kimbi

Noformējot ātro aizdevumu Latvijā, jau 15 minūšu laikā jūs saņemsiet nepieciešamo summu uz jūsu bankas kontu, tomēr tādam aizdevumam ir viens ievērojams trūkums – procentu pārmaksas. Jo nav noslēpums, ka aizņēmējs bieži vien neizmanto visu aizdevuma summu, bet maksā procentus par pilnu summu.

Pieņemsim, ka esat aizņēmies 1000 eiro, lai dzīvoklī veiktu remontu, bet izmantojāt tikai 600 eiro, jo pārējās izmaksas tika segtas ar jūsu saņemtajiem ienākumiem. Šajā gadījumā, diemžēl, jums būs jāmaksā procenti par saņemtajiem 1000 eiro kredītā, nevis iztērētajiem 600, un jo lielāka ir aizdevuma summa, jo lielāka ir pārmaksa. Kā izvairīties no šīs nepilnības un ietaupīt naudu? Atbilde ir vienkārša – izmantojiet kredītlīniju, noformējot to kimbi.lv. Šis ir lielisks risinājums jaunajiem klientiem, kurus interesē ātrais bezprocentu kredīts.

Pati kredītlīnijas pakalpojuma ideja nepieder uzņēmumam Kimbi, to nodrošina daudzi Latvijas biroji, bet tikai kimbi.lv ir vairākas priekšrocības, proti:

 • Procentu maksājumu atlaide jaunajiem klientiem – 60 dienas (nevis tradicionālās 30 dienas)
 • Kredītlīnijas atvēršana, naudas izņemšana un konta uzturēšana ir bez maksas
 • Laika ietaupījums. Pieteikšanās kredītlīnijas atvēršanai ir nepieciešama tikai vienreiz; turpmāk klients var aizņemties naudu, nereģistrējot jaunu pieteikumu vai aizpildot anketu.
 • Iespēja izvēlēties ērtāko maksājuma veidu – visu maksājuma summu, aizdevuma atmaksu pa daļām, fiksētās summas apmaksa katru mēnesi

Šis aizdevums tiek izsniegts bez depozīta un tiešsaistē, tāpēc pietiek vienkārši iesniegt pieteikumu kredītlīnijai, sagaidīt lēmuma pieņemšanu, apstiprināt savu identitāti ar interneta bankas palīdzību un jau 10 minūšu laikā saņemt naudu uz pieteikumā norādīto bankas kontu.

Jaunie klienti var saņemt naudas līdzekļus līdz 1500 eiroar procentu likmes atlaidi līdz pat 100% uz 60 dienām. Lai neaizkavētu maksājumus, pietiek veikt minimālos maksājumus, bet, ja klients nevēlas pārmaksāt procentos par kredītlīniju, tad viņš var apmaksāt parādu lielākās daļās, iekļaujoties 60 dienās.

Minimālais maksājums ir 20 eiro. Ja klients nespēj atmaksāt visu summu 60 dienās, tad sākot ar 61 dienu, procenti tiks uzkrāti katru dienu par izmantoto aizdevuma summu. Procentu likme mēnesī ir 7%.

Kā pieteikties kredītlīnijai un kādas ir prasības kredītņēmējiem? 

Pieteikties kredītlīnijai kimbi.lv ir ļoti vienkārši, tas notiek, izmantojot klienta profilu, pēc reģistrācijas veikšanas vai pa tālruni 67799090.

Prasības klientiem ir standarta:

 • Vecums no 20 līdz 75 gadiem (ātro aizdevumu no 18 gadiem Latvijā, diemžēl, noformēt nevarēs)
 • Pastāvīgā dzīvesvieta Latvijas teritorijā
 • Ienākumu avota esamība aizdevuma atmaksāšanai (kredītestāde nepārbauda, izziņa par algu netiek pieprasīta);
 • Mobilā tālruņa numurs un bankas norēķinu konts atvērts vienā no bankām.

Ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo banku, kurā atvērt kontu aizdevuma summas ieskaitīšanai. Labāk, ja konts ir atvērts Swedbank, Luminor, Citadele vai Norvik, jo šajā gadījumā nauda tiek ieskaitīta kontā 10 minūšu laikā pēc tam, kad ir pieņemts lēmums izsniegt aizdevumu. Ja konts ir atvērts citā bankā, tad klientam būs jāgaida nedaudz ilgāk. Jo, ja jums ir nepieciešams ātrais aizdevums, līdzekļu pārsūtīšana 3 darba dienu laikā var situāciju sarežģīt.

Minimālā aizdevuma summa ir 100 eiro, maksimālais aizdevums ir 1500 eiro. Kredītlīnijas galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar citu uzņēmumu kredītpakalpojumiem ir tās elastīgums, jo, ja aizņēmējam steidzami nepieciešama nauda, viņš var to izdarīt, iesniedzot pieteikumu un saņemot summu saskaņotajā limitā bez liekām procedūrām un gaidīšanas. Nelietojiet noteiktu kredīta summu? Šajā gadījumā jūs nemaksājat procentus par tās izmantošanu, jo patiesībā jūs to neizmantojāt.

Ja klients jūt, ka viņš nespēs samaksāt ikmēneša maksājumu, tad viņam nepieciešams sazināties ar uzņēmuma Kimbi darbiniekiem un apspriest iespējamos veidus, kā atrisināt šo problēmu. Noformēt kredītlīniju bez izziņas par ienākumiem, galvotājiem un ķīlas, līdz maksimālajai summai 1500 eiro ir pietiekami, lai segtu kārtējos izdevumus. Turklāt kredītlīnija palīdzēs jums netērēt nevajadzīgiem izdevumiem, jo ​​jūs nekad nezināsiet, cik daudz naudas jums būs nepieciešams, un, ja ātri noformēsietlielāku aizdevuma summu Latvijā nekā nepieciešams, tad jums būs jāpārmaksā procentos. Ar kimbi.lv kredītlīniju tas jums nedraud.

Pieteikšanās kredītlīnijai šī uzņēmuma klientiem ir pieejama visu diennakti, jo tā tiek izsniegta tiešsaistē un nav atkarīga no tā, vai kredītu izniegšanas menedžeris atrodas darba vietā. Taču pieteikumu apstiprināšanas process notiek tikai darba laikā – no 8:00 līdz 22:00 darba dienās un no 9:00 līdz 20:00 brīvdienās.

Ja rodas jautājumi, katrs Kimbi klients to var uzdot, izmantojot čatu uzņēmuma mājas lapā, nosūtot e-pastu uz info@kimbi.lv vai zvanot uz tālruni 67799090.

Saņemt aizdevumu

Informācija par kompāniju Kimbi.lv un tās kontaktinformācija

 • Nosaukums SIA VIVUS
 • Reģistrācijas numurs 40103780710
 • Juridiskā adrese Lielirbes iela 17a-9, LV-1046, Rīga
 • Tālrunis  67799090
 • E-pasts: info@kimbi.lv
 • Darba laiks: Pirmdienās-Piektdienās no 8:00 līdz 22:00, Sestdienās, Svētdienās no 9:00 līdz 20:00

Pāriet uz kreditora vietni