Jūs interesē patēriņa kredīti Latvijā uz izdevīgiem nosacījumiem? Tad jums noteikti vajadzētu sazināties ar Sefinance Credit, jo šis uzņēmums ir viens no vadošajiem Latvijas kredītbirojiem.

sefinance

Atšķirībā no daudzām citām kredītiestādēm, patēriņa kredīti internetā nav vienīgais Sefinance kredīta pakalpojums. Ja ir nepieciešams, jūs variet noformēt arī tādus pakalopujums kā:

  • auto līzings summā līdz 50 tūkstošiem eiro ar likmi 2% gadā un termiņu līdz 6 gadiem. Pieteikuma izskatīšana aizņem ne ilgāk kā 15 minūtes
  • kredīts, ar nekustamā īpašuma ķīlas nodrošinājumu 200 000 eiro apmērā ar likmi 2,9% gadā, aizdevuma periods – līdz 30 gadiem. Pieteikuma izskatīšana – tikai pāris stundas
  • kredīts refinansēšanai līdz 10 000 eiro, ar procentu likmi 17,9% gadā, ar termiņu līdz 6 gadiem. Pieteikuma izskatīšana aizņem tikai 15 minūtes

Un tomēr vispopulārākais šī uzņēmuma kredītprodukts ir tieši patēriņa kredīts. Bez tam, tagad Sefinance Credit ir atlaides un procentu likmes 20% gadā vietā, katram biroja klientam ir iespēja saņemt aizdevumu uz 16% gadā. Aizdevuma summa ir no 500 līdz 10 000 eiro, termiņš ir no 3 līdz 72 mēnešiem. Ikmēneša maksājuma aprēķināšana ir ļoti vienkārša – vienkārši izmantojiet slīdni, izvēlieties vēlamos kredīta parametrus, un ikmēneša maksājums tiks aprēķināts automātiski.

Sefinance Credit patēriņa kredīta priekšrocības

Pirmā šāda aizdevuma priekšrocība šajā uzņēmumā ir diezgan ievērojama aizdevuma summa. Jūs variet aizņemties kredītā minimālo summu 500 eiro apmērā vai arī izvēlēties maksimālo vērtību – 10 000 eiro. Tajā pašā laikā šī ir arī otrā Sefinance Credit kreditēšanas priekšrocība, jums nevajadzēs nodrošināt savu kredītu ar nekustamā īpašuma ķīlu, kā arī jums nevajadzēs meklēt garantētājus.
Vēl viena priekšrocība ir iespēja noformēt jaunus ātros aizdevumus Latvijā patiešām ātri, darbos, nevis vārdos. 15 minūtes – un jums jau ir nauda. Un jūs ņemiet aizdevumu no uzticama un pārbaudīta uzņēmuma, kas izsniedz kredītus visiem klientiem, kuri atbilst noteiktām prasībām, jau 8 gadus. Vēl viena priekšrocība – kredīti personām no 20 gadu vecuma ir iespējami šeit, tajā laikā, kad daudzi uzņēmumi jau ir pārorientējušies uz aizdevumiem cilvēkiem no 21 gadu vecuma. Attiecībā uz patēriņa kredīta izsniegšanas vecuma ierobežojumu, tas ir 75 gadi. Galvenais ir tas, ka potenciālajam aizņēmējam ir jābūt pastāvīgā ienākuma avotam, pretējā gadījumā aizdevums viņam var tikt atteikts.

Runājot par citām Sefinance Credit patēriņa kredīta priekšrocībām, ir jāpiemin iespēju saņemt līgumu ar kurjeru, kas ietaupa laiku un enerģiju klientiem, kā arī iespēju izsniegt kredītu, pat tiem, kas strādā ārzemēs. Un, protams, ir vērts neaizmirst par izdevīgām procentu likmēm.

Sefinance Credit kreditēšanas process

Kreditēšanas process ir ļoti vienkāršs, un tai nav nekādu sarežģītu un laikietilpīgu procedūru. Pirmajā posmā klients pieprasa aizdevumu, to varat izdarīt birojā Rīgā, Kr.Valdemāra ielā, 57/59, taču vēl vieglāk to var aizpildīt tiešsaistē. Otrajā posmā uzņēmuma Sefinans Credit aizdevuma speciālists piedāvās klientam visizdevīgāko aizdevuma piedāvājumu, un, ja puses vienosies, tad viņi vienosies par sanāksmi un aizdevuma līguma parakstīšanu. Trešajā posmā aizdevuma līgums tiek parakstīts un līdzekļi tiek ieskaitīti kontā.

Protams, potenciālajam aizņēmējam nevar būt saprotami visi nosacījumi, taču tas nav svarīgi, jo kredītiestādes darbinieki vienmēr ir gatavi visu detalizēti izskaidrot un palīdzēt. Un, protams, pat neizejot no mājas tikai apmeklējot uzņēmuma mājas lapu, klients saņems vislabvēlīgāko no visiem iespējamiem kredīta piedāvājumu.

Bet kā iegūt aizdevumu ar sliktu kredītvēsturi, bez izziņas par ienākumiem vai galvotāja? Uzņēmums Sefinance Credit neprasa klientiem iesniegt ienākumu pārskatu vai nodrošināt galvotājus. Bet, ja iet runa par negatīvu kredītvēsturi, uzņēmums ir vienots ar daudziem citiem uzņēmumiem nebanku kreditēšanas tirgū – aizņēmēja kredītvēsturei jābūt ideālai, pretējā gadījumā aizdevums tiks liegts.

Visos citos gadījumos, Sefinance Credit kredīti Latvijā – tikai priekšrocības

Aizpildiet kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju Sefinance Credit un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums SIA Sefinance
  • Juridiskā adrese Dzirnavu iela 16, Rīga, LV-1010
  • Tālrunis 8355
  • E-pasts info@sefinance.lv
  • Darba laiks: darba dienas: 9:00 – 18:00, sestdiena: 10:00 – 14:00, svētdiena: brīvdiena

Doties uz kreditora vietni