“Atmaksājiet tieši tik, cik jūs aizņēmāties pie pirmā maksājuma – un nemaksājiet procentus”, – tā saka kredītiestādē vizia.lv, tādējādi piesaistot vairāk un vairāk klientu. Jo, kurš gan atteiksies no iespējas saņemt īstermiņa kredītus Latvijā un ātros kredītus bez izziņām, ķīlas un galvojuma, un nemaksāt procentus par to izmantošanu.

vizia

Ir vērts pieminēt, ka paliek arvien mazāk kredītuzņēmumu Latvijā, kuri pieprasa procentu likmi pirmajam aizdevuma, un bez iespējas saņemt bezprocentu kredītu, uzņēmumam ir vienkārši neiespējami uzvarēt cīņā par klientu. Tā ka šāds aizdevums neizraisa pārsteigumu. Mūs daudz vairāk interesē nosacījumi, uz kādiem aizdevums tiks izsniegts uzņēmumā Vizia.

Minimālā kredīta summa uzņēmumā vizia – 50 eiro, maksimālā – 2000 eiro. Tāda summa ir pilnīgi pietiekama nopietnākiem pirkumiem nekā vienkārši apmaksāt tekošās vajadzības. Un jebkura kredīta summa attiecīgajā uzņēmumā tiek ātri saskaņota, 10-15 minūšu laikā. Kreditēšanas termiņš vizia.lv ir no 4 līdz 24 mēnešiem, un procentu likme ir mainīga, atkarībā no aizdevuma summas. Aizdevums uz 12 mēnešiem ir no 5,43 līdz 6,87% mēnesī.

Visus kredīta parametrus aprēķina sistēma automātiskajā režīmā, pietiek pavilkt slīdni pareizajā virzienā – un sistēma pārrēķina visu pati. Bet ir vērts atcerēties, ka kredītkalkulatora dati tikai iepazīstina ar aizdevumu un izmaksām, bet faktiskā procentu likme un citas svarīgas iezīmes var nedaudz atšķirties.

Kāda ir atšķirība starp kreditēšanu vizia.lv un kreditēšanu citās organizācijās?

VIZIA klienti var ne vienu vien reizi nomaksāt to summu, kuru bija aizņēmušies, ja viņi atmaksā visu parādu pirms pirmā maksājuma datuma. Būtu grēks neizmantot šo iespēju. Un vēl viena ļoti interesanta iezīme aizdevumiem no VIZIA – uzņēmums aizdod klientiem, kuru vecums nepārsniedz 80 gadus! Minimālais vecums ir 20 gadi, tāpēc šeit ir pieejami ātrie kredīti no 20 gadiem. Galvenais, lai aizņēmēja kredītvēsture nebūtu sabojāta. Citas uzņēmuma prasības klientam ir Latvijas bankas konts, mobilā tālruņa numurs un Latvijas Republikas iedzīvotājs.

Turklāt šodien daudzi nebanku kreditēšanas tirgus pārstāvji sadarbojas ar 1-2 bankām. Klientam tas nozīmē iespējamās neērtības, pārskaitot kredītlīdzekļus uz kontu, kā arī atmaksājot kredīta parādus. Bankas, ar kurām kredītiestāde ir vienojusies, maksājumus veic 15 minūšu laikā, bet citos gadījumos ir jāgaida līdz 1 dienai. Atšķirībā no citiem uzņēmumiem, vizia.lv ir parakstījusi sadarbības līgumu uzreiz ar 5 vadošajām Latvijas bankām – Swedbank, SEB banka, Citadele, Luminor un Norvik. Ja klientam ir atvērts konts šajā bankā, nauda tiks ieskaitīta 15 minūšu laikā, kas ir ļoti ērti. Jo īpaši, kad nauda nepieciešama jau tagad.

Tāpat kā citos uzņēmumos, vizia klientiem var būt tikai 1 aktīvais aizdevums. Pie tam viņi var palielināt kredīta limitu. Aizdevumu var saņemt veicot dažus vienkāršus soļus – izvēlieties aizdevuma summu, reģistrējieties un verificējiet lietotāja profilu, pārskaitiet uz uzņēmuma norādīto kontu 0,01 eiro.

Prasības vizia.lv aizņēmējiem

Verifikāciju var veikt arī ar Instantor programmas lietotni , kas apstrādā šādus datus:

 • klienta vārds, uzvārds;
 • personas kods;
 • tālruņa numurs;
 • e-pasts;
 • IP adrese;
 • bankas konta izraksts;
 • informācija par maksājumiem un pasūtījumiem.

Šie dati ir jānorāda klientam, lai veiksmīgi nokārtotu verifikāciju.

Aizdevuma atteikšanas iemesli var būt šādi:

 1. Klients atrodas parādnieku reģistrā
 2. Klientam ir bojāta kredītvēsture
 3. Klients ir jaunāks par 20 gadiem vai vecāks par 80 gadiem
 4. Viņš reģistrācijas procesā norādījis kļūdainus datus vai apzināti sniedzis nepatiesu informāciju

Ja nav iespējams pilnībā atmaksāt aizdevumu, klients var atlikt maksājuma termiņu uz 30 dienām. Lai to izdarītu, viņam būs jāiemaksā maksājuma summa Vizia kontā. Visa informācija par to, cik daudz un kur ir jāieskaita, kredīta pagarināšanai, ir atrodama klienta profilā.

Kopumā jāatzīmē, ka vizia.lv cenšas piedāvāt klientiem īpaši izdevīgus kreditēšanas nosacījumus. Piemēram, iespēja saņemt aizdevumu, personām līdz 80 gadu vecumam, vai iespēja atkārtoti izmantot bezprocentu aizdevumu ar nosacījumu, ka tas tiek atmaksāts pirms pirmās atmaksas datuma. Kā arī uzņēmuma kredītnoteikumi ir pievilcīgi, lai tiem piekristu. Tātad, ja jūs meklējat ātros kredītus internetā, uzņēmums vizia var kļūt par jūsu pirmo izvēli.

Aizpildiet kredīta pieteikumu

Informācija par kompāniju Vizia.lv un tās kontaktinformācija

 • Nosaukums SIA ViziaFinance’
 • Juridiskā adrese Raunas iela 44 k-1, Rīga, LV-1039, Latvija
 • Tālrunis 67600777
 • E-pasts info@vizia.lv
 • Darba laiks: Pirmdienas – Svētdienas 08:00 – 22:00

Doties uz kreditora vietni