Hipotēka Latvijā

bigbank

Kredīta summa
7000-130000 euro

GPL
от 12%

Atmaksas termiņš
6 mēneši – 15 gadiem

hipocredit

Kredīta summa
1000-100000 euro

GPL
8-18 %

Atmaksas termiņš
3 mēneši – 20 gadiem

Aprēķini ir aptuveni un var atšķirties no Jums piedāvātajiem nosacījumiem

Kas ir hipotēku?

Hipotekārais kredītsHipotekārais kredīts –tas ir kredīts, kuram ir skaidrs mērķis un viņš tiek izsniegts ilgtermiņā ar mērķi nekustamā īpašuma objekta iegādi. Kredīts tiek nodrošināts ar iegādāta nekustama īpašuma ķīlu.

Ja Jūs sen sapņojat par savu dzīvokli vai māju, tad noteikti vairāk kārt meklējāt atbildi uz jautājumu: “Kā saņemt kredītu nodrošinot to ar nekustāma īpašuma ķīlu?”. Saņemt naudu ieķīlājot nekustamo īpašumu Jūs varat, noformējot pieteikumu vienā no mūsu mājas lapā noradītajām kredītiestādēm.

Sākotnēji, jāiepazīstas ar piedāvātajiem kreditēšanas nosacījumiem, ieiet uz kredītiestādes mājas lapu un veikt hipotekārā kredīta aprēķinu. Svarīgi ņemt vērā visus kredīta maksājumus un salīdzinot tos ar saviem ienākumiem. Pirmais nosacījums – tas ir līdzekļu pietiekamība. Nauda, kura katru mēnesi tiks pārskaitīta kredīta parāda dzēšanai, nedrīkst novest kredītņēmēju pie nopietnam finansiālām grūtībām un nedrīkst apdraudēt viņa ģimeni.

Kā saņemt hipotekāro kredītu?

Obligāti nosacījumu, kurus paredz hipotekāra kreditēšana:

  1. Jābūt pastāvīgiem ienākumiem. Atšķirība no ātrā kredītā un patēriņa kredīta, lai saņemtu kredītu nodrošinot to ar nekustāma īpašuma ķīlu, nepieciešams, lai būtu pastāvīgi ienākumi un kredītiestādē, kura tiek noformēts kredīts, jāiesniedz izziņu par ienākumu apmēru.
  2. Jābūt nodrošinājumam. Jums jābūt nekustama īpašuma objekta īpašniekam Latvijā, kurš būs ieķīlāts, ka nodrošinājums.
  3. Jābūt galvotajam. Ja kredītņēmēja ienākumi būs nepietiekoši ikmēneša pamat kredīta un kredīta procentu maksājuma veikšanai, lai saņemtu kredītu nodrošinot to ar nekustāma īpašuma ķīlu, būs nepieciešams citu personu galvojums (parasti, kredītņēmēja radinieku galvojums). Pie tam svarīgi ir saprast, ka galvotājiem ir solidāra atbildība ar kredītņēmēju par kredīta savlaicīgu dzēšanu.
  4. Jābūt ideālai kredītvēsturei. Jums nedrīkst būt kavēto maksājumu citās kredītiestādēs, bet ja ir citi kredīti, tad viņus jāņem vērā aprēķinot kredītu slodzi.
  5. Citi izdevumi, kurus apmaksa kredītņēmējs. Tā ir komisija maksa par kredīta noformēšanu, ķīlas priekšmeta apdrošināšana, notariālie izdevumi u.c.

Kreditēšanas termiņš – no 10 līdz 20 gadiem. Vecuma ierobežojumi – no 18 līdz 73 gadiem. Parasti, atbilde hipotekārā kredīta saņemšanai tiek sniegta 24 stundu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas.

Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet labākus hipotekārā kredīta piedāvājumus Latvijā. Lai uzlabotu savas izredzes kredīta saņemšanai, mēs rekomendējam Jums iesniegt pieteikumus uzreiz vairākās kredītiestādēs. Pie tam Jums nebūs vajadzības norādīt daudz informācijas, kas padara kredīta saņemšanu nekustamā īpašuma iegādei vēl ērtāku un ātrāku