Ātrie kredīti Latvijā ar katru dienu kļūst arvien populārāki, kas veicina ne tikai augstākā līmeņa apkalpošanu un ātru naudas ieskaitīšanu kontā, bet arī lojālus nosacījumus, kurus uzņēmums ar prieku sniedz saviem jaunajiem klientiem.

Patēriņa kredīti Latvijā un sms kredīti Latvijā arī ir kredītņēmēju pieprasīti, kaut gan viņi neslēpj neapmierinātību ar dažiem acīmredzamiem dotās kreditēšanas mīnusiem. Pirmkārt, kredītņēmējiem nepatīk, ka katru mēnesi ir jāmaksā strikti noteikta procentu summu, un bieži vien neparedzēti izdevumi šādus maksājumus padara neiespējamus, kas rada nepatīkamas sekas klienta kredītvēsturē.

Vēl viens trūkums – nepieciešamība maksāt procentus par visu aizdevuma summu, pat ja klients izmanto tikai šī aizdevuma daļu. Pie tam, lai paņemtu jaunu ātro kredītu Latvijā, aizņēmējiem vispirms bija pilnībā jāatmaksā esošais aizdevums, un pēc tam iesniegt pieteikumu jaunajam kredītam. Tas klientiem bija neērti un aizņēma daudz laika.

Tagad tas viss ir pagātnē, pateicoties hercuskarte.lv jaunajam kredītproduktam – kredītkartei!

Hercus kredītkartes priekšrocības, un ar ko karte ir labāka par ātrajiem kredītiem Latvijā?

Daudzi cilvēki, kam steidzami nepieciešama nauda, ​​ir pieraduši meklēt ātros kredītus Latvijā bez ienākuma izziņas, un viņi vispār neizskata alternatīvas kreditēšanas iespējas. Un veltīgi, jo veltījot dažas minūtes laika, lai izskatītu citus kreditēšanas veidus, jums būs iespēja ne tikai ātri iegūt nepieciešamo aizdevuma summu, bet arī izdarīt to uz visizdevīgākajiem nosacījumiem. Piemērs tam Hercus kredītkarte!

Šeit ir tikai daži ieguvumi, kurus uzņēmuma klients saņems uzreiz, izvēloties šo produktu:

 • Būtiska aizdevuma summa. Pietiek izvēlēties mini kredītus Latvijā uz summām, kas nepārsniedz 400-500 eiro. Ja jūs plānojat lielāku pirkumu, un ne tikai segt pašreizējās vajadzības, piemēram, apmaksāt komunālo pakalpojumu rēķinus, jums derēs kredītlīnija līdz 3000 eiro, kas būs Jūsu rīcībā pēc produkta Hercus “Kredītkarte ar kredītlīniju” noformēšanas!
 • Ātro kredītu saskaņošana parasti ilgst līdz 20 minūtēm. Kredīti Latvijā pret nekustamā īpašuma ķīlu tiek saskaņoti pat ilgākos termiņos, jo šeit kredītiestāde izskata daudz vairāk faktorus. Izvēloties kredītlīniju, jūs varat būt pārliecināts – pieteikuma apstiprināšana tiks dota uzreiz, kas nozīmē, ka pēc pāris minūtēm jums būs pieejama nauda.
 • Minimālās pūles un laiks kredītkartes noformēšanai. Tikai 5 minūtes – un jūs saņemsiet atbildi uz pieprasījumu.
 • Jums nebūs personīgi jāsazinās ar uzņēmuma filiālēm, lai saņemtu savu kredītkarti, jo tā tiks piegādāta tieši jums uz mājām un pilnīgi bez maksas.
 • Jums nebūs nepieciešams noņemt naudu no kartes bankomātā un maksāt par to komisijas maksu. Jūs varēsiet viegli un ērti apmaksāt preces un pakalpojumus ar karti, visur, kur pieņem maksājumus ar karti.
 • Kaut arī daudzi uzņēmumi nosaka komisijas maksu par kontu, karti un citiem pakalpojumiem, Hercus to nepraktizē, un jums nebūs jāmaksā nodeva par kartes apkalpošanu
 • Maksimāla rīcības brīvība. Izvēloties šo kredītkarti, jūs varēsiet patstāvīgi izvēlēties atmaksāšanas summu un datumu saskaņā ar grafiku, kas būs jums izdevīgs.
 • Jūs saņemat kredītkarti no vadošās maksājumu sistēmas Mastercard ar visām tās priekšrocībām. Šī karte tiek pieņemta maksājumiem visā pasaulē! Un ja jums ir jāizņem nauda, ​​jūs vienmēr variet to izdarīt jebkurā no bankomātiem.
 • Kredītlīnija nav piesaistīta konkrētam bankas kontam vai bankai. Šo produktu radīja AS LATEKO LĪZINGS sadarbībā ar Mastercard maksājumu sistēmu.

Bet tas vēl nav viss! Izvēloties Hercus kredītkarti, lietotājs iegūst iespēju atjaunot savu limitu tam laika periodam, kas viņam nepieciešams. Tas darbojas ļoti vienkārši: jūs atmaksājat daļu no kredītlimita, pēc kura tas atkal kļūst jums pieejams.

Salīdzinājumam, tiklīdz jūs veicat regulāru maksājumu par ātro kredītu, šī nauda tiks ieskaitīta, lai nomaksātu jūsu parādu, un kreditors tos pārņems.

Но и это еще не все! Выбирая для себя кредитную карту Hercus, пользователь получает возможность обновлять свой лимит на тот срок, который ему необходим. Работает это очень просто: вы погашаете часть лимита, после чего она снова становится доступной вам.

Для сравнения, как только вы внесете очередной платеж по быстрому кредиту, эти деньги зачислятся в счет погашения вашей задолженности, и кредитор заберет их себе.

Kredītlīnijas minimālais mēneša maksājums ir tikai 5% no summas, kuru izmantojāt, bet ne mazāk kā 10 eiro. Šai summai tiek pievienota arī procentu likme par kredītlīnijas izmantošanu.

Kā es varu saņemt Hercus kredītkarti?

Izdarīt to ir ļoti vienkārši! Daudz vieglāk nekā noformēt ātrā kredīta Latvijā pieteikumu, izmantojot internetu.

Pietiek veikt 3 vienkāršus soļus:

 1. Pieteikuma iesniegšana biroja mājas lapā. Šis process neaizņems vairāk kā 5 minūtes. Variet arī pieteikties kredītkartes noformēšanai, zvanot uz tālruni +371 68806888 vai apmeklējot kādu no AS “LATEKO LĪZINGS” filiālēm
 2. Novērtējot klienta kredītvēsturi un ienākumu līmeni, kredītu speciālists piedāvās aizņēmējam maksimāli iespējamo kredītlīnijas apjomu. Aizņēmējs var tam piekrist vai pieprasīt mazāku summu
 3. Pēc tam, kad līgums ir noslēgts, un karte tiks piegādāta klientam, viņam būs jāaktivizē karti ar vienu no veidiem – veikt zvanu uz iepriekš minēto tālruni, vai sazināties ar uzņēmuma filiāli

Svarīgi atcerēties – Hercus kredītkarti sev var noformēt jebkurš klients, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu, bet nav vecāks par 70 gadiem.

Jūs variet izskatīt visus kredītus Latvijā, cenšoties atrast sev elastīgāko un piemērotāko iespēju nekā šī kredītkarte. Bet jūs vienmēr saskarsieties ar dažādām nepilnībām – aizdevuma summa būs par mazu, neatbilstošs termiņš, aizdevuma noformēšana prasīs daudz laika un ievērojamu skaitu dokumentu, un, iespējams, būs nepieciešama, trešās puses garantija.

Hercus kredītkarte ir elastīgs rīks, kura noteikumi ir piemēroti katram klientam. Jo, tikai pats klients nolemj, kādā veidā, kad un cik daudz maksāt katru mēnesi, kas dod viņam iespēju rūpīgi plānot savus izdevumus. Ņemot vērā visas iepriekš minētās priekšrocības, kredītlīnija no AS “LATEKO LĪZINGS” ir ideāls risinājums. Pārbaudiet paši!

Aizpildīt kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju Hercuskarte.lv un tās kontaktinformācija

 • Nosaukums AS “LATEKO LĪZINGS”
 • Juridiskā adrese Lāčplēša iela 41, Rīga, LV-1011
 • Telefons 67775079
 • E-pasts info@latekolizings.lv
 • Darba laiks: Darba dienās: no 08:00 līdz 22:00, Brīvdienās: no 10:00 līdz 20:00

Doties uz kreditora vietni