Nepieciešams tieši ātrais kredīts Latvijā, kur nebūtu ilgi jāgaida, milzīga skaita dokumentu pieprasījums un ķīlas nodrošinājums /garantijas devējs? Tad atlieciet pastāvīgus mēģinājumus atrast “ļoti piemērotu kredītiestādi Latvijā”, kas dos iespēju saņemt īstermiņa kredītu uz izdevīgiem nosacījumiem. Izvēlieties uzņēmumu kreditsplus.lv.

Kāpēc tieši kreditsplus.lv?

Dotā organizācija piedāvā iespēju izsniegt aizdevumu no 200 līdz 2000 eiro kredītlīnijas robežās, kas ir ļoti ērti. Kredītlīnija var tikt noformēta uz maksimālo summu, bet jūs izmantojat tikai to naudu, kas jums ir nepieciešama, maksājot procentus tikai par to. Tātad, izmantojām 400 eiro – mēs maksājam procentus tikai par tiem.

Jums ir nepieciešama liela naudas summa? Lieliski, jo jums joprojām rezervē ir nauda. Un, kamēr jūs tos neizmantojat, jūs nemaksājat neko.

Ar kreditsplus.lv jūs izvēlaties sev ērtu parāda atmaksas sistēmu. Vai vēlaties to atmaksāt vienādās daļās katru mēnesi? Lieliski! Vai arī jūs varat atmaksāt visu summu – tā nav problēma. Visas kredītlīnijas apstrādes darbības tiek veiktas ļoti ātri, tikai dažās minūtēs.

Gara, sarežģīta un nesaprotama reģistrācija, kuras laikā klientiem ir tūkstošiem un viens jautājums? Aizmirstiet par tiem – ar kreditsplus.lv jums tas noteikti nedraud.
Turklāt, šim kreditoram ir nevainojama reputācija, un uzņēmums vienmēr cenšas saprast klienta stāvokli un viņa finansiālās grūtības. “Katrā situācijā, vienmēr ir iespējams atrast risinājumu,” – saka Kreditsplus pārstāvji, un piedāvā sazināties ar viņiem pa tālruni 25121008, gadījumos, ja klientam nav iespēju atmaksāt kredītu.

Ja jums rodas kādi citi jautājumi, uzņēmums vienmēr ir gatavs atbildēt uz tiem, jums vienkārši jāuzraksta e-pasts – info@kreditsplus.lv vai jāsazinās pa skype – kreditsplus.

Kreditsplus prasības kredītņēmējiem

Ātrie kredīti personām no 20 gadu vecuma, kā arī kredīti personām no 18 gadiem Latvijā ir pieejami daudziem, bet diemžēl kreditsplus tādus kredītus neizsniedz. Iemesls ir vienkāršs – aizņēmēja vecumam jāatbilst diapazonam no 21 līdz 65 gadiem. Kaut gan arī daudzas citas Latvijas kredītorganizācijas sāk kreditēt savus klientus no 21 gada vecuma.

Citas prasības pret aizņēmēju ir līdzīgas – atvērts konts Latvijas Bankā, kurā tiks ieskaitīta nauda veiksmīga aizdevuma pieteikuma saskaņošanas gadījumā un mobilā tālruņa numurs, kā arī obligāta deklarēta dzīvesvieta Latvijā.

Turklāt kreditsplus.lv pieprasa potenciālajiem klientiem pastāvīga ienākuma esamību. Un ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi – tas nav kreditsplus gadījums, jo organizācija darbojas tikai ar klientiem, kuru kredītvēsture ir nevainojama.

Kredīta saņemšanas process šajā birojā ir ļoti vienkāršs – pirmkārt, aizņēmējs izvēlas aizdevuma summa, veic reģistrāciju, aizpildot pieteikuma veidlapu, un identifikāciju, lai pēc tam saņemtu lēmumu par pieteikumu, un pozitīvas atbildes gadījumā – saņem naudu, reģistrācijā uzrādītajā kontā.

Līdzekļi tiek ieskaitīti klienta kontā 15 minūšu laikā, ja viņa konts ir atvērts SEB bankā. Pretējā gadījumā līdzekļu pārskaitīšanas laiks kontā var aizņemt līdz 1 darba dienai. Veikt kredītlīnijas maksājumu pirms noteiktā termiņa ir klienta neatņemamas tiesības un par to nav nekādu sodu.

Izvēlēties aizdevuma summu ir ļoti vienkārši – pietiek vien pavilkt slīdni pareizajā virzienā. Minimālā vērtība ir 200 eiro, maksimālā – 2000 eiro. Kredīta termiņš nav paredzēts, jo kredītlīnija ir neierobežota, un aizņēmējs var izmantot līdzekļus tik ilgi, cik vēlas.

Tāpat aizņēmējam ir arī tiesības pieprasīt papildus aizdevuma summu, bet tikai tad, ja viņš nav izmantojis visu pašreizējā kredīta limita summu.
Neraugoties uz samērā lielu pozitīvu lēmumu procentu, reizēm kredīta izsniegšanu klientiem var liegt. Tas notiek vairāku iemeslu dēļ:

  • Klients atrodas parādnieku reģistrā
  • Klientam ir bojāta kredītvēsture
  • Klients ir jaunāks par 21 gadu vai vecāks par 65 gadiem
  • Viņš ir norādījis kļūdainus datus reģistrācijas procesā

Ja uzņēmums uzskata, ka klientam nav iespējams izsniegt kredītlīniju uz viņa izvēlēto summu, jo patstāvīgie ienākumi ir par mazu vai kredītslodze ir par augstu, tad uzņēmums var piedāvāt klientiem mazāku aizdevuma summu. Ja kreditsplus.lv nolemj atteikt izsniegt kredītu, uzņēmums patur tiesības nepaskaidrot klientam iemeslus šādam atteikumam.

Aizpildiet kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju Kreditsplus.lv un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums SIA DELTA CAPITAL
  • Juridiskā adrese Ūdens iela 12 – 118, Rīga, Latvija
  • Tālruņa numurs +371 25150104
  • E-pasts info@kreditsplus.lv
  • Darba laiks: Pirmdiena – Piektdiena 09:00 – 20:00 , Sestdiena -Svētdiena 11:00 – 16:00

Doties uz kreditora vietni