viasms

Kā saņemt ātro bezprocentu kredītu Latvijā? To var izdarīt pavisam vienkārši – jums ir jāsazinās ar SIA “VIA SMS” un tikai 15 minūtēs atrisināsiet savas naudas problēmas. Vismaz tās, kas var tikt atrisinātas 350 eiro apmērā.

ViaSms aizdevumu veidi un nosacījumi

“Uz 0% – tas ir labi, bet kāpēc tik maz naudas?”. Saskaņā ar noteikumiem, uzņēmuma, jaunie klienti var saņemt summu līdz 350 eiro, toties nepārmaksājot par aizdevumu ne centu. Aizņematies otro un nākamo reizi? Šajā gadījumā maksimālā aizdevuma summa tiek palielināta līdz 500 eiro (otrais pieprasījums) un līdz 700 eiro (katrs nākamais).

Aizdevums līdz algai var tikt noformēts uzņēmumā līdz pat 30 dienām. Ja klientam nepieciešama summa 1500 eiro apmērā, viņš vienmēr var izmantot citu uzņēmuma viasms.lv kredītproduktu, ko sauc par “naudas aizdevumu”.

Aizdevuma summa ir no 500 līdz 1500 eiro, uz termiņu no 3 mēnešiem līdz 1 gadam. Šis aizdevums ir paredzēts, lai segtu neparedzētus izdevumus un atrisinātu klientam sarežģītas finansiālas problēmas.

Lai pieteiktos ātrajam aizdevumam, jaunajam uzņēmuma klientam jāreģistrējas un jāpārskaita 0,01 eiro uz viasms.lv kontu, kas ir norādīts uzņēmuma interneta vietnē. Tas ir ļoti vienkārši un novērš nepieciešamību personīgi sazināties ar uzņēmuma biroju, izšķērdējot lietderīgo laiku. Vai vēlaties saņemt aizdevumu no 18 gadu vecuma?

Diemžēl aizņēmējam būs jāpagaida vēl pāris gadi, līdz viņš ir sasniedzis 20 gadu vecumu, jo tieši no šī vecuma uzņēmums sāk izskatīt kredīta pieteikumus. Maksimālais kreditēšanas vecums ir 70 gadi.

Procentu likmes lielums mainās atkarībā no vairākiem faktoriem – aizdevuma lieluma, aizdevuma termiņa. Kā arī lojalitātes programmas var padarīt uzņēmuma viasms.lv kredītus pieejamākus.
Kur es varu saņemt aizdevumu ar sliktu kredītvēsturi?

Atbilde uz šo jautājumu interesē daudzus cilvēkus, tomēr uzņēmums SIA “VIA SMS”, šajā jautājumā nav gatava iet uz kompromisu, tāpat kā arī citi kreditori Latvijā – kredīts cilvēkam ar sliktu vēsturi nevar tikt izdot. Kā arī iespējams, ka klientam var tiks liegts aizdevums, ja viņa ienākumu summa ir pietiekama, lai izpildītu saistības, vai arī viņam ir kavēti kredītmaksājumi citos Latvijas kredītuzņēmumos.

Maksājumu kavējumus labāk nepieļaut, jo uzņēmums paredz soda naudas 0,1% apmērā par aizdevuma dienu no aizdevuma summas vai arī zaudējuma iemaksas 0,5% apmērā no summas par katru dienu. Gadījumā, ja parāds netiek dzēsts 60 dienu laikā, uzņēmums patur tiesības vērsties ārpustiesas uzņēmumos, kas turpinās piedzīt parādus no klienta.

Ko tad darīt? Viss ir vienkārši – jums ir jāsazinās ar uzņēmumu un jāpaskaidro situācija.

Kompānijas viasms.lv darbinieki noteikti palīdzēs atrast risinājumu, kas būtu piemērots abām pusēm. Visizplatītākā iespēja ir aizdevuma pagarinājums par 30 dienām par samaksu, kuras summu klients varēs noskaidrot savā profilā uzņēmuma mājas lapā

Lai saņemtu kredītu, aizņēmējam jābūt atvērtam kontam vienā no Latvijas bankām, kā arī mobilā tālruņa numuram. Nav sarežģītu procedūru, liela apjoma apliecinošu dokumentu, arī ķīlas un galvojuma nodrošinājumi nebūs nepieciešami. Ja klientam ir nedaudz kavēts maksājums par aizdevumu citā uzņēmumā, viņš vienmēr var vērsties pie SIA “VIA SMS”, lai iegūtu aizdevumu, ar nosacījumu, ka viņa ienākumi būs pietiekami, lai izpildītu savas saistības.

Vēlams, lai klientam būtu atvērts konts vienā no šīm bankām: Luminor, Citadele banka, Swedbank, Norvik banka. Šajā gadījumā viņš saņems naudu kontā tikai dažu minūšu laikā. Ja konts ir atvērts citā bankā, tad būs jāgaida 1-3 dienas no brīža, kad uzņēmums saņem pieteikumu.

Kāpēc tieši uzņēmums SIA “VIA SMS”, un ne viens cits kreditors?

Grupa AS “VIA SMS Group” darbojas Latvijā kopš 2009. gada, un pa šo laiku tā ir kļuvusi par uzticamu aizdevēju, kas piedāvā vislabākos sadarbības noteikumus un vienmēr nāk pretī saviem klientiem. Pateicoties augstai pakalpojumu kvalitātei un tehnoloģiskajiem sasniegumiem, uzņēmums pietiekami ātri izkļuva no “viens no daudzajiem” īstermiņa kreditoriem kategorijas.

Uzņēmumam nav daudz nevajadzīgu formalitāšu, padarot kredīta piešķiršanu vienkāršu un pieeejamu klientam, un tikai 15-20 minūtēs, pēc pieteikuma aizpildīšanas, nauda jau būs jūsu kontā.
Turklāt šī uzņēmuma īpatnība ir iespēja vienlaicīgi noformēt vairākus kredītproduktus. Galvenais, lai to summa nepārsniegtu 1500 eiro. Bet vienlaikus izsniegt divus identiskus aizdevumus uzņemums nevar.

Aizpildiet aizdevuma pieteikumu 

 

Informācija par kompāniju Viasms.lv un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums SIA “VIA SMS”
  • Reģistrācijas numurs 40103259867
  • Juridiskā adrese, Rīga,13. janvāra iela 3, LV-1050.
  • E-pasts info@viasms.lv
  • Tālrunis 67-212-412, 67-212-369, 27-212-412
  • Darba laiks: Klientiem ir iespēja pieteikties aizdevumam tiešsaistē jebkurā laikā, dienā vai naktī, taču šie pieteikumi tiks izskatīti no 8:00 līdz 22:00 darba dienās un no 9:00 līdz 20:00 nedēļas nogalēs.

Pāriet uz kreditora vietni