Jūs kārtējo reizi izskatat visus ātros aizdevumus Latvijā, bet nespējat izlemt, kurš kredīts jums būtu vislabāk piemērots. Jo kredītu, kuri piedāvā minimālu izskatīšanas laiku, procentu likme ir augsta. Ja ir kedīti ar pieņemamu procentu likmi – rodas negaidītas nianses. Vai tad nav vieglāk izdarīt izvēli par labu lkcentrs.lv, jo šī kredītiestāde piedāvā patēriņa kreditēšanas nosacījumus, kurus var uzskatīt par “optimāliem”.

lkcentrs

Kāpēc Latvijas Kredītu Centra patēriņa kredīts it tik labs?

Šim piedāvājumam nav tikai viena priekšrocība. Pirmkārt, kredīta procentu likme ir viena no visizdevīgākajām – no 10 līdz 36%. Ātrāka kredīta atmaksa – mazāka pārmaksa. Otrkārt – kredīta pieteikuma apstiprināšanai ir nepieciešams ne vairāk kā 20 minūtes. Nav ļoti ātri, bet jūs noteikti nezaudēsiet daudz laika. Trešā priekšrocība ir aizdevuma summa, kas sākas no 300 eiro un beidzas ar 10 000 eiro. Tas nozīmē, ka tiešām jūs variet saņemt aizdevumu 10 000 eiro bez ķīlas un galvotājiem. Protams, ja uzņēmums nolemj, ka jūsu saņemamie ienākumi būs pietiekami, lai atmaksātu ikmēneša maksu.

Ir svarīgi saprast, ka lkcentrs.lv neprasa klientiem iesniegt ienākuma izziņas, kaut gan klientiem jābūt oficiāli nodarbinātiem, un pārbaudīt šo informāciju kredītu menedžeriem nemaz nebūs sarežģīti. Parāda atmaksas termiņš ir no 3 līdz 72 mēnešiem. Šajā gadījumā ir vēl viena nozīmīga priekšrocība – iespēja parakstīt līgumu pēc tā nosūtīšanas ar kurjeru. Galu galā apmeklēt kredītiestādes biroju var ne visi.

Precīzāk, par ķīlu patēriņa kredītam, tiek uzskatīti aizņēmēja oficiālie ienākumi, nevis nekustamais īpašums. Ko var izdarīt ar šo naudu? Tos var iztērēt, nopērkot visu bez ierobežojumiem. Veikt remontu mājā, atmaksāt parādus par komunālajiem rēķiniem, nosvinēt kāzas, samaksāt par studijām, doties atvaļinājumā vai samaksāt par medicīnisko aprūpi. Tikai jūs izlemjat, kādiem mērķiem iztērēsiet kredītlīdzekļus. Galvenais, lai maksājumi par aizdevumu ienāk katru mēnesi bez pārtraukumiem.

Ja salīdzināsiet Lkcentrs patēriņa kredītus Latvijā un ātros kredītus, kurus izsniedz citi kredītbiroji, jūs ievērosiet, ka pirmajiem būs pārākums gan kreditēšanas termiņu, gan summas ziņā. Jūs varat noformēt lielāku naudas summu ilgākam laika periodam ar mazāku mēneša maksājumu, kas nozīmē, ka kredīta slodze arī būs mazāka.

Latvijas Kredītu Centra patēriņa kredīta noformēšana

Lkcentrs aizdevuma pieteikuma izskatīšana notiek 15 – 30 minūtēs un nekad nepārsniedz šo laiku. Tajā pašā laikā patēriņa kredītu procentu likme tiek saskaņota individuāli. Tā minimālā vērtība ir no 3% gadā.

Kompānijas birojā tiek parakstīts aizdevuma līgums, taču, ja to vēlētos, kā jau minējām, to var saņemt ar kurjeru. Aizdevuma agrīna atmaksa ir iespējama un pat ieteicama, jo tā labvēlīgi ietekmē maksātāja kredītvēsturi.

Pieteikties aizdevumam ir ļoti vienkārši. Lai to izdarītu, jums ir jāizvēlas aizdevuma veids, tā summa un termiņš. Ikmēneša maksājums (aptuvenais) tiks aprēķināts automātiski. Jums arī ir jānorāda sava e-pasta adrese, tālruņa numurs un vārds, uzvārds.

Lkcentrs kredītu veidi

Ļoti interesanta iespēja ir visu aizdevumu apvienošana vienā – refinansēšana. Tas ļauj ne tikai samazināt ikmēneša maksājumu, bet arī samaksāt par aizdevumu par 80% mazāk. Kā tas var būt iespējams? Tas ir iespējams pateicoties aizdevuma termiņa pagarinājumam un procentu likmes samazināšanai. Protams, apvienot ir racionālāk kredītus ar maksimālo procentu likmi – ātros kredītus Latvijā, sms kredītus utt.

Papildus patēriņa kredītiem, lkcentrs.lv specializējas arī šādos aizdevumos:

  1. Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu
  2. Auto līzings
  3. Kredīts tiem, kas strādā ārzemēs
  4. Aizdevumi uzņēmējdarbībai

Un šeit mēs nonākam pie galvenās priekšrocības sadarbībā ar Lkcentrs: visiem klientiem ir pieejama bezmaksas autostāvvieta! Bet, ja pilnīgi nopietni, tad šādu aizdevumu dažādību un labvēlīgus kreditēšanas nosacījumus, ir grūti atrast. Tātad izvēle ir par labu uzņēmumam Lkcentrs – un jums nenāksies nožēlot.

Aizpildiet kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju LATVIJAS KREDĪTU CENTRS un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums SIA “LATVIJAS KREDĪTU CENTRS”
  • Juridiskā adrese Dzirnavu iela 121, Rīga, LV-1021, Latvija
  • Tālrunis 80707070
  • E-pasts info@lkcentrs.lv
  • Darba laiks: darba dienas: 10:00 – 18:00, sestdiena: 10:00 – 16:00, svētdiena: brīvdiena

Doties uz kreditora vietni