minicreditKaut gan Latvijā ir ievērojams kredītiestāžu skaita pieaugums, saņemt tiešām izdevīgu lielas summas bezprocentu kredītu kļūst arvien grūtāk, bet saņemt aizdevumu ar sliktu kredītvēsturi ir kaut-kas pārdabisks. Tomēr minicredit.lv piedāvā saviem klientiem lielisku risinājumu – kredītlīniju līdz pat 2000 eiro un periodu līdz 24 mēnešiem. Tikai 15 minūtes – un nauda kontā ar procentu likmēm un komisijas maksu – vienu no visizdevīgākajām.

Jūs varat uzzināt par ikmēneša maksājuma summu un citu svarīgu informāciju ar aizdevuma kalkulatora palīdzību. Pietiek tikai norādīt vēlamo aizdevuma summu un periodu – un sistēma automātiski aprēķinās visu pati. Cits aizdevumu veids uzņēmumā Minicredit.Lv ir ātrais aizdevums, kura maksimālais apjoms jaunajiem klientiem ir 300 eiro, kreditēšanas periods ir no 5 līdz 30 dienām. Pastāvīgajiem klientiem uzņēmums var palielināt aizdevuma summu līdz 1000 eiro.

Prasības klientam un citi kreditēšanas noteikumi kompānijā Minicredit

Pieteikties aizdevumam ir ļoti vienkārši un to var izdarīt ikviens. Cits jautājums, ka izskatīti tiks pieteikumi ne no visiem klientiem, bet tikai no tiem, kuri atbilst šādām prasībām:

 • pastāvīgās uzturēšanās atļauja un pastāvīgā dzīvesvieta Latvija
 • Pastāvīgs un pietiekams ienākumu, lai segtu ikmēneša maksājumus
 • Nav citu aizdevumu aizkavējumu
 • Pieņemama kredīta slodze. Ja klientam jau ir aizdevumi citos birojos, un viņa ienākumi ir zemi, uzņēmumam ir tiesības atteikt klienta aizdevumu vai apsvērt iespēju apvienot vairākus kredītus vienā- minicredit.lv.

Kad reģistrācija vietnē veiksmīgi pabeigta, klients var iesniegt savu pirmo aizdevuma pieteikumu, nospiežot uz pogas “Saņemt” pēc tam, kad viņš ir izvēlējies aizdevuma summu un aizdevuma termiņu kredītkalkulatorā. Ja klients jau iepriekš ir izmantojis Minicredit pakalpojumus, tad viņš var atkārtoti pieteikties aizdevumam izmantojot savu profilu internetā, vai arī zvanot pa tālruņiem 67283704 vai 25 211 221. Bez tam, ir vēl viens veids, kā ātri pieteikties aizdevumam – uzrakstīt pieprasījumu pa e-pastu: info@minicredit.lv

Ja klienta konts ir atvērts uzņēmuma partnerbankās (“Swedbank”, «Citadele», «Luminor» un «Norvik Banka»), tad līdzekļi ienāks klienta kontā jau 15 minūšu laikā, bet ja tas ir atvērts citā bankā, tad tas notiks nākamajā dienā.

Nevarat laicīgi atmaksāt aizdevumu? Jums būs iespēja pagarināt termiņu īstermiņa aizdevumam vai apspriest iespēju mainīt ilgtermiņa aizdevumu termiņu. Protams, par katru pakalpojumu būs jāmaksā noteikta maksa. Aizdevuma līguma pagarināšana ir iespējama uz 7, 14 vai 30 dienām. Un ir svarīgi norādīt šādu maksājuma mērķi: EVP7910002267898, kredīta # pagarināšana uz X dienām, personas kods.

Klienta identifikācija tiek veikta šajos veidos– vai nu personīgi ierodoties uzņēmuma birojā: Cēsu ielā 31 k-1, Rīgā, paņemot līdzi pasi vai ID karti, vai arī iemaksājot 0,01 eiro vienā no uzņēmuma kontiem. Otrais veids ir daudz vienkāršāks un ātrāks. Jebkurā gadījumā, uzņēmums neizskata aizdevuma pieteikumus no neidentificētiem lietotājiem.

Kāpēc aizdevuma pieteikums tika noraidīts?

Pirms aizpildīt aizdevuma pieteikuma veidlapu, aizņēmējam ir jāsaprot, ka aizdevuma piešķiršana var tikt liegta ne tikai tāpēc, ka klientam ir nepietiekama apjoma ienākumi vai kavētie kredītmaksājumi citā birojā. Vēl viens atteikuma iemesls var būt:

 • Nepareizas informācijas norādīšana, tīši vai vienkārši kļūdas dēļ ievadot datus
 • Nav iespējas sazināties ar klientu (ir norādīts nepareizs tālruņa numurs vai klients apzināti nesazinās)
 • Izrādījās, ka klients nevar pierādīt ienākumu esamību (izziņa par ienākumiem)
 • Klients nav veicis reģistrācijas procesu
 • Ir citi iekavēti aizdevumi, par kuriem klients pieteikumā nav minējis

Aizpildiet aizdevuma pieteikumu

Informācija par uzņēmumu Minicredit.lv un tā kontaktinformācija

 • Nosaukums MiniCredit AS
 • Reģistrācijas numurs 40103252854
 • Juridiskā adrese Cēsu iela 31 k-1, Rīga, LV-1012, Latvija
 • Tālrunis 67 28 37 04, 25 211 221
 • E-pasts: info@minicredit.lv
 • Darba laiks: no 8:00 līdz 20:00 (pirmdienās – piektdienās), no plkst. 10:00 līdz 18:00 (sestdienās), svētdiena – brīvdiena. Pieteikumus par aizdevumu var iesniegt visu diennakti, bet tie tiks izskatīti tikai darba laikā.