Top kredits

Interesē ātrie kredīti Latvijā?Tad jums tikai jāizvēlas banku no zemāk piedāvātā saraksta.

 • Saņemt kredītuFerratumBank ir daļa no starptautiskā uzņēmuma Ferratum Group, kas darbojas 20 valstīs visā pasaulē. FerratumBank piedāvā vairāku veidu ātru kreditēšanu – “Kredīts limits” aizdevumu PlusLoan (no 50 līdz 150 eiro uz laiku no 2 līdz 12 mēnešiem), īstermiņa aizdevumu (no 10 līdz 400 eiro uz laiku no 6 līdz 45 dienām). Kredīti pieejami Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 21 līdz 75 gadiem, ar stabiliem ienākumiem un kontu latvijas bankā.
 • Saņemt kredītuVIA SMS. Ātrais kredīts internetā ar tūlītēju apstiprināšanu un ātru naudas pārskaitījumu uz kontu. Pirmais kredīts – bezmaksas (0%, ja aizdevuma summa ir līdz 200 eiro). Uzņēmums piedāvā divus aizdevuma veidus. Lai saņemt aizdevumu ir jābūt kontam latvijas bankā.Aizdevums līdz algai ar atmaksāšanas termiņu līdz 30 dienām (līdz 200 eiro pirmajā aizdevumā, ja ir savlaicīga aizdevuma atmaksāšana, tad var saņemt otru aizdevumu līdz 300 eiro apmērā, trešais aizdevums – līdz 500 eiro). Ja nepieciešams, atmaksāšanas termiņu var pagarināt (no 1 nedēļas līdz 30 dienām).Naudas kredīts (līdz 1500 eiro uz laiku no 3 līdz 12 mēnešiem). Atmaksāšanas termiņu var pagarināt līdz 30 dienām (par komisijas maksu). Aizdevumi var būt piešķirti Latvijas pilsoņiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem.
 • Saņemt kredītucreditON.lv Iespēja paņemt aizdevumu 15 minūšu laikā, internetā, izmantojot SMS pakalpojumu vai piezvanot pa tālruni. Pirmajām aizdevumam ir piešķirta atlaide 5%. Pirmā aizdevuma maksimāla summa – 215 eiro, otrā – 300 eiro, trešā – 360 eiro, ceturtā – 430 eiro, piektā – 500 eiro (maksimāli iespējamā summa). Kredīts var būt piešķirts Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem, ar stabiliem ienākumiem un labu kredītvēsturi, kuriem ir konts kādā no latvijas bankām.
 • Saņemt kredītuFinanza. Ātrais kredīts internetā. Pirmais kredīts bezmaksas (ar aizdevuma summu līdz 200 eiro). Pirmais aizdevums – līdz 200 eiro, otrais – līdz 700 eiro. Aizdevuma termiņš – līdz 30 dienām, aizdevuma atmaksāšanas termiņu var pagarināt. Kredīts var būt piešķirts Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem, pat bez patstāvīgas darbavietas. Ir nepieciešams konts latvijas bankā.
 • Saņemt kredītuLatCredit. Uzņēmums piedāvā iespēju ātri saņemt aizdevumu internetā. Lai saņemt aizdevumu ir nepieciešams piereģistrēties mājaslapā, aizpildot anketu un nosūtot pieteikumu. Pieteikums tiks izskatīts 15 minūšu laikā, nauda nonāk klienta bankas kontā. Aizdevums ir pieiejams Latvijas iedzīvotājiem ar pastāvīgiem ienākumiem, ar kontu latvijas bankā un labu kredītvēsturi. Aizdevums tiek piešķirts personām vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Pirmais aizdevums bez maksas. Pirmā aizdevuma summa – līdz 250 eiro, turpmāka aizdevuma summa – līdz 500 eiro. Aizdevuma termiņš – līdz 30 dienām, termiņu var pagarināt līdz 7, 14 vai 30 dienām.
 • Saņemt kredītuGreen Credit. Uzņēmums piedāvā ātros kredītus, kurus var noformēt internetā. Pirmajām aizdevumām netiks piemērota procentu likme. Aizdevuma summa – no 50 līdz 200 eiro, aizdevuma termiņš – no 5 līdz 30 dienām. Atkārtotie aizdevumi tiks piešķirti tikai pirma aizdevuma savlaicīgas atmaksas gadījumā. Atkārtota aizdevuma summa – līdz 425 eiro. Aizdevuma atmaksas termiņu var pagarināt līdz 30 dienām. Aizdevums ir pieejams Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 21 līdz 75 gadiem, ar pastāvīgu ienākuma avotu, labu kredītvēsturi un kontu latvijas bankā.
 • Saņemt kredītuOpen Credit. Uzņēmums piedāvā ātru kreditēšanu Latvijā kopš 2009.gada. Open Credit piešķir aizdevumus līdz 1000 eiro, ar atmaksāšanas termiņu līdz 1 gadam. Kreditēšana ir pieejama visiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem, kuriem nav kredīta vai līgumu pārkāpumus. Lai saņemt aizdevumu ir vajadzīgs mobilais telefons un konts kādā no latvijas bankām. Aizdevuma pieteikumu var noformēt uzņēmuma mājaslapā, pieteikuma apstrāde tiek veikta 15 minūšu laikā. Nauda nonāk klienta kontā.
  Open Credit piedāvā pakalpojumu “Bezprocentu kredīts” – pirmajām aizdevumam ir 0% likme.Pirmā aizdevuma summa – līdz 200 eiro, atkārtotā aizdevuma summa – līdz 1000 eiro. Aizdevuma termiņš – līdz 30 dienām. Aizdevuma termiņu var pagarināt līdz 14 vai 30 dienām (par pakalpojumu tiek piemērota komisijas maksa).
 • Saņemt kredītuKredits 365. Uzņēmums piedāvā ātros kredītus līdz pat 400 eiro apmērā, ar atmaksāšanas termiņu līdz 30 dienām. Pirmais aizdevums – ar 0% likmi, ja aizdevuma summa ir līdz 200 eiro. Ir iespējama atmaksāšanas termiņa pagarināšana (izņemot pirmo aizdevumu). Kreditēšanai ir standarti nosacījumi.
 • Saņemt kredītuSMScredit. Uzņēmums ir viens no līderiem īstermiņa kredītēšanā. SMScredit.lv ir diezgan liela klientu bāze un veiksmīgi izveidoti starptautiskie sakari. Latvijas pastāvīgiem iedzīvotājiem tiek piedāvāti aizdevumi, kurus var noformēt tiešsaistē vai izmantojot SMS pakalpojumu, bez galvotājiem, ķīlas, ienākumu izziņas. Aizdevuma summa – no 5 līdz 425 eiro, aizdevuma termiņš – no 1 līdz 30 dienām. Ir iespējams pagarināt aizdevuma termiņu.
 • Saņemt kredītuMiniCredit. Uzņēmums darbojās Latvijā, Igaunijā, Polijā, Gruzijā. Saviem klientiem MiniCredit piedāvā īstermiņa momentālu kredītu – līdz 500 eiro, līdz pat 30 dienām. Lai saņemt aizdevumu, ir nepieciešams piereģistrēties mājaslapā un nosūtīt pieteikumu, kurš būs apstrādāts 10-15 minūšu laikā. Pirmais aizdevums – bez procentiem.
 • Saņemt kredītuKredits7. Uzņēmums piedāvā ātrus aizdevumus – tikai 15 minūšu laikā jūs varēsiet paņemt aizdevumu līdz 300 eiro, uz termiņu līdz 30 dienām, neizejot no mājas. Lai saņemt aizdevumu ir nepieciešams aizpildīt standarta veidlapu mājaslapā un nosūtīt pieteikumu. Aizdevums ir pieejams Latvijas pilsoņiem vecumā no 21 līdz 65 gadiem, ar stabilu ienākuma avotu, labu kredītvēsturi un kontu latvijas bankā. Pirmais kredīts – bez procentiem.
 • Saņemt kredītuCredit24. Uzņēmums piedāvā dažādus kreditēšanas pakalpojumus – ātrie kredīti līdz pat 3000 eiro, līdz 24 mēnešiem, kā arī pakalpojumu “Kredīta līnija” ar limitu 1000 eiro un iespēju ērti atgriezt tikai iztērēto summu (kredītkaršu princips).
 • Saņemt kredītuInCREDIT GROUP. Uzņēmums piedāvā vairāku veidu aizdevumus. Viens no tiem Aizdevums ONLINE (līdz 1500 eiro, līdz 48 mēnešiem) – var noformēt uzņēmuma mājaslapā. Ir arī aizdevums Prima (summa no 100 līdz 1500 eiro, no 1 līdz 12 mēnešiem) – ja aizdevuma summa ir 100 eiro, tad aizdevums ir bez procentiem. Un arī InCREDIT-karte ar aizdevuma limitu līdz 1000 eiro. Kā arī, uzņēmums piedāvā patēriņa kredītu precēm un pakalpojumiem līdz pat 5000 Eiro.
 • Saņemt kredītuVivus.lv Šis ir viens no pasaules vadošajiem uzņēmumiem tiešsaistes aizdevuma jomā. Aizpildot pieteikumu mājaslapā, jūs varat rēķināties ar aizdevumu līdz pat 1500 eiro, ar termiņu līdz 24 mēnešiem. Pieteikums tiek apstrādāts 10 minūšu laikā. Kreditēšanai ir standarti nosacījumi. Pirmās 90 aizdevuma dienas – bezmaksas.
 • Saņemt kredītuSOHOcredit. Uzņēmums piedāvā ātras kreditēšanas pakalpojumus visiem Latvijas pilsoņiem vecumā no 20 gadiem ar pastāvīgiem ienākumiem un tiru kredītvēsturi. Lai saņemt aizdevumu ir nepieciešams konts latvijas bankā. Lai saņemt aizdevumu ir nepieciešams piereģistrēties mājaslapā, aizpildīt anketu un pieteikties tiešsaistē. Aizdevuma summa – līdz 250, 300, 350, 450 eiro.
 • Saņemt kredītuAtrais SMS credits. Uzņēmums piedāvā ērtu un ātru aizdevuma veidu. Lai saņemt aizdevumu ir nepieciešams piereģistrēties mājaslapā, pēc tam nosūtīt SMS ar vēlamu aizdevuma summu. Pieteikums tiks apstrādāts 15 minūšu laikā. Nauda nonāk jūsu bankas kontā. Aizdevuma summa – līdz 150 eiro. Aizdevuma termiņš – līdz 30 dienām.
 • Saņemt kredītuBIGBANK. Banka sniedz dažādus pakalpojumus kreditēšanas jomā, starp tiem – ātro aizdevumu apvienošana vienā aizdevumā ar iespēju saņemt jaunu aizdevumu, kreditēšana bez nodrošinājuma (līdz 10000 eiro, termiņš līdz 5 gadiem) un ar pirmo maksājumu no 3 mēneša. Jūs varat pieteikties uzņēmuma mājaslapā. Standartas prasības attiecībā uz aizņēmēju.