Ļoti daudzus cilvēkus uztrauc jautājums „kā saņemt ātro kredītu?”. Atbilde uz šo jautājumu neticami vienkāršs – kredīta saņemšanai pietiekoši ieiet uz jebkuras kompānijas mājas lapu, kuru sarakstu Jūs atradīsiet mūsu mājas lapā.

VISU ĀTRO KREDĪTU SALIDZINĀŠANA ŠEIT

Otrais solis – tas ir reģistrācija kompānijas mājas lapā un vienkāršās anketas aizpildīšana. Jums ir vajadzīga pieeja internetam un dažas minūtes brīva laika. Trešais solis – interesējošās kredīta summas un termiņa izvēle. Šajā posmā ļoti svarīgi skaidri saprast, kāda summa Jums nepieciešama un vai spēsiet apmaksāt kredīta ikmēneša procentus.

Pēc kredīta parametru izvēles nepieciešams aizpildīt pieteikuma veidlapu kredīta saņemšanai, noradot sekojošus datus: saņēmēja personas kodu, e-pastu un telefona numuru. Tāpat nepieciešams norādīt norēķinu kontu bankā, uz kuru Jums tiks pārskaitīta aizdevuma summa, pēc veiksmīgas saskaņošanas. Nākamajā posmā ir nepieciešams apstiprināt reģistrāciju, pārskaitot summu 0,01 euro.

Pēc tam, kad reģistrācija veiksmīgi pabeigta un pieteikuma veidlapa kredīta saņemšanai būs nosūtīta, nepieciešams pagaidīt 10-15 minūtes, kamēr viņa būs saskaņota. Svarīgi saprast, lai saņemtu pozitīvu atbildi saskaņa ar pieteikumu, jābūt nevainojamai kredītvēsturei bez kavētājiem maksājumiem pēc iepriekšējiem vai tagadējiem kredītiem.

Kad lēmums saskaņā ar kredīta pieteikumu būs pieņemts, uz pieteikumā noradīto mobilā telefona numuru atnāks īsziņa. Pie tam, lēmums par kredīta izsniegšanu tiks nosūtīts uz norādīto e-pastu.

Tas arī viss! Jūs saņemsiet naudu uz savu norēķinu kontu bankā, kurš noradīts pieteikumā. Tāpat vēršam Jūsu uzmanību, ka naudas ieskaitīšanas ātrums ir atkarīgs no bankas, kurā ir atvērts norēķinu konts.