Jūs interesē patēriņa kredīti Latvijā, un jūs vēlaties saņemt naudu ātri un bez liekiem papīru kalniem, kaut gan, jūs joprojām morāli noskaņojat sevi tam, ka tas būs grūti. Saskaņā ar statistikas datiem, tikai meklējot piemērotu kredītbiroju, potenciālajam aizņēmējam tas aizņem vairāk nekā vienu stundu laika. Vai jūs varat iedomāties – vairākas stundas laika, kad visu var izdarīt ātri, tikai dažu minūsu laikā. Protams, ja jūs uzticēsieties uzticamam aizdevējam – Kredits7.

Kredits7

Kredits7 kredīta noformēšana

Piemērotas summas un kreditēšanas termiņa izvēles procedūra ir ļoti vienkārša – pavelkam slīdni uz summas apjomu un termiņu, kurš mums ir nepieciešams. Pirms tam izvēlamies mūs interesējošo kreditēšanas veidu – ātrie kredīti internetā vai ilgtermiņa interneta kredīti Latvijā. Atšķiras šie divi kreditēšanas veidi ar termiņu un iespējamo summu. Ja jums ir nepieciešams kredīts līdz pat 420 eiro uz laiku, kas nepārsniedz 30 dienas, – izvēlēties ātro kredītu un nepārmaksājiet. Tomēr ja jūs interesē aizdevuma summu, sākot ar 150 eiro un līdz pat 1500 eiro – tad te nav citu variantu, tikai ilgtermiņa kredīts. Kreditēšanas termiņš – no 2 līdz 24 mēnešiem.

Tūlīt pēc tam, kad esat izvēlējies jūs interesējošos kredīta parametrus, apakšā jūs redzēsiet visu svarīgo informāciju par to – kredīta summu, kas jums būs jāatmaksā līdz termiņa beigām, komisijas maksa un GPL (procentu likme).

Nākamais solis ceļā uz kredīta saņemšanu – reģistrācija. Noteikti izlasiet visus līguma nosacījumus, un piekrītiet tiem, un pēc tam pārskaitiet 0,01 eiro, lai pabeigtu reģistrāciju. Kredits7 saņem šo reģistrācijas maksājumu, lai uzreiz izskatītu klienta kredīta pieprasījumu. Nav nekādu papildus grūtību, piemēram, personīga sazināšanās ar uzņēmumu, kā arī ķīla/garantors nav nepieciešami. Tikai sagaidam uzņēmuma lēmumu par pieteikumu, neaizmirstot veidlapā uzrādīt e-pasta adresi, mobilā tālruņa numuru un bankas kontu, uz kuru tiks pārskaitīta aizdevuma summa, pozitīvas saskanošanas gadījumā.

Ja pēkšņi, kāda iemesla dēļ, klients nepaspēj nomaksāt visu aizdevuma summu līdz termiņa beigām, viņš var izmantot kredīta pagarināšanas iespēju, pārskaitot maksa par pagarinājumu uz šādu bankas kontu:

Saņēmējs: DELTA CAPITAL SIA
Reģistrācijas numurs: 40103291692
Maksājuma mērķis: personas kods un vārds “Pagarinājums”

Ir svarīgi, laicīgi samaksāt par pagarināšanu līdz kreditēšanas termiņa beigām, jo pretējā gadījumā var rasties problēmas. Darīt to pēdējā brīdī arī nav ieteicams, jo naudas pārskaitījums no vienas bankas uz citu, var ilgt vairākas dienas.

Kredīta saņemšanas nosacījumi uzņēmumā Kredits7

Tāpat kā jebkuram citam kredītbirojam Latvijā, Kredits7 ir savas prasības klientam, kurš vēlas noformēt aizdevumu. Kredīti Latvijā ar sliktu vēsturi – tas noteikti nan pieņemams šajā birojā, jo sabojājot savu kredītvēsturi, jūs ievērojami samazināt savas iespējas saņemt kredītu šeit. Kredīti personām no 18 gadu vecuma un kredīti personām no 19 gadiem arī nav pieņemami, jo aizņēmēja minimālajam vecumam saskaņā ar Kredits7 prasībām ir jābūt 21 gadam. Maksimālais vecums ir 65 gadi, nevis 70 vai 75 gadi, kā tas ir daudzās citās organizācijās.

Lai cerētu uz aizdevumu, potenciālajam aizņēmējam ir jādzīvo Latvijas teritorijā, esot par šīs valsts pilsoni vai arī par rezidentu. Mobilais telefons un bankas konts ir standarta nosacījumi, bet oficiāla ienākuma avota esamība noteikti nav priecējošs nosacījums, vismaz tiem, kas strādā neoficiāli.

Kredīta pieteikuma saskaņošanas laiks ir tikai 7 minūtes.

Ja klienta konts ir atvērts SEB bankā, nauda tiks ieskaitīta kontā jau 15 minūšu laikā, bet ja tas ir atvērts citā bankā – 1 darba dienas laikā pēc pieteikuma saņemšanas. Kopumā Kredits7 kredīti atšķiras  ar ērtiem nosacījumiem un ātri pieņemtiem lēmumiem. Tikai 7 minūtes – un jūsu tālrunis saņem īsziņu par to, ka jums ir piešķirts kredīts (vai arī būs īsziņa par atteikumu, kas notiek daudz retāk). No mīnusiem var atzīmēt, iespējams, obligātu oficiālo nodarbinātību.

Kredits7 kredīta atteikuma galvenie iemesli

Kāpēc man tika atteikt kredīts? Tas ir vispopulārākais jautājums, kuru uzdod neveiksmīgi aizņēmēji. Parasti, kredītiestādes patur tiesības neizskaidrot atteikuma iemeslus klientam, bet, ja runā tieši par uzņēmumu Kredits7, tad visbiežākie kredīta atteikuma iemesli ir:

  • Klients reģistrēts parādnieku reģistrā
  • Klients nav atmaksājis esošos Kredits7 kredītus
  • Reģistrācijas brīdī klients apzināti ir norādīja nepatiesu informāciju vai vienkārši pieļāvis kļūdu
  • Klienta vecums neatbilst Kredits7 prasībām – viņš ir jaunāks par 21 gadu vai vecāks par 65 gadiem

Aizpildiet kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju Kredits7.lv un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums Sia Delta Capital
  • Juridiskā adrese Rīga, Udens iela 12-118, LV-1007
  • Tālrunis 67969433
  • E-pasts: info@kredits7.lv
  • Darba laiks: darba dienās 9:00-20:00, brīvdienās: 09:00-20:00, Pieteikumu izskatīšana no 9:00 līdz 16:00

Doties uz kreditora vietni