Finanza

Jūs interesē ātrais bezprocentu kredīts Latvijā? Šādu aizdevumu ir gatava nodrošināšanāt kompānija Finanza.lv. Bet, tāpat kā jebkuram citam uzņēmumam, kompānijai Finanza ir savi noteikumi bezprocentu aizdevuma piešķiršanai. Aizdevums tiek piešķirts 200 eiro apmērā laika posmā no 7 līdz 30 dienām. Šis piedāvājums ir spēkā tikai vienreiz jaunajiem uzņēmuma klientiem. Ja jums ir nepieciešama lielāka aizdevuma summa, Finanza to ar prieku jums nodrošinās, bet ar obligāto procentuālo maksājumu.

 Kreditēšanas nosacījumi kompānijā finanza.lv

Kompānija, strādājošā kreditēšanas tirgū kopš 2011. gada, LAFPA asociācijas biedrs, piedāvā saviem klientiem divu veidu kredītus – īstermiņa un ilgtermiņa kredītus. Īstermiņa kredīti tiek izsniegti no 40 līdz 700 eiro apmērā laika posmā no 7 līdz 30 dienām. Maksājuma summa par aizdevumu tiek automātiski aprēķināta uzņēmuma mājas lapā, izmantojot aizdevuma kalkulatoru, norādot vēlamo aizdevuma summu un termiņu.

Ilgtermiņa aizdevums tiek izsniegts uz 12 mēnešiem uz summu 1000 eiro vai mazāku, atkarībā no klienta vajadzībām. Pastāvīgajiem klientiem uzņēmums vienmēr ir gatavs izskatīt individuāli kredītu izsniegšanas nosacījumus bez procentiem un pārmaksām, bet jebkurā gadījumā aizdevuma summa nepārsniegs 3000 eiro. Pieteikties aizdevumam var jebkurā dienas laikā.

SIA Finanza aizdevumu var saņemt ikviens, kurš to vēlas un atbilst šādām prasībām:

  • Aizņēmēja vecumam jābūt vismaz 20 gadus vecam un ne vecākam par 70 gadiem
  • Potenciālajam aizņēmējam ir jābūt mobilā tālruņa numuram, uz kuru atnāks lēmums par aizdevuma pieteikumu, kā arī kontam, kas atvērts kādā no Latvijas bankām
  • Vēl viena svarīga prasība ir deklarētā dzīvesvietas adrese, jo SIA Finanza aizdevumi tiek izsniegti tikai Latvijas iedzīvotājiem
  • Nav kredītu parādu un ar nevainojamu kredītvēsturi

Ja aizdevuma pieteikuma noformēšanas procesā izrādās, ka klientam jau ir neatmaksātas kredītsaistības, vai arī agrāk viņš ir vairākkārt pieļāvis maksājumu pārkāpumus, tad aizdevums viņam tiks atteikts. Vēl viens atteikuma iemesls ir jau esošais kredīts kompānijā Finanza. Saskaņā ar kredītkompānijas noteikumiem, vienam aizņēmējam var būt tikai viens aktīvais kredīts un vienoties par nākamo aizdevumu var tikai pēc pilnīgas esošo kredītsaistību izpildes. Ja Jums nav visa augstāk minētā, jūs piesakāties aizdevumam, bet kredīta izdošana tiek atteikta – pārbaudiet, vai reģistrācijas procesā neesiet sniedzis kļūdainu informāciju.

Tāpat klientiem arī ir iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, un tāda iespēja ir pieejama vairākas reizes, nevis vienreiz. Viss, kas ir jāizdara, ir jāpārskaita maksa par šo pakalpojumu uzņēmuma kontā, nepārkāpjot līguma noteikumus. Ja naudas sodi, kredīta pagarināšanas iemaksas un komisijas maksas sasniedz līdz pat 100% no aizdevuma summas, tad šajā gadījumā, aizņēmējam ir jāatmaksā pilna aizdevuma summa.

Ikmēneša maksājumus varat maksāt trijos veidos – izmantojot Latvijas Pasts filiāli, jebkurā bankas filiālē vai izmantojot internetbanku. Kredīta pieteikuma izskatīšana aizņem pāris minūtes, bet naudas iemaksa bankas kontā tiek veikta 20-30 minūšu laikā, ja konts ir atvērts kādā no Latvijas bankām: Swedbank, SEB, Luminor vai Citadele. Citos gadījumos naudas pārskaitīšana uz kontu var aizņemt no 1 līdz 3 darba dienām.

Saņemt aizdevumu

Informācija par kompāniju Finanza.lv un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums SIA Finanza
  • Reģistrācijas numurs 40103413280
  • Juridiskā adrese Hospitāļu iela 5A, Rīga, LV-1013
  • Tālruņa numurs +37125442220
  • E-pasts: info@finanza.lv
  • Darba laiks: Pimdienās-Piektdienās no plkst. 9:00 līdz 22:00, Sestdienās, Svētdienās no 9:00 līdz 16:00

Pāriet uz kreditora vietni