ladyloan

Salūza veļas mašīna, vīrs devās komandējumā, bet naudas nav pat lai izsauktu meistaru? Vai varbūt jūs devās iepirkties un ieraudzījāt savas sapņu kurpes, bet naudas pietiekami tikai, lai nopirktu čības? Nav problēmu- ātrais aizdevums Latvijā bez izziņas par ienākumiem jums noformēs kopānija Ladyloan!

Ladyloan – vai tas ir ātrais bezprocentu kredīts tikai sievietēm?

Patiesībā ladyloan.lv sevi uzskata par “vissievišķīgāko aizdevēju”, un interneta lapa skaidri norāda uz to, ka tas galvenokārt tika izveidots, ņemot vērā sieviešu intereses un vēlmes. Kaut gan šis uzņēmums izsniedz kredītus kā sievietēm, tā arī vīriešiem, personām, kurām ir ātri vajadzīga nauda. Jo arī vīriešiem ir savas vajadzības, kurām būtu nepieciešama summa līdz 500 eiro.

500 eiro ir maksimālā iespējamā kredīta summa šajā kredītuzņēmumā, ja jūs interesē īstermiņa aizdevums. Maksimālais aizdevuma termiņš ir 30 dienas. Pirmais kredīts tiek izsniegts bez procentiem, pārējie – ar komisiju, kas tieši atkarīga no aizdevuma summas. Pieņemsim, ka jūs nolemjat aizņemties EUR 500 uz 30 dienām. Tad pēc 30 dienām jūs atdosiet tādu pašu summu, bez pārmaksām. Tomēr ja jums ir nepieciešams lielāka summa, līdz pat 2000 eiro uz 24 mēnešiem, jums būs jāaizņemas patēriņa kredīts.

Pastāv arī tāds pakalpojums kā kredītlīnija, kurā aizņēmējs var izvēlēties viņam ērtu maksājumu datumu. Maksimālā summa šim aizdevumam ir 1000 eiro, bet minimālā summa ir tikai 50 eiro. Visu aizdevumu ir iespējams samaksāt vienā maksājumā, kas ļaus aizņēmējam ievērojami ietaupīt procentus.

Ērts kredīta kalkulators ļaus jums ātri aprēķināt, cik procentu aizņēmējam jāmaksā katru mēnesi par aizdevumu. Atliek tikai izvēlēties aizdevuma summu un termiņu, aizpildīt vienkāršu aizdevuma pieteikumu un pagaidīt dažas minūtes, līdz tiks pieņemts lēmums. Viss kārtībā? Apmaksājam 0,01 eiro par reģistrāciju, un jau 15 minūtēs kontā tiks ieskaitīta nepieciešamā summa jūsu mērķu un uzdevumu realizācijai. Vienkārši un ērti, tā kā patīk mūsdienu sievietēm.

Nosacījumi ātrā aizdevuma piešķiršanai kompānijā ladyloan.lv

Lai jūs varētu saņemt ātro aizdevumu, jums jāatbilst vairākiem nosacījumiem:

 • Jābūt Latvijas pilsonim
 • Aizņēmēja vecumam jābūt vismaz 20 gadiem vecam, bet ne vairāk kā 75 gadiem
 • Aizņēmējam jābūt atvērtam norēķinu kontam kādā no Latvijas bankām, kur tiks pārskaitīti kredītlīdzekļi sekmīgas saskaņošanas gadījumā
 • Mobilā tālruņa numurs, uz kuru tiks nosūtīta īsziņa ar lēmumu par aizdevumu

Kredīta pieteikumi tiek izskatīti no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00 darba dienās un brīvdienās; pēc pieteikuma saņemšanas ārpus šī darba laika, tas tiks izskatīts nākamajā dienā.

Problēmas ar kredīta noteikumu izpildi var rasties ikvienam, tādēļ uzņēmums Ladyloan iesaka klientiem neklusēt par savām problēmām, bet zvanīt pa tālruni 27241000 vai parādu piedziņas dienestam 27241001

Kāpēc tieši LadyLoan.lv?

Protams, katram potenciālajam aizņēmējam pašam ir tiesības izlemt, kuru kredītkompāniju izvēlēties lai saņemtu aizdevumu. Uzņēmumam Ladyloan ir savas īpatnības, kas palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli:

 • Plašs kredītpakalpojumu klāsts. Šeit Jūs varat noformēt ne tikai ātru aizdevumu bez izziņas par ienākumiem, galvotājiem un ķīlas, bet arī kredītlīniju, vai arī patēriņa kredītu uz izdevīgiem nosacījumiem.
 • Spēja saņemt pirmo ātro aizdevumu bez procentiem, un vēlāk – uz izdevīgiem nosacījumiem. Ne visi aizdevēji piedāvā iespēju saņemt aizdevumu Latvijā nemaksājot liekus procentus.
 • Ātrs lēmums par pieteikumu, nauda kontā tikai 15 minūšu laikā. Dažreiz viss notiek pat nedaudz ātrāk, un klientiem tas ir acīmredzams plus.
 • Gadu gaitā Ladyloan ieguvis uzticama aizdevēja reputāciju un ir uzņēmums, kas sniedz augstas kvalitātes pakalpojumus, to apstiprina arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrs.
 • 100% konfidencialitātes garantija. Uzņēmums nepieprasa klientiem paziņot datus, kas neattiecas uz kreditēšanu, kā arī, saņemtos no klienta datus, uzglabā kā slēpto informāciju, to neizpaužot trešajām personām.
 • Iespēja pagarināt aizdevuma termiņu no 15 līdz 30 dienām. Lai to izdarītu, klientam jāpārskaita uz uzņēmuma Ladyloan bankas kontu maksu par pagarināšanu, neaizmirstot norādīt maksājuma mērķi, personas kodu un kredīta kodu: “Atjaunot, jūsu personas kods, kredīta kods”.

Aizpildiet aizdevuma pieteikumu

Informācija par kompāniju Ladyloan.lv un tās kontaktinformācija

 • Nosaukums SIA Creamfinance Latvia
 • Reģistrācijas numurs 40103283854
 • Juridiskā adrese Uriekstes iela 2a-24, Rīga, LV – 1005
 • Tālrunis 27-24-10-00 (visiem jautājumiem)
 • 27-24-10-01 (par kavētiem maksājumiem).
 • E-pasts info@ladyloan.lv
 • Darba laiks: no 10:00 līdz 20:00

Pāriet uz kreditora vietni