Jūs pazīstat šādu nepatīkamu situāciju: jūs griežaties kredītbirojā, bet to saskaņo veselu stundu. Un tad jūs nodomājat: “Tikai pamēģiniet man to atteikt!” Ja jūs pieteiksieties kredītam uzņēmumā Vivus, līdzīga situācija ar jums nekad nenotiks, jo šī kompānija ir pieteikusi sevi kā vienu no visātrākajiem kreditoriem Latvijā. “Nauda kontā 5 minūtēs!” – šis sauklis vietnē Vivus runā pats par sevi.

vivus.lv

Vivus kredīta noformēšana

Kredīta noformēšanas process šajā organizācijā ir ļoti vienkāršs un sastāv no tikai dažiem soļiem:

 1. Klients nosaka nepieciešamo summu, kā arī kreditēšanas termiņu. Nebūs jāaizpilda nekādas sarežģītas veidlapas un iesniegumi, pietiks tikai ar kredītkalkulatora izmantošanu. Attiecībā uz summu jaunajiem klientiem tā nepārsniedz 420 eiro, termiņš – no 1 līdz 24 mēnešiem. Patīkama īpatnība ir iespēja apskatīt maksājumu grafiku tiešsaistē (ne visi uzņēmumi nodrošina šo iespēju). Turklāt, ja esat uzņēmuma klients un jau iepriekš izmantojāt tās pakalpojumus, jūs variet ienākt savā profilā internetā un pieteikties kredītam 3000 eiro apmērā. Tikai šī summa ir diezgan liela un jums jābūt gatavam tam, ka uzņēmums detalizēti pārbaudīs visas sniegtās informācijas ticamību un pieprasīs papildus dokumentus.

Kas attiecas uz kredītēšanas nosacījumiem par komisijas maksām, tad uzņēmums pirmajā reizē piedāvā saviem klientiem 20% atlaidi.

 1. Reģistrējamies vietnē un apstiprinām savu identitāti. To izdarīt nav tik sarežģīti, kā tas varētu šķist – procedūra ir standarta un neaizņems daudz laika. Vienkārši sekojiet norādījumiem, vienlaikus izvēloties piemērotāko no visām klientu identifikācijas metodēm.
 2. Sagaidam, līdz pieteikums tiks saskaņots, un jau 5 minūšu laikā nepieciešamā summa tiks ieskaitīta klienta kontā
 3. Alternatīvais risinājums: apmeklēt Latvijas Pasts filiāli un nosūtīt kredīta pieteikumu. Lēmumu par pieteikumu nav jāgaida ilgi, un naudu var saņemt skaidrā naudā vai kontā, kas atvērts bankā.

Vivus kredīta priekšrocības

Starp citām sadarbības ar uzņēmumu priekšrocībām skaidri izceļas:

 1. Maksimālais komforts visā. Esiet nolēmuši aizpildīt kredīta pieteikumu – jums nebūs jāaizpilda daudzi lauciņi. Vajadzīga nauda ļoti steidzami? Tiklīdz pieprasījums ir saskaņots, nauda būs jūsu kontā 5 minūšu laikā.
 2. Sniegtās informācijas drošība. Nekad un nekādos apstākļos jūsu dati netiks pārsūtīti trešajām personām. Tas nekad nenotiks.
 3. Augsts veiksmīgas saskaņošanas procents. Lai Vivus jums atteiktu kredītu, jums jābūt parādiem citās bankās vai ļoti sliktai kredītvēsturei.
 4. Plaša kredīta produktu izvēle. Ātrie kredīti bez izziņām, kredīti personām no 20 gadiem, sms kredīti Latvijā – to visu var noformēt uzņēmumā Vivus. Un tas viss bez ķīlas un galvotājiem.
 5. Finansiālais labums. Uzņēmums piedāvā ļoti izdevīgus kredīta nosacījumus. Jā, šeit nav pirmā bezprocentu aizdevuma, bet katrs jaunais klients saņem 20% atlaidi komisijas maksai. Un Vivus, ar apskaužamu regularitāti, cenšas iepriecināt klientus ar citiem īpašiem piedāvājumiem, kas padara kreditēšanu vēl pieejamāku.
 6. Nevainojama reputācija. Gadu gaitā uzņēmums ir nopelnījis 6 miljonu klientu uzticību visā pasaulē. Šie klienti iesaka Vivus saviem paziņām, tādējādi palielinot uzņēmuma klientu bāzi.

Daudzus šī uzņēmuma potenciālos klientus interesē atbilde uz jautājumu: “Vai es varētu saņemt kredītu no 18 gadiem?” Kompānijā Vivus šis pakalpojums nav pieejams, jo pieteikumi tiek izskatīti tikai no klientiem vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Ja potenciālais aizņēmējs nav Latvijas pilsonis, viņam ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam ar personas kodu un nedrīkst būt iekavētiem maksājumiem par citiem aizdevumiem.

Lai saņemtu kredītu, jums nepieciešams konts, kas atvērts bankā, e-pasts un mobilā tālruņa numurs. ID karte vai pase būs obligāti, ja vēlēsieties noformēt kredītu Latvijas pasta nodaļā.

Aizpildiet kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju Vivus.lv un tās kontaktinformācija

 • Nosaukums AS “4finance”
 • Juridiskā adrese Lielirbes 17a-9, LV-1046, Rīga
 • Tālrunis 67439777
 • E-pasts info@vivus.lv
 • Darba laiks: darba dienās 8:00-22:00, brīvdienās: 09:00 – 20:00. Pieteikumu izskatīšana no 7:00 līdz 23:00

Doties uz kreditora vietni