moneza

Mūsu dzīve ir ļoti nerpognozējama, un bieži vien mums nākas domāt, kur ņemt naudu šīm vai citām vajadzībām. Aizņemties 20 vai 40 eiro, jūs variet no labākā drauga ar solījumu to atdot nākamajā nedēļā, bet ko iesākt, ja summa ir tūkstošos eiro? Šajā gadījumā nākas saprast, ka vienīgā reālā iespēja ir ātrais aizdevums, un vēlams, lai tas būtu bezprocentu aizdevums, jo jūs nevēlaties pārmaksāt.

Ir vērts pieminēt, ka ātrais bezprocentu kredīts ir ļoti izplatīts pakalpojums, kuru piedāvā daudzi uzņēmumi. Moneza šajā ziņā nedaudz atšķiras no citiem, jo ​​tas nenodrošina bezprocentu aizdevumus, bet tajā pašā laikā visiem klientiem piedāvā ļoti izdevīgus aizdevuma nosacījumus, regulāri nosūtot īpašus piedāvājumus, kurus var izmantot un diezgan labi ietaupīt.

Ar ko moneza.lv atšķiras no citiem kredītbirojiem Latvijā?

Kompānija SIA OC FINANCE darbojas Latvijas kredīttirgū jau kopš 2009. gada, un pa šo laiku tai ir izdevies iegūt uzticama kreditora reputāciju, kurš vienmēr nāk pretī klientiem un izprot viņu vajadzības. Papildus Latvijai šis uzņēmums darbojas arī Krievijā, Gruzijā un Polijā.

Moneza atšķirīgās iezīmes ir šādas:

 • Tūlītējs lēmums par aizdevumu. 98% no visiem klientu pieteikumiem tiek izskatīti 10 sekunžu laikā pēc tam, kad tie ir nosūtīti izskatīšanai
 • Pieteikums jebkurā dienas vai nakts laikā. Lai saņemtu kredītu Moneza bez ienākumu izziņaspietiek ar datoru un interneta pieslēgumu, un dažas minūtes brīva laika, lai aizpildītu vienkāršu pieteikumu
 • Ļoti izdevīgi aizdevuma nosacījumi. Pat ja jūs griežaties pie kredītorganizācijas pirmo reizi, jūs variet saņemt aizdevumu līdz pat 3000 eiro laika periodā no 2 līdz 36 mēnešiem
 • Aprēķinu ērtums. Jums nav nepieciešams kalkulators, lai aprēķinātu ikmēneša maksājumu summu, pārmaksu par aizdevumu, un citus svarīgus datus – viss tiek aprēķinātsautomātiski, izmantojot ērtu kredīta kalkulatoru kompānijas tīmekļa vietnē. Vienkārši ievadiet savu vēlamo aizdevuma summu (minimālā 100 eiro – maksimālā 3000 eiro), aizdevuma laika periodu, un jūs uzzināsiet savu ikmēneša maksājuma summu, kā arī varēsiet iepazīties ar maksājumu grafiku.
 • Lai iegūtu Latvijas ātro kredītu kompānijā moneza.lv, jums vienkārši būs jānorāda datipar sevi un jāpārskaita 0,01 eiro uz SIA OC Finance bankas kontu kā daļu no identifikācijas procesa. Nav nepieciešami garantors, ķīla un liels skaits dokumentu. Viss ir ātri un vienkārši!
 • Nauda ir kontā jau pēc 15 minūtēm. Laiks ir resurss, kas tiek vērtēts daudz vairāk nekā pati nauda. Kompānija Moneza netērē savu klientu laiku, garantējot klientiem saņemt vajadzīgo summu 15 minūtēs vai pat ātrāk.

 Kreditēšanas noteikumi uzņēmumā Moneza

Lai kompānijā Moneza saņemtu summu līdz 3000 eiro uz termiņu līdz 36 mēnešiem, klientam jāatbilst šādām prasībām:

 • Vecums – ne mazāk kā 20 gadi, bet ne vairāk kā 75 gadi (kredīts personām no 18 gadiem nav paredzēts)
 • Latvijas pilsonība
 • Ideāla kredītvēsture. Potenciālajam aizņēmējam nedrīkst būt parādu par pašreizējiem kredītiem. Tāpat viņam nevar būt aizdevums Moneza, jo, saskaņā ar uzņēmuma noteikumiem, vienam aizņēmējam var būt tikai viens aktīvais aizdevums
 • Mobilā tālruņa numurs un bankas konts atvērts vienā no Latvijas bankām

Pie tam moneza.lv ir par atbildīgu kreditēšanu, un lūdz klientus reāli izvērtēt savas ikmēneša maksājumu iespējas, lai izvairītos no kavēšanās un nesabojātu savu kredītvēsturi.

Saņemt aizdevumu Latvijā, uzņēmumā Moneza, ir ļoti vienkārši, 3 soļos:

 • Izvēlamies aizdevuma summu, izmantojot aizdevuma kalkulatoru
 • Aizpildam pieteikumukredītam
 • Saņemam naudu norādītajā kontā

Fiksētā aizdevuma procentu likme ir sākot ar 5,5%, lai aizņēmējs varētu aprēķināt savu budžetu, katru mēnesi samaksājot vienu un to pašu summu apmaksai par aizdevumu. Komisijas maksa par kredīta noformēšanu nav jāmaksā. Ir iespējams veikt priekšlaicīgu kredīta apmaksas maksājumu, vienādās-divu, trīs, utt. ikmēneša maksājumu summās. Ar priekšlaicīgu kredīta apmaksu klienta maksājumu grafiks tiks pārrēķināts, un viņš varēs ietaupīt procentu maksājumos.

 Ko darīt, ja jūs nevarat veikt ikmēneša kredīta maksājumu?

Uzņēmums Moneza vienmēr ir atvērts saviem klientiem un saprot, ka dzīvē var gadīties visādi, un var nebūt pietiekami naudas, lai apmaksātu ikmēneša maksājumu. Tāpēc rodoties neparedzētiem izdevumiem un problēmām ar aizdevuma ikmēneša maksājumu, aizņēmējs vienmēr var sazināties ar uzņēmuma kredīta ekspertiem, izmantojot tālruņa numurus 8883 vai 67671888, lai apspriestu iespējamos problēmas risinājumus. Saziņai ar uzņēmumu ir arī e-pasts info@moneza.lv

Saņemt aizdevumu

Informācija par kompāniju Moneza.lv un tās kontaktinformācija

 • Nosaukums SIA OC Finance
 • Reģistrācijas numurs 40103203191
 • PVN reģistrācijas numurs LV40103203191
 • Juridiskā adrese Mūkusalas iela 41, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004
 • Tālrunis 8883 vai 67671888
 • E-pasts info@moneza.lv
 • Darba laiks: darba dienas: no 8:00 līdz 22:00; nedēļas nogales unsvētku dienas: 09:00 – 18:00

Pāriet uz kreditora vietni