ondolv

Ātrie kredīti, sms kredīti un aizdevumi Latvijā ar sliktu kredītvēsturi ir pakalpojumi, kas vienmēr būs populāri. Un būtu jauki, ja finanšu biroji vienmēr veiksmīgi saskaņotu klientu pieteikumus. Bet nē – ir bieži atteikumi viena vai cita iemesla dēļ. Un ir lieliski, ka Ondo nepieder pie tiem uzņēmumiem, kuri vairo saviem klientiem problēmas, aizņemot daudz laika. Kredīta piešķiršanas procents šeit ir patiešām ļoti augsts, bet atteikumu procents, gluži pretēji, ir zems.

Otrais iemesls, kāpēc Ondo palīdzēs ātri atrisināt finanšu trūkuma problēmu, ir ērtības. Ērtības visās lietās, sākot no pieteikšanās aizdevumam, un beidzot ar pieteikuma apstiprinājumu. Tikai 10 minūtes būs nepieciešamas, lai saņemtu naudu jūsu rīcībā. Turpmāk, atliks tikai savlaicīgi un pilnībā izpildīt savas saistības pret Ondo. Birojs nepieprasa no klientiem papildus dokumentus, izņemot ārkartas gadījumos. Pieteikumi tiek saskaņoti pēc iespējas ātrāk – un jūs saņemsit īsziņu par pieteikuma saskaņošanas rezultātu savā mobilajā tālrunī.

Kāpēc izvēlēties Ondo.lv?

Lai gan Latvijā ir liela kredītbiroju izvēle, tieši uzņēmumam Ondo.lv ir liels pieprasījums iedzīvotāju vidū. Tāpēc, ka visi Latvijas iedzīvotāji zina – tas ir uzņēmums, kur jūs vienmēr varēsiet saņemt kredītu, lai segtu neparedzētus izdevumus, pie tam izdarīt to ātri bez daudziem dokumentiem, ietaupot laiku un, zināmā mērā, paliekot nezināmiem.

Atšķirībā no citiem līdzīgiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā ātru īstermiņa kredītu, Ondo.lv piedāvā iespēju atlikt kredīta atmaksu pēc pagarinājuma maksas samaksas, kas atbilst jebkurai aizdevuma summai.

Šī kreditora svarīga priekšrocība ir vietnes mobilās versijas pieejamība. Tāpat kā oficiālajā mājas lapā, lietotājiem ir iespēja apskatīt informāciju par kredītu pēc veiksmīgas autorizācijas, saņemt atbildes uz vispopulārākajiem jautājumiem, sazināties ar uzņēmuma vadītāju, izmantojot čatu vai jebkādā citā veidā, kā arī pieteikties aizdevumam. Kā arī pieteikuma saskaņošana neaizņems vairāk laika kā mājas lapā iesniegtais pieteikums. 10 minūtes – un jums jau ir nauda! Un viss, kas jums bija vajadzīgs, ir mobilais tālrunis pie rokas.

Uzņēmums garantē kā mājas lapas, tā arī mobilās versijas drošību.

Bezprocentu kredīti, ātrie kredīti bez izziņām, kredīti personām no 19 gadiem – kādi aizdevumi jūs interesē? Vai varbūt jums nepieciešams sms kredīts Latvijā? Neatkarīgi no jūsu vajadzībām, jums vienkārši jāsazinās ar Ondo – un visi finansiālie jautājumi tiks atrisināti ļoti ātri un bez liekiem uztraukumiem.

Jūs variet saņemt kredītu ar 3 vienkāršiem soļiem: Reģistrējieties vietnē – Apstipriniet profilu – Iegūstiet naudu!

Bet ir svarīgi atcerēties: birojs kreditē tikai Latvijas iedzīvotājus un tikai tos, kuru vecums ir no 20 līdz 75 gadiem. Un nedrīkst būt neapmaksātiem citiem aizdevumiem.

Aizpildiet kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju Ondo.lv un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums SIA “ONDO”
  • Reģistrācijas numurs LV50003913651
  • Juridiskā adrese Lielirbes 17a-10, LV-1046, Rīga
  • Tālrunis 80 90 9999
  • E-pasts info@ondo.lv
  • Darba laiks: darba dienās no 8: 00-22: 00. nedēļas nogalēs 9: 00-20: 00. Pieteikumu izskatīšana no plkst. 7:00 līdz 23:00

Doties uz kreditora vietni