latcredit

Bezprocentu kredīts Latvijā – interesē daudzus cilvēkus šajā valstī, kuri sapņo doties ceļojumā, iegādāties jaunu automašīnu vai nopirkt māju sev un savai ģimenei.

Atzīsim – saņemt ātru aizdevumu bez procentiem, personai no 18 gadiem uz augstāk minētajām vajadzībām, visticamāk nebūs iespējams, pat ja par aizdevējiestādi esat izvēlēties tik uzticamu uzņēmumu kā LATEKO LĪZINGS AS un kredītu no latcredit.lv, jo šāds aizdevums rada milzīgu risku, un tādēļ būtu vajadzīgs garantētājs, ķīla u.c. nodrošinājumi. Bet tas, uz ko jūs patiesi varat cerēt ir summa līdz 300 eiro bez procentiem, sarežģītiem noteikumiem un nepieciešamības uzrādīt daudzus dokumentus.

Dotais Latkredit piedāvājums derīgs tikai jaunajiem klientiem, un tikai vienu reizi, ar nosacījumu, ka klienti izpildīs savas kredītsaistības.

Nosacījumi aizdevuma saņemšanai no latcredit

Standarta nosacījumi, kas neatšķiras ne ar ko īpašu. Tomēr mēs tos uzskaitīsim:

 • Pastāvīgā dzīvesvieta Latvijā un Latvijā uzturēšanās atļaujas esamība
 • Vecums – no 20 līdz 70 gadiem
 • Mobilā tālruņu numurs, e-pasts un bankas konts, kurātiks ieskaitīta naudapozitīvas atbildes gadījumā
 • Nav maksājumu pārkāpumu un kavējumu

Saskaņā ar uzņēmuma noteikumiem, pirmo reizi klientiem ir pieejama maksimālā kredīta summa 300 eiro apmērā, otro reizi, klients var aizņemties ne vairāk kā 400 eiro, un trešo reizi – ne vairāk kā 500 eiro. Atbilde uz kredīta pieteikumu tiks saņemta ne vēlāk kā pēc 15 minūtes, kad kredītu menedžeris būs saņēmis pieteikumu. Aizdevuma pieteikums tiek iesniegts tiešsaistē, un dators vai jebkura cita ierīce ar interneta pieslēgumu ir pietiekama šim nolūkam.

Latcredit kreditēšanas iespējas

Visus aizdevuma pieteikumus uzņēmums izskata, darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un nedēļas nogalēs no 10:00 līdz 20:00, bet iesniegt aizdevuma pieteikumu, jūs variet jebkurā diennakts laikā.

Latcredit.lv arī nodrošina tādu iespēju kā kredīta maksājuma atlikšana uz 30 dienām. Lai to izdarītu, klientam būs nepieciešams pārskaitīt samaksu par šo pakalpojumu kādā no uzņēmuma kontiem, neaizmirstot ailē “maksājuma mērķis” norādīt sava kredītlīguma numuru, kā arī iekļaut vārdu “pagarinājums”.

Ja jūs esat nolēmuši noformēt patēriņa kredītu kompānijā Latkredit, tad vislabāk, ja bankas konts būtu atvērts vienā no šādām bankām – Swedbank, Citadele, Luminor. Kāpēc tas ir tik svarīgi? Jo tad jūs saņemsiet naudu kontā 10-15 minūšu laikā. Ja norēķinu konts ir atvērts citā bankā, naudas ieskaitīšana kontā var aizkavēties līdz 3 darba dienām.

Bet ja jums ir slikta kredītvēsture, jūs nevarēsiet saņemt ātro aizdevumu, jo kredītiestāde izskata klientu pieteikumus, kuriem ir nevainojama kredītvēsture un nav parādu uz citiem aizdevumiem.

Kredīta saņemšanas posmi kompānijā latcredit.lv

Ja jums steidzami ir nepieciešama nauda savām patērētāja vajadzībām, un jūs esat pārliecināts, ka Latcredit kreditēšanas nosacījumi jums ir piemēroti, tad veicot 4 soļus jūs to varēsiet noformēt:

 • Izvēlieties jums atbilstošo aizdevuma summu unatmaksas termiņu. Maksimums – 500 eiro un 30 dienas
 • Pabeidziet reģistrāciju, aizpildot vienkāršu reģistrācijas veidlapu
 • Apstipriniet reģistrāciju, pārskaitot no sava norēķinu konta summu 0,01 EUR, norādot ailē “Maksājuma mērķis”: Piekrītu AS Lateko Līzings līguma noteikumiem
 • 15 minūšu laikā saņemiet īsziņu, uz pieteikuma veidlapā norādīto mobilā tālruņa numuru, par to, ka aizdevums ir veiksmīgi piešķirts

Aizdevuma atkārtota saņemšana būs vēl vienkāršāka, jo jums vairs nebūs jāreģistrējas vietnē, atliks vienkārši ieiet savā profilā. Ja jums nav pieejas internetam, jūs vienmēr varat pieteikties uz ātro kredītu kompānijā Latcredit, zvanot uz tālruņa numuru 66100090 un norādot vēlamo aizdevuma summu un termiņu.

Saņemt aizdevumu

Informācija par kompāniju Latcredit.lv un tās kontaktinformācija

 • Nosaukums LATEKO LĪZINGS AS
 • Reģistrācijas numurs 40003366651
 • Juridiskā adrese Katlakalna iela 1, Rīga, LV-1073
 • Tālrunis 66100090
 • E-pasts latcredit@latcredit.lv
 • Darba laiks: darba dienas: no 8:00 līdz 22:00; Nedēļas nogales un svētku dienas: no 10:00 līdz 20:00

Pāriet uz kreditora vietni