Kā liecina prakse, visi darījumi, kas saistīti ar automašīnām, tieši ar automašīnas pirkšanu kredītā, kredīta saņemšanu pret transportlīdzekļa ķīlu vai auto līzings, vislabāk ir noformēt tajos uzņēmumos, kas specializējas tieši autokreditēšanas jautājumos.

Viens no šādiem uzņēmumiem ir Nordlizings. Šajā uzņēmumā klienti var ne tikai atrast labvēlīgus nosacījumus auto kredīta saņemšanai pret automašīnas ķīlu, bet arī noformēt patēriņa kredītu, apvienot kredītus un pat pārdot savu automašīnu vai arī to iegādāties.

 

Nordlizings

Kādus kreditēšanas nosacījumus Nordlizings ir gatavs piedāvāt?

Jāatzīmē, ka šī kredīta acīmredzamā priekšrocība ir maksimālā kredīta summa. Tieši šeit klienti var saņemt kredītu no 500 līdz 50 000 eiro, tajā pat laikā, kad daudzi aizdevēji ierobežo maksimālo summu līdz 10 000 – 12 000 eiro. Procentu likme ir tikai 2% gadā, tomēr šī parametra galīgā vērtība tieši būs atkarīga no aizņēmēja kredītvēstures un ienākumiem.

Uzņēmums katru auto līzinga pieteikumu izvērtē individuāli, bet pieteikums tiek iesniegts un izskatīts bez uzņēmuma filiāles apmeklējuma, un pieteikuma izskatīšanas process ilgst no 15 līdz 60 minūtēm. Kredītu pirms termiņa ir iespējams atmaksāt bez soda naudām. Auto līzinga kreditēšanas periods svārstās no 6 līdz 84 mēnešiem, bet klientam tiek nodrošināts ērts kredīta kalkulators, kurā viņš var aprēķināt ikmēneša maksājumu, norādot kredīta summu, apmaksas summu un kredīta termiņu. Noformēt KASKO apdrošināšanas līgumu vai nē – tas ir paša klienta ziņā, un pie tam automašīna tiek reģistrēta CSDD viņa vārdā.

Patēriņa kredīti šajā uzņēmumā tiek izsniegti summā līdz 10 000 eiro, bet papildu nodrošinājums nebūs jāiesniedz, jo klienta oficiālie ienākumi ir nodrošinājums. Patērētāju kredīts nav mērķa finansējums, un klients to var tērēt pilnīgi jebkurai vajadzībai. Procentu likme sākas ar 15% gadā, un var būt līdz 36% gadā. Kreditēšanas termiņš ir no 3 līdz 72 mēnešiem, turklāt pieteikumi tiek izskatīti tiešsaistē. Izskatīšanas termiņš nav ilgāks par 30 minūtēm.

Vēl viens interesants uzņēmuma Nordlizings pakalpojums ir kredītu apvienošana. Pateicoties šim pakalpojumam, klienti var ietaupīt līdz pat 70%, salīdzinot ar procentiem, kas viņiem bija jāmaksā agrāk. Tiek samazināta ne tikai kredīta procentu likme, bet arī tiek pagarināts kredīta termiņš, lai aizņēmēji varētu samazināt kredīta slodzi. Maksimālā kredīta summa šeit ir arī 10 000 eiro. Kredīts tiek izsniegts tikai aizņēmējiem ar oficiālu ienākumu vai pret īpašuma ķīlu.

Kādus citus interesantus pakalpojumus ir gatavs piedāvāt uzņēmums Nordlizings?

Uzņēmuma tīmekļa vietnē klienti var pārbaudīt automašīnu ar vin kodu, piekļūt tā vēsturei, noskaidrot, kādu informāciju pārdevējs slēpj no tiem. Tas būtiski ietaupīs klientiem gan vērtīgo laiku, gan finanšu resursus.

Arī uzņēmuma mājas lapā klienti var iepazīties ar pašreizējiem automašīnu pārdošanas piedāvājumiem, kuri pastāvīgi tiek atjaunoti. Turklāt klienti var aplūkot jaunākās auto līzinga ziņas vietnē, izlasīt interesantus rakstus saistībā ar auto līzingu un automašīnu kredītiem, noskaidrot citu transportlīdzekļu līdzekļu, piemēram, motociklu, traktoru, laivu, mikroautobusu u.c. līzinga nosacījumus.

Runājot par kreditora nosacījumu izdevīgumu, tie šaubas nerada. Uzņēmuma esošie klienti ir pārliecināti par to. Ja jūs nopietni esat nolēmuši iegādāties automašīnu kredītā vai izmantot auto līzingu, tad jums ir jāsazinās ar uzticamu, pārbaudītu uzņēmumu, kāds ir Nordlizings. Šeit, jums tiešām tiks piedāvāti individuāli un vēl izdevīgāki sadarbības noteikumi, kas jums būs piemēroti.

Aizpildiet kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju Nord Auto Līzings un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums Sia “Nord Auto Līzings”
  • Juridiskā adrese Maskavas iela 418, Rīga, LV-1063, Latvija
  • Tālrunis +371- 29914994
  • E-pasts info@nordlizings.lv

Doties uz kreditora vietni