Mēs visi esam pazīstami ar grūtībām, kuras mums bieži rodas kredīta saņemšanas laikā. Nepieciešamība iesniegt milzīgu skaitu dokumentu, arī izziņu par ienākumiem. Galvotāju un ķīlas meklējumi, ar ko var nodrošināt kredītu. Nepieciešamība gaidīt vairāk nekā stundu kredīta lēmumu, kas bieži vien izrādās ne par labu klientam. Bet jūs vienkārši gribējāt saņemt summu līdz 425 eiro, nevis nopirkt māju pie jūras vai uz privātu lidmašīnu …

Aizmirstiet par visām šīm grūtībām ar SMScredit.lv – uzņēmumu, kas jau astoņus gadus pamatoti tiek uzskatīts par vienu no nebanku kreditēšanas tirgus līderiem. Šis uzņēmums ir gatavs izsniegt īstermiņa kredītus JAUNAJIEM klientiem no 50 līdz 425 eiro apmērā. Kreditēšanas periods ir no 10 līdz 30 dienām. Pie tam komisijas maksas atlaide ir 100%, kas nozīmē, ka perioda beigās jums būs jāatgriežas tieši tāda pati summa, kādu aizņēmāties. Pat ja tie ir tikai 50 eiro vai, tieši pretēji, jūs izmantojāt maksimālo iespējamo aizdevuma summu 425 eiro – jūs nepārmaksājat ne centu.

SMScredit.lv

Kas interesanti – summas un laika termiņa ziņā, pirmais un otrais kredīts no SMScredit ir identiski, izņemot vienu lietu – par otro un nākamajiem kredītiem jums būs jāmaksā komisijas maksas. Šī komisija ir mainīga, un tā ir atkarīga gan no kredīta summas, gan no termiņa. Ja jums neizdodas laikus atmaksāt parādu, tad jums ir iespēja pagarināt kredīta termiņu. Šis pakalpojums nav par brīvu, un tas arī ir atkarīgs no faktoriem, kas minēti iepriekš – summa un termiņš.

Vai var cerēt uz SMScredit.lv kredītu ar sliktu kredītvēsturi?

Tikai viens svarīgs punkts: ja jūs joprojām meklējat, kas piedāvātu kredītu personām ar sliktu kredītvēsturi Latvijā un izvēlējāties SMScredit – labāk ne uz ko neceriet. Jo uzņēmuma prasību sarakstā kredītņēmējiem ir rakstīts “SMScredit.lv pakalpojumi ir paredzēti Latvijas pilsoņiem no 20 līdz 75 gadu vecumam ar pozitīvu kredītvēsturi un maksātspēju”. Tas nozīmē, ka negatīva kredītvēsture un klienta vārds parādnieku reģistrā automātiski samazina viņa iespējas saņemt kredītu šajā organizācijā līdz nullei. Žēl, bet tā tas ir.

Tomēr, ja:

  • Jums nav pārkāptas parādsaistības, un jūs neesiet iekļauts parādnieku reģistrā;
  • Jūs vienmēr esat samaksājis kredītus laicīgi (ņemti vērā arī bankas aizdevumi un līzinga maksājumi);
  • Jūsu maksātspēja atbilst nepieciešamajai summai

Tad 99,9% gadījumu uzņēmums pieņems lēmumu jūsu labā, un jūs saņemsiet naudas līdzekļus savā kontā 15 minūšu laikā.

Aizņemamies uzņēmumā SMScredit.lv atbildīgi un viss būs kārtībā

Klientiem ar pozitīvu kredītvēsturi, kuri vienmēr savlaicīgi un pat pirms laika atmaksā kredītu, uzņēmums SMScredit.lv vienmēr ir gatavs piekāpties un piedāvāt īpašus un vēl izdevīgākus kreditēšanas nosacījumus. Taču tajā pašā laikā SMScredit brīdina aizņēmējus – būt atbildīgiem, un simts reizes, pārliecināties, ka jums ir iespēja atmaksāt kredītu, un ka tieši šī summa jums ir nepieciešams, lai segtu tekošās izmaksas. Jo, ja klients atteiksies samaksāt parādu, un slēpsies no uzņēmuma, tad uzņēmums vienmēr patur tiesības uzsākt parādu iekasēšanas procesu, uzlikt sodus un pat nodot parāda piedzīšanu trešajām personām. Tas viss var nelabi atspoguļoties klienta kredītvēsturē, tāpēc viņam jāaizņemas nauda atbildīgi un saprātīgi.

Uzņēmums arī mudina klientus neaizņemties jaunus kredītus, lai segtu vecos parādus un veiktu ieguldījumus.

Kā apmaksāt kredītu SMScredit.lv?

To var izdarīt vienā no trim veidiem – viena no Latvijas Pasta nodaļām, jebkuras bankas filiālē vai izmantojot interneta banku.

Vissvarīgākais ir atcerēties laicīgi atmaksāt kredītu. Ja tādas iespējas nav, nepalikt dīkstāvē un negaidīt problēmas, tad labāk pagarināt kredīta termiņu vēl uz 30 dienām, veicot samaksu par šo pakalpojumu uzņēmuma kontā.

SMScredit.lv kredīti ir lielisks un ļoti ērts pašreizējo finansiālo jautājumu risinājums. Bez ķīlas, bez galvotājiem un papīru kalniem.

Aizpildiet kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju SMScredit.lv un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums AS “4finance”
  • Juridiskā adrese Lielirbes 17a-8, LV-1046, Rīga
  • Telefons 67 333 990
  • E-pasts: info@smscredit.lv
  • Darba laiks: darba dienās 8:00-22:00, brīvdienās: 09:00 – 20:00. Pieteikumu izskatīšana 7:00-23:00

Doties uz kreditora vietni