Vai jūs jau esat noguris, iesniedzot kredīta pieteikumus bankās, katru reizi samierināties ar atteikumu? Šajā situācijā galvenais ir nevis samierināties, bet mēģināt iesniegt pieteikumu vairākās mikrofinansēšanas organizācijās. Galvenais, lai šo uzņēmumu sarakstā būtu Vitacredit. Tad jūsu izredzes uz panākumiem palielināsies.

 

VitaCredit

Vai tiešām uzņēmumā Vitacredit kredīti pret automašīnas ķīlu tiek izsniegti visiem bez izņēmuma?

Patiesībā veiksmīgo apstiprinājumu procentuālais skaits šeit ir ļoti augsts. Bet ir svarīgi saprast, ja klients neatbildīs visām uzņēmuma prasībām, tad šajā gadījumā ir liela varbūtība, ka viņš saņems atteikumu. Šo prasību nav tik daudz, pirmkārt, tās attiecas uz vecuma ierobežojumiem (no 18 līdz 65 gadiem), Latvijas pilsonību, atvērtu bankas kontu, mobilo tālruni un e-pasta adresi, kā arī ideālu kredītvēsturi.

Kredīta summa, uz kuru klients var cerēt, ir 12 000 eiro, izmantojot auto līzingu un kredītu pret auto ķīlu. Minimālā kredīta summa ir tikai 200 eiro. Kreditēšanas termiņi – no 1 līdz 72 mēnešiem. Noformēt auto līzingu un kredītu pret automašīnas ķīlu uzņēmumā Vitacreditā ir daudz izdevīgāk nekā ņemt patēriņa kredītu citos birojos, jo pēdējā gadījumā jūs pārmaksāsiet daudz vairāk.

Atšķirībā no daudziem citiem kreditoriem, Vitacredit ir gatava finansēt līdz pat 100% no automašīnas vērtības, pie tam pats transportlīdzeklis paliek klienta rīcībā. Ja kredīta summa nav lielāka par 7999 eiro, klientam nebūs nepieciešams noslēgt KASKO līgumu, bet ja kredīta summa ir no 8000 līdz 12000 eiro, KASKO apdrošināšana ir obligāta. Turklāt visā kreditēšanas periodā, kad lietotājam rodas finansiālas problēmas, viņš vienmēr var izmantot pakalpojumu “kredīta atvaļinājums” vai mainīt līzinga termiņu. Katra pakalpojuma izmaksas ir 30 eiro.

Papildus kredītiem pret automašīnas ķīlu, klients var izmantot auto līzinga pakalpojumus, lai saņemtu viņam nepieciešamo automašīnu, pie tam finansējuma apjoms sasniedz 90% no automašīnas vērtības, un klients paliek ar transportlīdzekli visu līzinga maksājumu periodu. Šajā gadījumā kreditēšanas nosacījumi ir līdzīgi kredītam pret automašīnas ķīlu, termiņš ir no 1 līdz 72 mēnešiem, un summa ir no 200 līdz 12 000 eiro.

Pieteikuma izskatīšana, kā arī kredītparāda pirmstermiņa atmaksa Vitacredit ir bez maksas, par citiem pakalpojumiem klientiem būs jāmaksā saskaņā ar pašreizējo cenu sarakstu, kuru klienti var atrast uzņēmuma mājas lapā.

Kāpēc no visām MFI ir vērts izvēlēties tieši Vitacredit?

Galvenais iemesls, kāpēc klienti izvēlas uzņēmumu Vitacredit ir uzņēmuma labvēlīgie kreditēšanas nosacījumi. It īpaši, kad mēs runājam par maksimālo summu 12 000 eiro, ko nesniedz visi uzņēmumi, kā arī par iespēju saņemt kredītu līdz pat 100% no transportlīdzekļa vērtības.

Turklāt uzņēmuma speciālisti vienmēr sazinās ar klientiem un ir gatavi sazināties ar viņiem, izmantojot jebkuru klientu ērtībai atbilstošu kanālu- telefonu, e-pastu vai kādu no kurjeriem. Vēl viens pluss, kas palīdz klientiem izvēlēties uzņēmumu, ir individuāla pieeja klientam.  Individuālā pieeja Vitacredit ir ne tikai divi skaisti vārdi, kuros nav ietvertas jēgas. Ar katru no klientiem, uzņēmuma speciālisti strādā individuāli, cenšoties pēc iespējas vairāk apmierināt visas klientu vajadzības.

Šeit ir viegli iesniegt kredīta pieteikumu, un Vitacredit nebūs birokrātijas vai ilgstošas gaidīšanas. Nauda šeit tiek izsniegta ātri un vienkārši, un uzņēmums arī garantē klientiem pilnīgu sniegtās informācijas konfidencialitāti, un tas ir vēl viens iemesls, kāpēc izvēlēties Vitacredit par savu kreditoru.

Aizpildīt kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju VitaCredit.lv un tās kontaktinformācija

  • Nosaukums Sia “Vita Credit”
  • Juridiskā adrese Maskavas iela 240, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1063
  • Tālrunis   +371 – 25337333
  • E-pasts   info@vitacredit.lv

Doties uz kreditora vietni