientiem.

Kaut gan, arī pašreizējiem klientiem nevajag noskumt, jo viņiem Ferratum arī ir sagatavojis diezgan interesantus kredīta nosacījumus.

Ferratum

Ferratum Bank kredītlimits

Kredītlimits – kredīts, kas līdzīgs bankas kredītkartei: novērtējot savas atmaksas iespējas, Ferratum Bank nosaka maksimālo pieejamo kredītlimita summu jums. Esošajiem klientiem tas būs kredīts līdz 2000 eiro, bet jaunajiem klientiem – līdz 1000 eiro. Aizdevums pirmajām 60 dienām bez procentiem. Ja kredītlimita aizdevums tiek atmaksāts 60 dienu laikā, atmaksājiet tik daudz, cik aizņēmāties.

Jūs varat atmaksāt kredītu, veicot ikmēneša maksājumus sākot no 20 eiro. Pieejamo kredītlimitu var atmaksāt uzreiz vai pa daļām. Jums piešķirtais kredītlimits ļauj aizņemties naudu atkārtoti – tik daudz reizes, cik nepieciešams jūsu limita ietvaros. Ar katru atgriezto rēķinu-faktūru pieejamā kredītlimita summa tiks atjaunota. Papildus kredīts tiek izsniegts bez maksas.

Pieteikties Ferratum Bank kredītam ir ļoti vienkārši – pietiek aizpildīt aizdevuma pieteikumu, veikt identifikāciju (pārskaitīt 0,01 eiro uzņēmuma kontā), un pēc 15 minūtēm saņemt savu naudu, lai to tērētu jebkurām vajadzībām. Vienkārši un viegli – tas ir Ferratum Bank.

Nosacījumi Ferratum Bank kredīta saņemšanai

Īstermiņa aizdevumi šajā uzņēmumā tiek izsniegti Latvijas iedzīvotājiem, sākot ar 20 gadu vecumu. Tajā pašā laikā, tāpat kā citi uzņēmumi, Ferratum Bank brīdina: netērējiet savu laiku iesniedzot pieteikumu, ja jūs neesat maksātspējīgs, jums ir sabojāta kredītvēsture un nav bankas konta (pēdējais – tas ir viegli labojams). Mobilā telefona esamība arī ir viena no prasībām, lai gan tagad ir diezgan grūti atrast personu, kurai tā nav.

Jaunajiem klientiem birojs piedāvā vairākas iespējas, atkarībā no tā, kāda summa ir vajadzīga. Ja 350 eiro, būs pietiekami, – izvēlieties īstermiņa kredītus, un ja nepieciešami vismaz 1000 eiro – tad tas būs patēriņa kredīts vai kredītlimits. Esiet atmaksājis kredītu savlaicīgi un bez kavēšanās? Nākamreiz jūs varat rēķināties uz lielāku summu – līdz pat 1500 eiro patēriņa kredītu un 1200 eiro kredītlimitu.

Nauda tiek ieskaitīta bankas kontā, kurā klientam ir atvērts konts, tikai 10 minūtēs. Tātad, ja laika jautājums jums ir kritisks, Ferratum neliks jums gaidīt.

Ķīla un galvotājs ir nepieciešami nopietnākai kreditēšanai, piemēram, kredītiem pret nekustamā īpašuma ķīlu, bet Ferratum Bank kreditēšanai uz summu līdz 1500 eiro jums nebūs jālauza galva, kur tad ņemt ķīlu un kuru, lūgt būt par galvotāju.

14 dienu laikā pēc līguma noslēgšanas kompānijas klientam ir iespēja to vienpusēji izbeigt. Protams, tajā pat laikā viņam būs jāatgriež visa kredīta summa + uzkrātie procenti par pagājušo periodu. Klients nosūta dotā paziņojuma skanētu kopiju uz e-pastu info@ferratumbank.lv. Atmaksāt visu parāda summu arī ir iespējams, bet vispirms jums jāsazinās ar klientu apkalpošanas speciālistu, lai uzzinātu precīzu nomaksas summu.

Atšķirībā no citiem kredītbirojiem, kuri piedāvā īstermiņa kredītu, Ferratum Bank var izsniegt aizdevuma uz laiku līdz 3 gadiem, kas ievērojami samazinās ikmēneša kredīta slodzi uz klienta budžetu.

Aizpildiet kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju Ferratum Bank p.l.c. un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums Ferratum Bank p.l.c.
  • Juridiskā adrese Tagliaferro Business Centre, 14 High Street, Sliema SLM 1551,  Malta
  • Tālrunis + 371 29906000 +371 22838893 – jautājumi par parādiem un to apmaksu
  • E-pasts: info@ferratumbank.lv
  • Darba laiks:darba dienās no 8:00-22:00, sestdienās: no 09:00 līdz 18:00, svētdienās: no 10:00 līdz 18:00

Doties uz kreditora vietn


Ferratum.ee