Jums nepieciešams kredīts pret auto ķīlu? Jūs varat saņemt to jebkurā kreditēšanas uzņēmumā Latvijā. Bet vai jūs esat pārliecināts, ka jūs garantēti saņemsiet optimālus kreditēšanas nosacījumus, un jums nav jāpārmaksā par kredītu vairākas reizes nekā tā patiesā vērtība?

Ja neesat pārliecināts par savu kreditoru, tad labāk izdariet konservatīvu izvēli, sazinoties ar Mogo.

mogo lv

Kamēr daudzas mikrokredītu organizācijas pat nedarbojās, 2012.gadā Mogo saņēma Patērētāju tiesību aizsardzības centra izsniegtu licenci, kas norāda, ka uzņēmums ir atbildīgs kreditors un uz visiem 100% darbojas saskaņā ar Latvijas likumiem .

Papildus auto kredītiem Mogo piedāvā arī tādus pakalpojumus kā patēriņa kredīts, auto līzingu un citus pakalpojumus.

Uz kādiem nosacījumiem Mogo izsniedz kredītus pret automašīnas  ķīlu?

Noformējot kredītu pret auto ķīlu, klientam ir iespēja saņemt līdz pat 85% no vērtības, pie tam klients var izmantot par ķīlu arī citu transportlīdzekli, automašīnu, kravas automašīnu, celtniecības aprīkojumu utt. Pat pēc tam, kad kredīts tiks izsniegts aizņēmējam, viņš varēs turpināt izmantot savu aprīkojumu, kā iepriekš.

Kredīta summa, ar kuru klients var rēķināties, ir no 500 līdz 10 000 eiro. Kredīta termiņi – no 3 līdz 84 mēnešiem.

Lai aprēķinātu ikmēneša maksājumu, klientam pietiek izmantot kredītkalkulatoru, kas atrodas uzņēmuma mājas lapā. Vienkārši izvēlieties divus parametrus – kredīta summu un kredīta termiņu, pēc kura mēs nekavējoties saņemam aptuvenu ikmēneša maksājumu, kā arī ir iespēja redzēt maksājumu grafiku.

Ne katrs klients var pieteikties kredītam pret automašīnas ķīlu, bet tikai tie klienti, kuri ir vecāki par 18 gadiem un kuriem ir Latvijas Republikas pilsonība vai uzturēšanās atļauja, kā arī nav iekavētu kredītu. Svarīga ir arī kredītvēsture un oficiālie ienākumi.

Daži pamatoti iemesli kāpēc izvēlēties Mogo

Pirmais iemesls ir uzņēmuma maksimālā atvērtība klientiem, neatkarīgi no ienākumu līmeņa un ar kādu kredītvēsturi viņi var lepoties. Mogo vienmēr ir gatavs apsvērt jebkuru kredīta pieteikumu. Šajā gadījumā, lai nosūtītu kredīta pieteikumu, klientam būs nepieciešamas tikai 5 minūtes, bez papildus formalitātēm. Nav nepieciešams apmeklēt servisa centru, viss notiek ātri tiešsaistes režīmā.

Ja jūs piesakāties auto kredītam Mogo, jums ir visas iespējas sēsties pie automašīnas stūres jau tajā pašā dienā, jo saskaņošana tiek veikta neticami ātri. Ja jums nepieciešama nauda pret automašīnas ķīlu, to jūs variet saņemt 15 minūšu laikā. Par uzņēmumu Mogo runā tās reputācija.

Uzņēmuma speciālisti dara visu iespējamo, lai apkalpotu klientus visaugstākajā līmenī, izmantojot individuālu pieeju, strādājot ar katru no tiem. Viņi vienmēr ir gatavi palīdzēt jebkurā situācijā. Iespējams, ka pateicoties augstajiem pakalpojumu standartiem vairāk nekā 100 tūkstoši klientu ir apmierināti ar uzņēmuma apkalpošanu. Pievienojiet tam labvēlīgus kreditēšanas nosacījumus, un jūs iegūsiet lielisku izvēli, kuru jūs nenožēlosiet.

Aizpildīt kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju Mogo.lv un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums AS “Mogo”
  • Juridiskā adrese Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013
  • Tālrunis  +371 66 900 900
  • E-pasts  info@mogo.lv
  • Darba laiks Darba dienas: no 08:00 līdz 19:00, Brīvdienas: 10:00 – 17:00

Doties uz kreditora vietni