nordcard

Jūs esiet noguris no ātro aizdevumu standarta noteikumiem, kuros jums noteikti būs jāmaksā procenti par pilnu summu, pat tad, ja jūs izmantojat tikai daļu no naudas? Jūs neesiet vienīgais, jo katrs aizņēmējs, kuru interesē bezprocentu aizdevums Latvijā, saskaras ar šo problēmu. Bet tie, kuri ir aizmirsuši par to, ir nordcard.eu klienti, noformējuši kredīta limitu bez komisijas maksām tikai pāris minūtēs.

Kā strādā Nordcard pakalpojums un kādas ir tā priekšrocības?

Galvenais kredītlimita pluss – iespēja ātri piekļūt naudai un maksāt procentus tikai par summu, ko jūs izmantojat. Noformējāt kredītlimitu Nordcard ar maksimālo summu 3000 eiro, un izmantojāt tikai 200 eiro? Tādā gadījumā jūs maksājat procentus tikai par šo summu. Un jums nevajadzēs steidzami slēgt kredīta limitu, baidoties komisijas un apmaksas. Un pat ja tagad jums nav nepieciešama nauda, jūs variet to glabāt kā rezerves avotu. Jo neviens nav pasargāts no neparedzētiem izdevumiem šajā pasaulē un jums nebūs atkal un atkal jāizvēlās kredītuzņēmumu, lai aizpildītu aizdevuma pieteikumus un pārdzīvot, vai būs pozitīvs lēmums, vai ne. Nepieciešamā naudas summa jums būs pa rokai, un varēsiet to izmantot, kad vien vēlēsieties.

Procentu likme par kredītu ir 6,9% mēnesī. Vēl viena nianse – kredīta limits 3000 eiro apmēra būs pieejams aizņēmējs ne uzreiz, jo jaunajiem klientiem maksimālā kredīta summa ir ierobežota līdz 1500 eiro. Kā palielināt limitu? Jums nevajadzēs darīt absolūti neko, tikai aktīvi izmantot to un veikt savlaicīgus maksājumus par izmantoto summu. Pēc 3 mēnešiem Nordcard.eu piedāvās palielināt šo limitu. Pieņemot šo piedāvājumu, jūs neriskējiet ne ar ko, tā kā turpinat maksāt procentus tikai par izlietotā kredīta daļu. Samaksājot ātrāk, jūs ietaupīsiet procentos. Tagad jums nebūs jāmeklē kur aizņemties naudu līdz algai, jo jums būs pieejami kredītlīdzekļi no nordcard.eu. Turklāt tuvākajā nākotnē uzņēmums plāno uzsākt pakalpojumu saņemt kredītlimitu uz kartes, ar kuru klients var maksāt par precēm un pakalpojumiem visā pasaulē. Ikmēneša komisija par šo pakalpojumu ir 5 eiro.

Nauda tiks pārskaitīta uz klienta norādīto bankas kontu 1 dienas laikā.Kā arī pēc klienta pieprasījuma, uzņēmums var pārskaitīt apstiprinātā kredīta nepilnu summu, bet tikai daļu no tā. Jebkurā gadījumā, līdz brīdim, kad jūs neizmantojat kredīta limitu, jums nebūs jāmaksā nekas. Ērts veids, kā atmaksāt kredītu, ir vēl viens šī pakalpojuma papildinājums. Pamata noteikums – ik mēnesi atmaksāt vismaz 5% no izmantotā limita, un atmaksas termiņu var noildzināt pat līdz 60 mēnešiem.

Kā tikko aizņēmējs atmaksā daļu no izmantotā limita un procentus, dotā summa ir pieejama viņam atkal, un viņš var to izmantot jebkurā laikā, pēc saviem ieskatiem.

Kurš var iesniegt pieteikumu Nordcard kredīta limitam?

To izdarīt var ikviens Latvijas pilsonis vecumā no 18 līdz 75 gadiem, bez kredītvēsturi un ar pieejamu bankas kontu un mobilā tālruņa numuru. Lūdzu, ņemiet vērā – aizdevums personām no 18 gadiem ir pieejams, tikai tad, ja minimālais klienta mēneša ienākums ir 345 eiro.

Minimālais ikmēneša maksājums par aizdevumu ir jāveic pirms 10. datuma, un tā lieluma, var vienmēr redzēt internetbankā. Pie tam, katra mēneša 1. datumā uz klienta norādīto tālruņa numuru uzņēmums Nordcard nosūta īsziņu-paziņojumu par nepieciešamību veikt maksājumu ar norādi par minimālo summu, tāpēc jūs neaizmirsīsiet par saviem pienākumiem.

Aizpildiet aizdevuma pieteikumu

Informācija par kompāniju Nordcard.eu un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums SIA «Hedge Capital Company»
  • Reģistrācijas numurs LV40103968692
  • Juridiskā adrese Baznīcas iela 31-12, Rīga, LV-1010
  • Tālrunis 62 004 400
  • E-pasts: info@nordcard.eu
  • Darba laiks: darba dienās: 9:00 – 20:00, sestdienās: 9:00 – 18:00,  svētdienās: slēgts

Pāriet uz kreditora vietni