Jums steidzami vajadzētu veikt svarīgus pirkumus vai apmaksāt ārsta apmeklējumu, bet jūs nezināt, kur ņemt naudu? Par to jau ir parūpējies Kredits365, uzņēmums, kas specializējas kredītu piešķiršanā uz visizdevīgākajiem nosacījumiem, lai atrisinātu jebkuras neparedzētas problēmas.

kredits365

Viss, kas Jums nepieciešams, lai varētu cerēt uz kredītu uzņēmumā Kredīts365, ir dators ar piekļuvi internetam. Noformēt ātro kredītu internetā ar šo uzņēmumu var tikai ar dažiem peles klikšķiem, tādēļ jums nebūs jātērē dārgais laiks, apmeklējot banku, un risinot citus nesvarīgus jautājumus. Vienkārši izvēlieties kreditēšanas termiņu un summu, kas patiešām nepieciešama. Kāpēc mēs sakām “patiešām”?

Tas ir vienkārši – jo lielāku summu jūs ņemsiet, jo vairāk jums būs jāatdod un jo lielāka būs kredīta slodze. Turklāt mazu apjomu aizdevumi biežāk tiek saskaņoti par labu klientam, gadījumi, kad tie tiek atteikti, ir reti. Un, ja tagad jums ir nepieciešama summu 100 eiro apmērā, nevajag formēt maksimālo summu 425 eiro “rezervē”, jo tā nav kredītlīnija, kurā jūs maksājat procentus tikai par patērēto limita daļu.

Runājot par ātro kredītu Latvijā kreditēšanas termiņu uzņēmumā Kredits365, tas patiešām ir unikāls – no 29 līdz 30 dienām. Jebkurā gadījumā aizņēmējam vienmēr ir tiesības atdot visu parāda summu priekšlaicīgi un ietaupīt procentus.

По долгосрочным займам условия следующие:

 • Kredīta summa – no 100 līdz 1500 eiro
 • Kreditēšanas termiņš – no 2 līdz 24 mēnešiem

 

Kredīta saņemšanas nosacījumi uzņēmumā Kredits365

Parasti lielākā daļa Latvijas kredītiestāžu pieprasa klientiem atbilstību to minimālajām prasībām, proti:

 • Latvijas pilsonības vai patstāvīgās dzīvesvietas atļaujas esamība
 • Vecums – no 19 (20,21) līdz 65 (70,75) gadiem
 • Mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese un konts atvērts vienā no Latvijas bankām

Gandrīz identiskas prasības kredītņēmējiem arī Kredits365, ar vienīgo izņēmumu, ka ātros kredītus Latvijā no 18 gadu vecuma un ātros kredītus ar sliktu kredītvēsturi šeit saņemt nevarēs. Aizņēmēja minimālais vecums ir 21 gads, un maksimālais vecums ir 65 gadi. Lai rēķinātos ar aizdevuma piešķiršanu no šīs organizācijas, jums ir jābūt nevainojamai kredītvēsturei, kā arī oficiāli strādājošam, kaut gan ienākumu izziņu uzņēmums diez vai pieprasīs no klienta.

Garantijas nodrošinātājs un ķīla ātrā kredīta saņemšanai kredits365.lv nebūs nepieciešami.

Maksa 0,01 EUR apmērā par sekmīgu reģistrāciju tiek veikta šādos rekvizītos:

 • Saņēmējs: Sia Delta Capital
 • Reģistrācijas numurs: 40103291692
 • Summa: 0.01EUR
 • Maksājuma mērķis: Es piekrītu līguma Nr. Xxxxx noteikumiem

Vai ir iespējams pagarināt kreditēšanas termiņu kredits365 ja parādās neparedzēti apstākļi?

Dzīvē notiek visādi. Vēl tikai vakar jūs plānojāt samaksāt Kredīts365 par kredītu, iemaksājot pilnu parāda summu + procentu likmi, bet jua šodien jūs esiet palikuši bez naudas, jo tā bija steidzami nepieciešama citiem mērķiem. Uzņēmums ar sapratni izturas pret klientiem šādās situācijās, jo neviens no tām nav pasargāts. Tāpēc katram aizņēmējam vienmēr ir iespēja pagarināt kredīta termiņu vēl uz 30 dienām, par atbilstošu samaksu.

Tāpat neaizmirstiet, ka lēmumus par kredīta pieteikumiem pieņem cilvēki, nevis roboti. Un viņiem ir savs darba grafiks – no 09:00 līdz 20:00. Sestdienās un svētdienās – no 11:00-16:00. Tāpēc, nosūtot kredīta pieteikumu 20:30 vai vēlāk, jums nevajadzētu sūdzēties par to, ka lēmums tika pieņemts nākamajā dienā, bet ne 10 minūšu laikā, kā solīja kompānija. Citos gadījumos šādi lēmumi tiek pieņemti ļoti ātri, un īsziņa ar lēmumu tiks nosūtīta uz klienta norādīto mobilā tālruņa numuru.

Attiecībā uz kredīta summas ieskaitīšanu kontā, ja klientam konts ir atvērts SEB bankā, tad nauda tiks ieskaitīta kontā jau 15 minūšu laikā, bet, ja citā bankā – 1 darba dienas laikā no pieteikuma saņemšanas.

Steidzami nepieciešama nauda? Nejautājiet saviem kaimiņiem – sazinieties ar kredits365!

Aizpildiet kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju Kredits365 un tās kontaktinformācija

 • Nosaukums Sia Delta Capital
 • Juridiskā adrese Rīga, Ūdens iela 12-118, LV-1007
 • Tālrunis 67969434
 • E-pasts kredits@info365.lv
 • Darba laiks: darba dienās no 9:00-20:00, brīvdienās: no 11:00 līdz 16:00

Doties uz kreditora vietni