Sohocredit

Ātrais bezprocentu kredīts nekad zaudēs savu popularitāti, jo kurš tad atteiksies no iespējas saņemt finansiālajām vajadzībām nepieciešamo summu tikai 15 minūtēs, pie tam atdod tieši tik pat daudz cik bija aizņēmies.

Sohocredit kreditēšanas priekšrocības un trūkumi

Pirmkārt atzīmēsim kreditēšanas mīnusus, jo izdarīt to ir daudz vieglāk, nekā priekšrocības, jo to ir mazāks skaits. Patiesībā trūkums ir tikai viens – maksimālā kredīta summa pieejama klientiem Sohokredit ir tikai 1000 eiro.

Kaut gan, šīs summas ir pietiekoši, lai atrisinātu steidzamas problēmas, kas nav saistītas ar automašīnas vai privātmājas iegādi, un pārmaksa par šādu aizdevumu būs mazāka nekā tad, ja jums būtu noformēts ātrais aizdevums uz summu sākot no 1500 eiro, jebkurā citā uzņēmumā. Tādēļ ir vērts apsvērt, vai neliela aizdevuma summa ir trūkums vai priekšrocība …

Attiecībā uz priekšrocībām, tās ir – nav ilgi jāgaida pieteikuma izskatīšanu, lēmums atnāks ar īsziņu tikai dažu minūšu laikā pēc pieteikuma nosūtīšanas, tās vienkāršums, jo jums būs jāaizpilda vienkāršu veidlapu internetā, vienkārši sēžot ērtā krēslā.

Turklāt Sohocredit.lv kreditēšanas nosacījumi ir ļoti pievilcīgi. Noformējot ātro aizdevumu Latvijā šajā kompānijā uz summu 210 eiro uz 30 dienām, jums būs jāmaksā tikai 16,27 eiro komisijas maksa, bez papildus iemaksām, izņemot 0,01 eiro pārbaudes maksājumu. Viss ir izdevīgi un saprotami.

Uzņēmuma tīmekļa vietnē ir ļoti ērts kredīta kalkulators, un pat tad, ja jūs to lietojiet pirmo reizi, jums nebūs grūti izvēlēties kredīta summu un termiņu, lai pēc tam redzētu atdodamo summu un komisijas maksu. Nav nepieciešams veikt sarežģītus aprēķinus. Kaut gan aizdevuma saņemšanas procedūra ir vienkārša, esošajiem klientiem tā ir pat vienkāršāka, jo nav atkārtoti javeic reģistrācija un pārbaudi, pietiek vien aizsūtīt pieteikumu ātrajam aizdevumam, saņemot atbildi īsziņā.

Uzņēmuma klientiem ir iespēja ātrāk atmaksāt aizdevumu, šajā gadījumā procentu maksājumi būs mazāki. Ja jums rodas finansiālas problēmas un nespējat samaksāt nākamo maksājumu, tad sazinieties ar uzņēmumu, pagarinot maksājumu termiņu par 30 dienām. Tāpat ir arī iespēja samaksāt parādu ne kredīta valūtā, bet konvertēšanas izmaksas maksā klients.

Prasības aizņēmējiem

Lai pretendētu uz aizdevumu sohocredit.lv, aizņēmējam ir:

 • Jābūt Latvijas pilsonim
 • Vecums no 20 līdz 75 gadiem
 • Jābūt atvērtam bankas kontam vienā no Latvijas bankām, kā arī mobilā tālruņa numuram
 • Nav kavētu maksājumu par citiem aizdevumiem, kā arī kredītvēsturei jābūt pozitīvai
 • Jābūt pastāvīgam ienākumam, kas ļaus jums samaksāt aizdevumu

Aizņemties naudu uzņēmumā Sohocredit ir ļoti vienkārši, veicot rīs soļus.

Pirmais solis ir izvēlēties un reģistrēt summu, kā arī kreditēšanas periodu. Reģistrācijas veidlapas aizpildīšana ir ļoti vienkārša, nav nepieciešams norādīt nekādus konfidenciālus datus.

Otrais solis ir profila apstiprinājums vai, vienkāršāk, verifikācija. Tās procedūra ir vienkārša un standarta, atliek tikai pārskaitīt summu 0,01 eiro no klienta konta uz uzņēmuma kontu. Maksājuma mērķī jānorāda šāds teksts: “Piekrītu SIA SOHO Group aizdevuma līguma noteikumiem. Piekrītu savu personas datu apstrādei “.

Un pēdējais solis ir aizdevuma saņemšana. Ja pieteikums ir veiksmīgs un lēmums ir pozitīvs, pēc īsziņas saņemšanas klients var gaidīt nepieciešamās summas saņemšanu uz pieteikumā norādīto kontu. Gaidīšanas laiks ir 10-15 minūtes, ja šis konts ir atvērts uzņēmuma Sohocredit partnerbankā. Bet, pat ja atbilde būs negatīva, uzņēmums par to informēs klientu.

 

Saņemt aizdevumu

Informācija par kompāniju Sohocredit.lv un tās kontaktinformācija

 • Nosaukums SIA SOHO GROUP
 • Reģistrācijas numurs 40103780710
 • Juridiskā adrese Lāčplēša iela 87, Rīga, LV-1011
 • Tālrunis 66116000
 • E-pasts: sohocredit@sohocredit.com
 • Darba laiks: no 8:00 līdz 22:00, bez pārtraukumiem un brīvdienām

Dodieties uz kreditora vietni