Kredītlīnija


Kredītlīnija Pirmais bez % Summa Vecums Darba laiks
credit24Credit24.lv
4000€
50-4000€ 18 – 70 08:00 – 22:00
08:00 – 22:00
Saņemt aizdevumu »
10 min
creditusCreditus.lv
4000€
5-4000€ 18 – 70 08:00 – 22:00
08:00 – 22:00
Saņemt aizdevumu »
15 min
ferratumFerratum.lv
2000€
50-2000€ 20 – 70 08:00 – 20:00
09:00 – 18:00
Saņemt aizdevumu »
15 min

Saturs

ferratum

Kas ir kredītlīnija?

KredītlīnijaLai saņemtu naudu nepieciešamajiem pirkumiem un nevajadzētu atlikt noteiktu summu no algas un atteikties no dažām vajadzībām – vienkārši jāsazinās ar banku vai MFI (mikro finansiālā institūcija), pieteikties kredītam, iziet visas nepieciešamās procedūras identificēšanai, un jau pēc 10-20 minūtēm saņemt nepieciešamo naudas summu savā kontā. Šis ir tradicionāls kredīts, kas tiek izsniegts bez ķīlas un galvotājiem.

Iesniedzat pieteikumu un saņemat naudu. Bet noformējot kredītu izrādījās, ka esat aizņēmies daudz vairāk, kā nepieciešams. Pieņemsim, ka esat noformējis ātro kredītu uz 2000 eiro summu, bet pirkums jums izmaksāja 1200 eiro. Jums šķiet – tas nav svarīgi, rīt es atmaksāšu atlikušos 800 eiro, lai nosegtu kredītu.

Bet pēkšņi jums rodas citi “steidzami izdevumi”, vai arī jūs vienkārši tērējat šo naudu, iegādājoties tādas lietas,no kurām jūs viegli varētu atteikties. Lietas, lai sevi iepriecinātu.Tādas situācijas gala rezultāts ir skumjš – tagad jums būs jāmaksā augstākas procentu likmes nekā tās, ko jūs varētu maksāt.

Galvenais ātro kredītu un patēriņa kredītu Latvijā trūkums nav augstas procentu likmes (lai gan daži kredītbiroji patiešām piedāvā saviem klientiem apgrūtinošus nosacījumus), bet gan tas, ka aizņēmējam būs jāmaksā procenti par pilnu kredīta summu, pat tad, ja izrādīsies, ka lielākā naudas daļa nav vienkārši vajadzīga.

Vai arī jūs variet saskarties ar pretējo problēmu – noformēt patēriņa kredītu Latvijā uz 3000 euro, bet patiesībā jums ir nepieciešams summa 5000 eiro. Tagad jums būs jānoformē vēl viens aizdevums 2000 eiro apmērā, cerot, ka viss tiks saskaņots veiksmīgi.

Un nav zināms, vai tā notiks, jo aprēķinot MFI kredītu slodzi tiks ņemti vērā klientam jau izdotie kredīti, tāpēc, viņa izredzes iegūt jaunu aizdevumu ievērojami samazināsies.

Visas augstāk minētās problēmas tiek atrisinātas ar kredītlīniju Latvijā.

Šis produkts ar katru gadu kļūst arvien populārāks, un arvien vairāk MFI papildina pieejamo kredītu un kredītlīniju sarakstu.

Un tas nav nejauši, jo mūsdienu klientu vajadzības nepārtraukti pieaug. Un, ja agrāk, lielākā daļa aizņēmēju precīzi zināja, kādu kredīta summu viņam vajadzētu noformēt kreditēšanas iestādē, tad šodien mūsu dzīve ir kļuvusi neparedzama. Jo atbildīga kreditēšana vēl nav atcelta, un aizņēmējiem, visticamāk, nebūs vēlēšanās noformēt kredītu uz lielāku summu, lai pēc tam pārmaksātu.

Mūsdienās tāds faktors kā elastīgums ir ļoti svarīgs. Noformējāt kredītproduktu, un pēc tam izrādījās, ka jums ir nepieciešami papildus līdzekļi? Iesniedzāt pieteikumu – un saņēmāt šo naudu esošās kredītlīnijas ietvaros. Ja jūs noformējat kredītlīniju Latvijā uz summu, kas pārsniedz jūsu pašreizējās vajadzības, tas nav būtiski.

Izmantojiet nepieciešamo kredītlīnijas daļu, un jūs maksāsiet procentus tikai par izmantotajiem līdzekļiem, nevis par visu aizdevuma summu. Viss ir vienkārši un pārredzami, un pats galvenais – izdevīgi aizņēmējam. Tāpat, šis produkts ir izdevīgs arī kredītu birojiem. Jo kredītlīnija tiek noformēta ātri un vienkārši internetā, tādējādi ietaupot uzņēmuma darbinieku laiku.

Tāpat klients var iesniegt pieteikumu papildus līdzekļu saņemšanai kredītlīnijas ietvaros un darbiniekiem nevajadzēs drukāt lielu daudzumu dokumentu un līgumu, kas arī ietaupīs laiku un resursus.

Arī paši aizņēmēji būs apmierināti, jo viņiem nebūs nepieciešams doties uz kredītkompānijas filiāli, lai saņemtu karti vai noslēhtu līgumu, lai iegūtu vēlamo naudas summu. Un viņiem bieži vien tam vienkārši nav laika. Par laimi, kredītlīnijas ietvaros visi jautājumi tiek atrisināti pietiekami ātri.

Kaut arī kredītlīnija Latvijā nav ilgtermiņa kredīts, tas tomēr atļauj jums izvairīties no īstermiņa kredītiem, kas bieži vien nelabvēlīgi ietekmē gan kredītņēmējus, gan to kreditorus. Jo īstermiņa kredīti tiek atmaksāti pietiekami ātri, un uzņēmums nesaņem pietiekamus ienākumus, bet aizņēmēji bieži vien pārvērtē savas finansiālās iespējas, īstermiņā, un bieži nokļūst kredīta slogā, kur viņiem ir jāmaksā soda naudas.

Tajā pašā laikā, mēs nevaram teikt, ka kredītlīnija ir skaidrs ilgtermiņa aizdevums, jo klients pats var izvēlēties, cik daudz naudas viņš ir gatavs aizņemties, un uz cik ilgu laiku. Piemēram, Credit24 piedāvā kredītlīnijas summu no 50 līdz 4000 eiro uz laiku līdz 36 mēnešiem. Tas nozīmē, ka aizņēmējs var izmantot šo kredītproduktu kā visus 36 mēnešus, tā arī pēc dažām dienām to aizvērt, samaksājot visu viņa izmantoto aizdevuma summu + procentus par to.

Ar klientiem ir skaidrs – klientiem kredītlīnija Latvijā ir patiešām izdevīga. Bet kā ar kreditoriem? Jo ilgtermiņa kredīts varētu dot lielākus ienākumu nekā kredītlīnija, kuru klientam ir tiesības atmaksāt pirms termiņa. Jā, taču ir dažas nianses, par kurām jums jāzina.

 1. Pirmkārt, ne visi aizņēmēji ir gatavi ņemt kredītu ilgtermiņā, jo šajā gadījumā būs ievērojami jāpārmaksā procentos, un nauda pati par sevi bieži vien nav nepieciešama pāris gadiem, – pietiek perioda vairāku mēnešu garumā.
 2. Otrkārt, kredītlīnija internetā atbalsta atjaunotos kredītus. Ja ātrie kredīti un patēriņa kredīti pēc pilnīgas to atmaksas tiek aizvērti, un lai noformētu jaunu kredītu, klientam būs atkārtoti jāiesniedz pieteikums, un jāiziet cauri visiem saskaņošanas posmiem, tad ar kredītlīniju, viss ir daudz vienkāršāk.

Ja pēc noteikta laika klientam būs nepieciešama nauda, ​​viņš varēs pieprasīt nepieciešamo summu esošās kredītlīnijas ietvaros. Un viņam ir tiesības to darīt neierobežotu skaitu reižu, un katru reizi kreditors saņems savus ienākumus. Tas nozīmē, ka kredītuzņēmuma peļņa bieži izrādās lielāka nekā jebkura cita kreditēšanas gadījumā.

Kredītlīnijas priekšrocības

Kādas ir kredītlīnijas priekšrocības atšķirībā no pārējiem kredītiem Latvijā? Dažas no šīm priekšrocībām tika minētas iepriekš, bet tagad mēs apskatīsim katru no tām:

 1. Nav lieku pārmaksu. Neatkarīgi no tā, cik daudz esat noformējis kredītlīnijā, jūs maksāsiet par to, ko esat izmantojis. Tātad, persona, kas noformēja 5000 eiro kredītlīniju, samaksās mazāku interesi nekā aizņēmējs, kurš ir noformējis kredītlīniju uz 1000 eiro, ja pirmā persona ir izmantojusi tikai 500 eiro, savukārt otrā persona ir izmantojusi visu viņam piešķirto kredīta summu. Ātro un patēriņa kredītu gadījumā viss būtu gluži pretēji – pirmais aizņēmējs maksātu ievērojami vairāk. Jo procentus viņam nāktos maksāt par visiem 5000 eiro, pat ja viņš izmantotu tikai 500, 1000 vai 2000 eiro.
 2. Vienkāršs kredītlīnijas noformēšanas process. Atšķirībā no daudziem kredītiem pret ķīlu, jums nebūs nepieciešams apmeklēt kredītiestādes filiāli un iesniegt lielu dokumentu skaitu. Kredītlīnijas pieteikums var tikt iesniegts tiešsaistē, kad potenciālais aizņēmējs sēž ērtā mīkstā krēslā pie sava datora. Un pats saskaņošanas un līdzekļu pārskaitīšanas uz pieteikumā norādīto kontu process reti pārsniedz 10-15 minūtes. Nav ilgas dokumentu apstrādes. Gluži pretēji, jūs variet noformēt kredītlīniju ar maksimālu komfortu un minimālu piepūli, tikai ar dažiem vienkāršiem soļiem.
 3. Nav mērķtiecīgas izmantošanas pārbaudes. Auto kredīts tiek izsniegts automašīnas iegādei, kredīts nekustamā īpašuma iegādei var tikt izmantots tikai nekustamā īpašuma iegādei. Un pirmajā un otrajā gadījumā mēs runājam par mērķtiecīgu kredīta izmantošanu. Kredītlīnijai nav mērķtiecīgas kredīta izmantošanas prasības un aizņēmējs var to izmantot jebkurām vajadzībām, kuras viņam pašlaik ir aktuālas. Viņš var nopirkt sadzīves tehniku, samaksāt par automašīnas remontu, samaksāt par savu apmācību vai doties ceļojumā. Viņš pat var paņemt visu naudu un izmest to pa logu. Galvenais, lai nākotnē viņš varētu apmaksāt savas kredītsaistības.
 4. Elastīgi kreditēšanas nosacījumi. Ātrie un patēriņa kredīti bieži vien tiek izsniegti uz klientam neizdevīgiem nosacījumiem, gan apjoma, gan termiņa ziņā. Piemēram, ātrie kredīti bieži tiek izsniegti ne vairāk kā 300-500 eiro apmērā, un uz laiku, kas nav ilgāks par 30 dienām, kas klientiem ir ļoti neērti. Jo šī summa nav tik ievērojama, lai veiktu būtiskus pirkumus vai īstenotu plānus, kas prasītu sākot no 1000 eiro vai vairāk. Kredītlīnija Latvijā tiek izsniegta uz daudz elastīgākiem nosacījumiem. Jūs varēsiet noformēt 300, 500 eiro vai varbūt 2000 vai pat 5000 eiro. Viss ir atkarīgs no kreditēšanas nosacījumiem jūsu izvēlētajā uzņēmumā.
 5. Finansiālā drošības sajūta. Ne velti daudzi aizņēmēji sauc kredītlīniju par “rezerves naudas maku” vai “otro algu”. Jo mūsu dzīve ir tik neparedzama, ka mēs nekad nevaram zināt, tieši kad mums būs vajadzīga nauda – pēc dažiem mēnešiem, gada, vai varbūt … nākamajā stundā. Un ļoti bieži mēs neesam gatavi nopietniem un steidzamiem finanšu izdevumiem. Aizņemties naudu no kaimiņiem un paziņām – tas ir risinājums, kas vairumā gadījumu nedarbojas, un doties uz tuvāko bankas filiāli, lai iesniegtu visus dokumentus un noformētu kredīta pieteikumu un pēc tam gaidīt lēmumu par to – tā ir izšķērdība, pirmkārt, laika ziņā. Ja, savukārt, noformēsiet kredītlīniju, jūs skaidri zināsiet, ka nauda jums ir, ​​un tā ir pieejama jums jebkurā brīdī, kad ir nepieciešama. Un tas ir vienkārši lieliski.
 6. Maksimālais komforts. Jums nebūs atkārtoti jāiesniedz vieni un tie paši dokumenti kredīta saņemšanai. Tie tiek iesniegti tikai 1 reizi – pie pirmās kredītlīnijas noformēšanas, lai pēc tam jūs varētu saņemt papildus līdzekļus ļoti ātri, dažreiz vienkārši veicot tālruņa zvanu vai nosūtot īsziņu kredītkompānijai.
 7. Patīkami pārsteigumi jaunajiem klientiem. Piemēram, pirmās 30 kredītlīnijas izmantošanas dienas ir bez maksas.

Daži kredītlīnijas trūkumi

Ar visām būtiskajām prieksrocībām kredītlīnijai Latvijā var būt arī daži trūkumi, proti:

 1. Klientam obligāti jābūt nevainojamai kredītvēsturei. Ja jums bija kavēti maksājumi par iepriekšējiem kredītiem, tad kredītbirojam ir tiesības atteikt kredītlīniju, nepaskaidrojot šāda atteikuma iemeslus.
 2. Vecuma ierobežojumi. Bieži vien kredītiestādes atsakās izsniegt kredītlīniju klientiem, kuri nav sasnieguši 20 gadu vecumu. Tomēr šeit viss ir atkarīgs no paša uzņēmuma un tā politikas. Daudzi uzņēmumi arvien vairāk kreditē klientus jau no 18 gadu vecuma, ja tie atbilst pārējām prasībām.
 3. Ja parāds tiek atmaksāts vēlāk, uzņēmumam ir tiesības samazināt kredītlīnijas summu pat bez klienta piekrišanas.
 4. Kļūdaina, ne labāko kreditēšanas nosacījumu izvēle. Šis trūkums ir tieši saistīts ar ievērojamu kredītlīnijas popularitātes pieaugumu starp aizņēmējiem. Aizdevēji, kas vēlas pēc iespējas vairāk iekarot tirgu, sāk aktīvi reklamēt savus noteikumus un kredītproduktus. Protams, reklāmās viss tiek pasniegts no visnevainojamākās puses, un par trūkumiem un niansēm tiek noklusēts. Tā rezultātā aizņēmēji izvēlas ne labākos nosacījumus un saskaras ar pārmaksām un diezgan stingriem kredīta nosacījumiem. Lai neitralizētu šos trūkumus, ir ļoti svarīgi izpētīt visus nosacījumus, kurus piedāvā dažādi uzņēmumi.

Bet vai jūs zināt, kas ir visinteresantākais? Šos trūkumus var uzskatīt par diezgan nosacītiem, jo ​​tie attiecas gan uz kredītlīniju, gan uz jebkuru citu kredītu – gan ātro, gan patērētāju kredītu utt.

Kāda ir atšķirība starp kredītlīniju un citiem kredītiem

Neapšaubāmi, kredītlīnijai ir daudz kopīga ar ātrajiem un patēriņa kredītiem. Bet tajā pašā laikā tiem ir arī daudz atšķirību. Kādas tieši? Apskatīsim.

Būtiskas kredītlīnijas un patēriņa kredītu atšķirības

Kredītlīnija

Sāksim ar kredītlīnijas galvenajām atšķirībām no patēriņa kredīta – tā ir spēja izmantot tikai daļu no summas, noformētas kā kredītlīnija. Šī kredītlīnijas funkcija ļauj aizņēmējam elastīgāk un saprātīgāk plānot savus izdevumus, un pie tam nemaksāt procentus par summas neizmantoto limitu. Ar kredītiem ir vienkārši – kādu summu aizņēmējs ir paņēmis kredītā, par tādu summu viņam būs jāmaksā procenti. Un kredītiestādei nav svarīgi, vai aizņēmējs ir izmantojusi visus līdzekļus, vai lielāko summas daļu ir paslēpis zem dīvāna un aizmirsis par to, tomēr viņam būs jāmaksā par visu summu procentu likme.

Vēl viena atšķirība starp kredītlīniju un patēriņa kredītu – kreditēšanas termiņi. Otrajā gadījumā, ja aizņēmējs noformē kredītu uz 2 gadiem, viņš saņem maksājumu grafiku un maksāt saskaņā ar to. Jā, viņš var atmaksāt aizdevumu lielākām maksām, bet pats kredīts ir izsniegts tieši uz 2 gadiem. Attiecībā uz kredītlīniju, līdzekļi tiek izsniegts uz noteiktu laika periodu (piemēram līdz 36 mēnešiem), un atmaksas grafika vietā klients tiek informēts par minimālā maksājuma summu katru mēnesi, kurai jābūt ieskaitītai kontā.

Lielākā daļa no patēriņa kredītiem tiek piešķirti konkrētiem mērķiem, un uzņēmumi pārbauda, vai izsniegtie kredītlīdzekļi tika izmantoti šim mērķim (piemēram, lai iegādātos automašīnu vai veiktu mājas remontu). Kredītlīnija nav konkrēta mērķa rakstura un to izsniedz jebkurām vajadzībām.

Pēc tam, kad patēriņa kredīta līgums ir noslēgts, klients saņem visu kredīta summu un klients maksā procentus par visu šo summu. Kredītlīnijas gadījumā, aizņēmējam tiek iedots saskaņots kredīta limits, un viņš to izmanto, kad līdzekļi ir nepieciešami. Ja nauda pagaidām nav vajadzīga, aizņēmējs to neizmanto, viņš neko nemaksā.

Vēl viena būtiska kredītlīnijas atšķirība ir spēja palielināt kredīta limitu kredītlīnijas ietvaros. Patēriņa kredīti šo funkciju nenodrošina, un, ja klients prasa papildus līdzekļus, viņam būs jāatmaksā pašreizējo parādu, un tikai tad varēs iesniegt jaunu pieteikumu patēriņa kredītam, kas paņem daudz laika un pūļu.

Ar ko kredītlīnija atšķiras no ātrajiem kredītiem?

Runājot par atšķirībām starp kredītlīniju un ātrajiem kredītiem, visas iepriekš minētās atšķirības joprojām ir būtiskas. Jo tāpat kā arī patēriņa kredīti, ātrie kredīti Latvijā tiek izsniegti vienreizējas summas apmērā bez iespējas palielināt kredīta limitu, un no visas summas uzreiz sāk uzskaitīt procentus, ja vien nav noteikti citi kreditēšanas nosacījumi (piemēram, jaunajiem klientiem ir 100% atlaide, tas ir, cik daudz aizņēmies – tik daudz arī atdevi, bez pārmaksām).

Turklāt, ir vērts atcerēties, ka tad, kad jūs noformējat ātro kredītu uzņēmumi bieži zaudē savu peļņu, jo aizņēmējs atmaksāt parādu 1 mēneša laikā. Un, lai kaut kā kompensētu šos zaudējumus, kreditori uzliek augstas procentu likmes, kas padara ātros kredītus vēl mazāk izdevīgus no ekonomiskā viedokļa. Procenti par kredītlīniju parasti ir mazāki.

Maksa par kredītlīnijas atvēršanu un konta uzturēšanu vairumā gadījumu nav. To nevar teikt par ātrajiem kredītiem, kur aizņēmējiem bieži jāmaksā papildus komisijas maksas.

 

Kā pasūtīt kredītlīniju un kas nepieciešams lai to saņemtu?

Kredītlīnija

Tas var šķist neticami, taču daudzi cilvēki, kam ir naudas trūkums Latvijā, joprojām nezina, kā pasūtīt kredītlīniju, un kādiem nosacījumiem ir jāatbilst, lai veiksmīgu noformētu kredītlīniju.

Patiesībā, tas nav nemaz sarezģīti. Jūs vienkārši dodieties uz sevis izvēlētā kredītuzņēmuma interneta lappusi, aizpildiet anketu un norādiet visus nepieciešamos datus. Otrajā posmā aizņēmējs iziet identifikācijas procesu, izvēlas viņa interesējošās kredītlīnijas summu. Pēc tam paies tikai 10 minūtes, un uzņēmums veiksmīgi instalēs šo pakalpojumu klientam, un nauda būs pieejama jau tajā pašā dienā.

Lielāka uzmanība jāpievērš kreditora izvēlei. Pat ja jums tūlīt ir vajadzīga nauda, ​​tas nav attaisnojums, izvēlēties pašus pirmos kredītnosacījumus, kas jums pieejami. Ir vērts atcerēties, ka kredītlīnijas reklāmā nav uzrādīti visi nosacījumi, kas būtu jāzina aizņēmējam. Tāpēc pirmkārt ir jāiepazītas ar visiem nosacījumiem detalizēti, salīdzinot tos ar citu uzņēmumu piedāvājumiem, un tikai tad izdarīt galīgo izvēli, iesniedzot pieteikumu kredītlīnijai.

Lai noformētu kredītlīniju, klientam jābūt pastāvīgā ienākuma avotam. Informācija par algām tiek pieprasīta ārkārtīgi reti, taču nav šaubu, ka kreditors pārbaudīs, vai jums ir pietiekami daudz ienākumu, lai izpildītu savas kredītsaistības. Labāk uzreiz norādīt patiesu informāciju, jo, ja kredītiestāde konstatēs, ka jūs iesniedzāt nepatiesu informāciju, jūsu iespējas veiksmīgai kredītlīnijas noformēšanai ievērojami samazināsies.

Otrais nosacījums ir obligāta Latvijas uzturēšanās atļauja. Bez tās kredītlīnija jums netiks noformēta, jūsu pieteikums pat netiks izskatīts. Arī mobilā tālruņa numurs ir viena no prasībām, atvērts bankas konts un e-pasts, kaut gan mūsdienās ir gandrīz neiespējami atrast personu, kurai nebūtu vismaz viena no augstāk minētajām lietām.

Vēl viena svarīga prasība ir nevainojama kredītvēsture. Ja jums agrāk bija kavēti kredītmaksājumi, jūsu izredzes gūt panākumus būs minimāli. Bet ja ir kavētie kredītmaksājumi ir pašreiz – tad jums nav izredžu kredītlīnijai.

Turklāt aizņēmējam ir jāatbilst vecuma ierobežojumam. Ja kreditora prasības paredz kredītlīnijas izsniegšanu aizņēmējiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem, visiem tiem, kas ir jaunāki vai vecāki par šo vecumu, būs jāmeklē cita kredītiestāde.

Vadošie uzņēmumi, kuri piedāvā noformēt kredītlīniju

Mēs esam nonākuši pie noslēdzošās, taču vienlaikus vienas no mūsu raksta galvenajām daļām: pie “Kredītlīnijas” produkta visizdevīgāko kredīta piedāvājumu izskatīšanas.

Kredītlīnija FerratumFerratum Money.

Nodrošina iespēju noformēt kredītlīniju no 50 līdz 2000 eiro ar samazinātu un pat vēl pieejamāku procentu likmi. Tajā pašā laikā pats kredīts tiks atmaksāts ar maksājumiem tikai 20 eiro mēnesī, un pateicoties tam, pats klients spēs noteikt kredīta slodzes līmeni. Nav jāizmanto visu summu – Jūs variet paņemt tikai daļu un pārējo atstāt rezervē, maksājot procentus tikai par izmantoto kredīta daļu.

Iesniegt pieteikumu kredītlīnijas Ferratum Money noformēšanai internetā ir ļoti vienkārši, visu var paveikt 3 soļos:

 • Aizpildiet vienkāršu kredītlīnijas pieteikumu
 • Veiciet identifikācijas maksājums 0,01 eiro apmērā
 • 15 minūšu laikā klientam kļūst pieejama kredītlīnija, un viņš var izmantot jebkuru summu noteiktā limita robežās

Uzņēmumam patīk iepriecināt savus klientus ar dažādām akcijām un īpašajiem piedāvājumiem. Pavisam nesen, 12. augustā, beidzās akcija, kurā ikviens jaunais klients varēja noformēt kredītlīniju līdz 600 eiro ar 60 dienu atlaižu periodu. Un tiem klientiem, kuri nepaspēja piedalīties šajā akcijā, nevajadzētu noskumt – jau tagad jaunie klienti var noformēt kredītlīniju, un pirmās 30 dienas nemaksāt par to procentus. Un drīz vien kompānija atkal iepriecinās savus klientus ar ko saistošu. Ilgi gaidīt nenāksies.

Kredītlīnija credit24Credit24.

Pretstatā “Ferratum Money”, Credit24 pirmās 60 dienās bez procentiem jauniem klientiem par “Kredītlīnijas” produktu nav akcijas, bet gan pastāvīgais piedāvājums. Un maksimālā summa šeit ir lielāka – līdz 4000 eiro bez ķīlas un galvotājiem. Pēc 60 dienām jaunie klienti sāk maksāt par izmantoto kredīta limitu no 0,12% dienā. Ja viņiem izdodas atmaksāt aizdevumu 60 dienu laikā, – viņi atdod tikpat daudz naudas, cik aizņēmās.

Kompānijas interneta mājas lapā ir ērts kredīta kalkulators, un jūs vienkārši izvēlaties nepieciešamo kredītlīnijas summu, un jūs uzreiz variet redzēt minimālā maksājuma summu. Kredītlīnijas termiņš ir no 3 līdz 36 mēnešiem. Minimālais izmērs ir 50 eiro.

Par līdzekļu izņemšanu un kredītlīnijas noformēšanu nav jāmaksā komisijas maksas. Konta uzturēšanai nav arī komisijas. Turklāt Credit24 klienti var pieteikties kredītam, izmantojot mobilo aplikāciju, kas ir ļoti ērti.

Kredītlīnija CreditOnCrediton.

Uzņēmumam Crediton arī patīk iepriecināt jaunos un esošos klientus ar visa veida akcijām. Piemēram, noformējot kredītlīniju līdz 2018. gada 20. augustam, jaunie klienti saņem 20% atlaidi komisijas maksai, un esošie klienti – atlaidi komisijas maksai līdz pat 25%. Kredītlīnijas summa ir no 50 līdz 1000 eiro.

Ir arī iespēja saņemt  īstermiņa aizdevumu līdz 425 eiro ar 100% atlaidi (tikai jaunajiem klientiem). Tikai 15 minūtes – un jums būs pieejama nauda. Nav nekādi papildus maksājumi un komisijas – viss ir maksimāli pārredzams un skaidrs. Arī ķīla un galvojums netiek pieprasīti.

Kredītlīnija kreditsplusKreditsplus.

Augsts apstrādes ātrums ir tieši tas, ko daudzi klienti novērtē šajā uzņēmumā. Ātri reģistrējāties, ātri pieteicāties kredītlīnijai un ātri saņēmāt naudu. Kā arī priecē kompānijas kreditēšanas nosacījumi – katrs klients saņem iespēju noformēt kredītlīniju līdz 2000 eiro. Kredītlīnijas minimālā summa ir tikai 200 eiro. Vēl labvēlīgāki kreditēšanas nosacījumi, nav slēpto maksājumu. Galvenās prasības aizņēmējam – ir vecums no 21 līdz 65 gadiem, Latvijas pilsonības vai uzturēšanās atļaujas esamība, bankas konts un mobilais tālrunis, un, protams, pastāvīgi ienākumi.

Protams, papildus mūsu apskatītajiem vadošo Latvijas kreditoru kreditēšanas piedāvājumiem, jūs atradīsiet arī citus, vienlīdz pievilcīgus kredītlīnijas produktus. Bet šeit ir svarīgi saprast, ka – līgums jānoformē tikai pēc tam, kad esat rūpīgi iepazinušies ar visiem nosacījumiem un salīdzinājuši tos ar citu kreditoru piedāvātajiem nosacījumiem.

Vislabāk, ja jūs izvēlētos uzticamu un pārbaudītu uzņēmumu, kas jau vairākus gadus darbojas tirgū, un ir gatavs saviem klientiem sniegt visizdevīgākos nosacījumus.