tfbank

Ātrais kredīts bez procentiem – tas ir brīnišķīgi, jo šāds aizdevums ļaus jums atdot tieši tādu pašu summu, kādu bijāt aizņēmies, nepārmaksājot nevienu centu. Cita lieta ir tā, ka ne vienmēr šie aizdevumi ir izdevīgi praksē, jo iekļauj sevī daudzas slēptās komisijas maksas, par ko klients vienkārši nav informēts.

Nav nebūtu jāmaksā par savām kļūdām, un nedomātu par savām kredītsaistībām, kā par sliktu sapni, ir svarīgi aizņemties saprātīgi, pieņemot apzinātu un saprātīgu lēmumu. Tieši uzņēmums TFBank specializējas šādos “saprātīgos” ātros un patēriņa kredītos.

Kāpēc tieši izvēlēties uzņēmumu TFBank?

Kaut gan Latvijas kredīttirgū dotais uzņēmums ir ne tik sen, bet no 2016. gada rudens, savā dzimtenē, Zviedrijā TF Banka ir viens no vadošajiem kredītbirojiem, kas ir iekļauts top 10 līderu sarakstā kreditēšanas tirgū.

Uzņēmuma vēsture sākās vēl 1987. gadā, bet tad šīs organizācijas pakalpojumu klāsts bija ierobežots, tikai palīdzot klientiem apmaksāt preces no pasta katalogiem. Uzņēmums pie tā neapstājās, paplašinot savu pakalpojumu sarakstu un to sniegšanas ģeogrāfiju gadu no gada.

Uzņēmumu TF Bank kontrolē Zviedrijas Finanšu uzraudzības inspekcija Finansinspektionen. Savā darbībā, kredītiestāde vadās pēc atbildīgas kreditēšanas principiem, piešķirot saviem klientiem ne maksimālo aizdevumu summu, bet gan summu, ko paši klienti var atdod. Lēmums, izsniegt vai noraidīt aizdevumu tiek pieņemts, pamatojoties uz visas informācijas rūpīgu analīzi.

Galvenais TFBank uzdevums – nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes kreditēšanas pakalpojumiem, proti piedāvāt elastīgus, neapgrūtinātus un ērtus aizdevumus, ar skaidriem kreditēšanas atmaksas noteikumiem ar saprātīgām procentu likmēm.

Uzņēmuma TF Bank ātrie aizdevumi no tiek izsniegti, ievērojot šādus nosacījumus:

 • Iespējamā kredīta summa ir no 500 līdz 6000 eiro
 • Atmaksas termiņš – no 12 līdz 60 mēnešiem
 • Maksa par līguma noformēšanu ir 4,9% no aizdevuma summas
 • Nominālie procenti (gadā) – 19,9%
 • Nav maksas par kredītpakalpojumu

Lai pieteiktos ātrā aizdevuma saņemšanai, klientam jāatbilst šādām prasībām:

 • Vecums – ne jaunāks par 22 gadiem
 • Pastāvīgi un apstiprināti ienākumi
 • Nav kavētu maksājumu citiem kreditoriem
 • pastāvīgā dzīvesvieta Latvijā

Kā saņemt kredītu uzņēmumā TFBank?

Lai saņemtu ātru aizdevumu no 500 līdz 6000 eiro uz laiku no 12 līdz 60 mēnešiem, potenciālajam aizņēmējam nebūs nepieciešams personīgi sazināties ar uzņēmuma filiāli, bet gan pietiks tikai pieteikties aizdevumam uzņēmuma vietnē, un pāris minūšu laikā uzzināt lēmumu.

Protams, vairumā gadījumu šis lēmums būs pozitīvs, bet neierobežojiet jūsu iespējas. Ja jūs vēlaties saņemt aizdevumu pēc vislabākajiem nosacījumiem, ar minimālu pārmaksa, tad vislabāk, nosūtiet pieteikumu vairākām organizācijām, un pēc tam izvēlēties labāko kredītēšanas piedāvājumus no visiem pieejamajiem.

1. solis. Aizpildiet aizdevuma pieteikumu un nosūtiet to izskatīšanai. Sākotnēju risinājumu klients var uzzināt uzreiz,jo tas tiks atspoguļots datora ekrānā.

2. solis. Pozitīvas sākotnējas atbildes gadījumā, klientam būs jāizdrukā sava bankas konta izraksts pēdējo sešu mēnešu laikā, lai iesniegtu to uzņēmumam. To var izdarīt nosūtot izdruku pa e-pastu vai uzreiz ar interneta bankas starpniecību.

3. solis. Kad uzņēmums izskatīs konta izrakstu un pieņems galīgo lēmumu par labu klientam, tad pa e-pastu tiks nosūtīts aizdevuma līgumus, kuru tikai atliek parakstīt ar elektronisko parakstu un nosūtīt atpakaļ uz e-pastu: info@tfbank.lv

4.solis. Ja klientam nav iespēju elektroniski parakstīt līguma, tad uzņēmums sazināsies ar klientu un vienosies par kurjera apmeklējumam izdevīgu laiku, kurš atvedīs parakstīt līgumu.

5. solis. Kad uzņēmuma TFBank darbinieks saņem klienta parakstīto līgumu, nauda tiek ieskaitīta norādītajā norēķinu kontā.

Ja klientam nepieciešams palielināt aizdevuma summu, viņš var pieteikties uz to, bet ne agrāk kā sešus mēnešus pēc pēdējā aizņēmuma saņemšanas no TF Bank. Maksimālā iespējamā summa ir 6000 eiro, un par to var vienoties tikai tad, ja klients ir uzticīgi izpildījis savas kredītsaistības, un viņa kredītvēsture ir nevainojama.

Uzņēmums TFBank nekontrolē mērķtiecīgu aizdevuma līdzekļu izmantošanu, un aizņēmējs vienmēr var nosūtīt tos, lai atmaksātu aizdevumus citās bankās (refinansēšana), par to nepaziņojot TF Bank. Aizņēmējs maksā kredīta ikmēneša maksājumus katra mēneša 10. datumā un, ja desmitā diena ir brīvdiena vai valsts svētku diena, tad maksājums jāveic vismaz vienu dienu agrāk. Turklāt, lai nejauši neaizmirstu samaksāt nākamo maksājumu par aizdevumu, aizņēmējs var aktivizēt automātisko maksājuma pakalpojumu, izveidojot regulāru maksājumu ar interneta bankas starpniecību.

Aizpildiet aizdevuma pieteikumu

Informācija par kompāniju TF Bank un tās kontaktinformācija

 • Nosaukums TF Bank AB
 • Reģistrācijas numurs 40103780710
 • Juridiskā adrese p / k 47, LV-1004, Rīga
 • Tālrunis 66 090 800
 • E-pasts: info@tfbank.lv
 • Darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9:00 līdz 18:00

Pāriet uz kreditora vietni